depilacja bikini

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
aifoza napisał:
Właśnie najbardziej doceniamy to latem :) Jest to super wygoda , jak jesteś z Warszawy to idź na Wąwozową do elite.
Tam mogę zrobić Epilfree?
 
D

Dorka123

Guest
Listę salonów, w których możesz zrobic epilfree masz na ich stronie, tam zobacz.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
bombonierka napisał:
Także polecam depilację laserową. Ja zdecydowałam się w zeszłym roku, chodziłam do Vici Clinic w Krakowie. Mają bardzo dobry laser Light Sheer Duet (polecam), zabieg nim jest prawie bezbolesny i często promocje na różne zabiegi.
Ile placilas za zabieg ? :)
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Też kiedyś chodziłam na depilację do kosmetyczki ale bardzo obciążało to mój portfel. Niedawno chłopak sprawi mi IPL braun bd 5009 i powiem Wam, że nie zamieniłabym go na nic innego.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A ja zrobiłam Epilfree i jestem bardzo zadowolona. Całkowicie bezbolesny zabieg (poza depilacją woskiem) i krótko trwa. Nie trzeba unikać po nim słońca i nadaje się też dla jasnowłosych (takich jak ja). Jak włoski zaczną odrastać pójdę na zabieg przypominający. Nie wiem jak co poniektórzy mogą się depilować depilatorem, bo dla mnie to jest coś strasznego
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Podobno pasta cukrowa jest mniej bolesna niz wosk, jeśli tak Cię bolał. A po depilacji pastą też można wykonać epilfree.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja robiłam sobie kilka razy zabiegi woskiem, zawsze były to bolesne zabiegi... Dlatego wolę kremy do depilacji, włoski odrastają słabsze a zabieg w ogóle nie boli. Do tego włoski mi nie wrasatają i nie mam żadnych podrażnień. Używam kremu do depilacji Vanity gładkie ciało z bielendy z panthenolem, dobrze usuwa włoski, a mam dość grube
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Nie mam takiego problemu. Chodzę na wosk do kosmetyczki :) a w planach mam depilację laserowa, ale to juz kosztowna sprawa
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
koozka napisał:
Podobno pasta cukrowa jest mniej bolesna niz wosk, jeśli tak Cię bolał. A po depilacji pastą też można wykonać epilfree.
Wiem, kosmetyczka mi mówiła. Mnie jakoś depilacja pastą nie do końca pasuje, a ten wosk nie jest aż taki straszny, chociaż muszę przyznać najmniej przyjemny z całego zabiegu depilacji
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Konstancja321 napisał:
Ja robiłam sobie kilka razy zabiegi woskiem, zawsze były to bolesne zabiegi... Dlatego wolę kremy do depilacji, włoski odrastają słabsze a zabieg w ogóle nie boli. Do tego włoski mi nie wrasatają i nie mam żadnych podrażnień. Używam kremu do depilacji Vanity gładkie ciało z bielendy z panthenolem, dobrze usuwa włoski, a mam dość grube
to w różowym opakowaniu czy niebieskim ten krem z bielendy ?
 
K

Konstancja321

Guest
martaa21 napisał:
Ja robiłam sobie kilka razy zabiegi woskiem, zawsze były to bolesne zabiegi... Dlatego wolę kremy do depilacji, włoski odrastają słabsze a zabieg w ogóle nie boli. Do tego włoski mi nie wrasatają i nie mam żadnych podrażnień. Używam kremu do depilacji Vanity gładkie ciało z bielendy z panthenolem, dobrze usuwa włoski, a mam dość grube
to w różowym opakowaniu czy niebieskim ten krem z bielendy ?
Mam ten krem w niebieskim opakowaniu z panthenolem. Na lato albo na jakiś wyjazd jest bardzo fajny, poręczny i łatwo się nakłada, do tego na dłużej jest spokój z włoskami...
 
C

Calibri

Guest
Na szybkie rozwiązanie problemu (np. przed wyjściem na plażę) to chyba najlepsza jest maszynka.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Ale po maszynce strasznie odrastają, a w przypadku bikini są tak kłujące, że chodzić nie mogę. Byłam już na zabiegach przypominających epilfree i faktycznie bardzo mało włosków odrasta. Mam nadzieję, że w pewnym momencie wcale ich nie będzie
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Dziewczyny czy któraś z Was posiada depilator laserowy?? Zastanawiam się nad zakupem i tak myślę czy właśnie takie bardziej wrażliwe okolice też mozna takim depilatorem domowym depilować??
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Braun ma fajne produkty do depilacji. A teraz również super promocję. Przy zakupie wybranych depilatorów można otrzymać bo na zakupy w sklepie esotiq :)
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
ja podobnie jak niektóre z nas będę wychwalać epilfree bo jak dla mnie to do tej pory najlepsza metoda depilacji jaką znam. Idziesz sobie do gabinetu - depilacja pastą, aktywator, toner, kilka zabiegów i po sprawie. Jeśli chodzi o bikini trzeba się oczywiście przełamać ale warto bo nie ma problemów z odrastającymi włoskami czy z brzydkimi krostami jak to się często zdarza po maszynce
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
A ja polecam krem ktory uzywam chyba od zawsze, Vanty z bielendy. Bardzo dokladnie usuwa nawet bardzo krotkie wlosy, spowalnia ich wzrost, nie podraznia skory, a nawet koi i lagodzi. Ja akurat uzywam kaszmiowy dotyk, ktory jeszcze wiecej dodaje skorze miekkosci.
 
Do góry