Dentysta

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
z Twojej strony to jaką mam pewność że ten dr. jest dobry skoro masz jego zyciorys cały napisany w profilu?? wygląda to na reklamę.
 
N

Noc666

Guest
Ja chodzę do nowo powstałej kliniki deltan-Design na warszawskim ursynowie. Miałam tam robione wybielanie zębów metodą Beyond. Efekt jest rewelacyjny tak jak sama klinika. Jestem pod dużym wrażeniem.
 

janpi

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
czy ktoś korzystał z kiliniki Anam? zapisałem się, ale nie wiem czego sie spodziewać, ktoś coś?
 

mareeek

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
1
janpi napisał:
czy ktoś korzystał z kiliniki Anam? zapisałem się, ale nie wiem czego sie spodziewać, ktoś coś?
ja byłem, klinika z tych lepszych, robiłem wybielanie, jestem zadowolony z efektu, a cena nawet nie przeraziła. no i panie bardzo miłe ;)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ja też mieszane uczucia miałem do dentysty, przede wszystkim strach mi towarzyszył. Niestety musiałem często u niego bywać z powodu wielu leczeń kanałowych, przez co stopniowo się przyzwyczaiłem i jakoś już nie miałem obaw, jak szedłem na następne spotkanie.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
U dobrego dentysty wizyta może nie zawsze jest przyjemnością, ale na pewno nie wiąże się z żadną traumą. Niestety ceny... są delikatnie mówiąc mało przyjemne dla portfela.
 

bogdan_warszawa

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
mareeek napisał:
czy ktoś korzystał z kiliniki Anam? zapisałem się, ale nie wiem czego sie spodziewać, ktoś coś?
ja byłem, klinika z tych lepszych, robiłem wybielanie, jestem zadowolony z efektu, a cena nawet nie przeraziła. no i panie bardzo miłe ;)
też tam byłem i jestem zadowolony. Co do cen to po prostu "warszawskie" jak w każdym innym gabinecie. A panie faktycznie są super :D
 

jjusti188

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja lubię chodzić do mojego dentysty, bo wiem że to świetny specjalista. W Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach doświadczyłam zabiegów bezbolesnych i skutecznych, dlatego jestem tak zadowolona. Miałam duże problemy z zębami, teraz już tylko cieszę się zdrowym i ładnym uśmiechem.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Tez nie przepadam za dentystami, ale jakoś znam mało osób które przepadają hehe. Ze Skawiny jak coś to dobre miejsce to Proper Dent http://properdent.pl/ Przede wszystkim dobrze leczą, mają dobre podejście do pacjenta no i z cenami też nie szaleją.
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wizyty u dentysty faktycznie bywają stresujące, ale najważniejsze to wybrać zaufanego i polecanego stomatologa. To już połowa drogi do sukcesu. Jeżeli ktoś szukałby sprawdzonego dentysty w Brodnicy, to polecam https://perfektsmile.pl/ - personel jest przemiły. Klinika wykorzystuje najnowocześniejsze sprzęty, więc zabiegi przebiegają w jak najbardziej komfortowych warunkach.
 
Do góry