Dentysta Kraków

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Polecam Duck Dent na Bieżanowskiej, przyzwoite ceny, profesjonalne podejscie i sympatyczny właściciel-technik stomatologi.
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja się naczytałam okropnych rzeczy o wyrywaniu ósemek i byłam przerażona, jak szłam do dentysty ;) ale najlepiej chyba decydować się na dentystę z polecenia (mi znajoma zachwalała Dentesteticę) i nawet nie zorientowałam się, kiedy lekarz wyrwał mi te nieszczęsne zębiska ;D
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
grunt, żeby się nie nastawiać za bardzo, że coś może boleć, że będzie coś nie tak, mnie się bardzo podoba w Galerii Uśmiechu, bo wszyscy są mili i uśmiechnięci, a nawet jak biorę leczenie bez znieczulenia, to mam świadomość, że w każdej chwili mogę o nie poprosić.
 
B

Bartoszcze

Guest
W Krakowie moge polecić Indexmedicę. Do lekarzy publicznych w ramach NFZ-u nie chodze już w ogóle, bo to mija się z celem. Teraz tylko lekarz prywatny, nie dość że są dużo milsi, to jeszcze bardziej kompetentni. Mają lepsze podejście do pacjentów i ogólnie to zupełnie inny poziom obsługi.
 

Romboka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja też polecam Dental Services. Coś około miesiąca temu byłem, gabinet fajny. Całkiem szybko mnie przyjęli, co do leczenia - nie ma się do czego przyczepić. Jedynym bólem, który odczułem było wbicie igły w dziąsło (a i to nie było jakieś tragiczne). Personel miły.
 

brownskin

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tez słyszałam dobre opinie o Dentestetica (widzę właśnie, jaki ten Kraków mały ;) sama wybieram się do nich na przegląd w przyszłym tygodniu, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście opinie zasłużone :)
 

nebele

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja płaciłam za wybielanie 449 zł, było to w Indexmedica na Czapińskiego wybielanie metodą Beyond. Efekt bardzo fajny, polecam każdemu, kto chce mieć ładny uśmiech.
 

Julia Kowalska

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam wybrać się na Kamienną do Dentestetica. Pracuja tu świetni specjaliści. Regularnie przychodzę do tego gabinetu na przeglądy, teraz mam w planie również wybielanie zębów, bo za niedługo mój ślub :)
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
ja jakiś czas temu trafiłam do Galerii Uśmiechu i muszę przyznać, że bardzo fajny gabinet, jest przyjemnie są rybki w poczekalni, tak na uspokojenie :D Ale też dentyści są bardzo mili, rzeczowi, dobrze wiedzą co robią.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja zapisałam sie własnie do Kliniki Dentist. Postanowiłam wreszcie zrobić porządek jesli chodzi o uzębienie. I mam nadzieje ze własnie dobrze wybrałam.
 

Adam Sleza

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Ja zapisałam sie własnie do Kliniki Dentist. Postanowiłam wreszcie zrobić porządek jesli chodzi o uzębienie. I mam nadzieje ze własnie dobrze wybrałam.
Ja ze swojej strony polecam Gabinet Profilactica w Krakowie. Jest to gabinet, który dzięki profilaktyce dentystycznej pomaga zapobiegać leczeniu zębów, w myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć. Ceny są naprawdę godne uwagi.
 

Torus

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z mojej strony mogę zarekomendować nowoczesny gabinet Luxdentica. Nie naciągają i leczą rzetelnie. Krótko i na temat.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
a ja od jakiegoś czasu chodzę do dental Services na Basztowej. Bardzo dokładni dentyści, ale też mili, nic nie boli, znieczulenie bez igły, gabinet dla wszystkich, co cierpią na dentofobię tak jak ja.
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
ja kiedyś poszłam do dentysty, co byl tani i żałuję. Na zębach nie oszczędzam, najważniejsze dla mnie, żeby było dobrze zrobione. Więc jak szukasz dobrego dentysty to się wybierz do Galerii Uśmiechu.
 
I

iwonka88

Guest
Ja chodzę do dr Obuchowicz w ultragenie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wiedza i kompetencja. Serdecznie polecam!
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
a ja do dental services na basztowej. Mają dobrych dentystów i bardzo przystępne ceny. A to są dla mnie najważniejsze czynniki przy wyborze dentysty, żeby było tanio i dobrze zrobione
 
B

bajderman

Guest
To Warszawa, ale jedyny taki dentysta, który ma dobre podejście do dzieci --> http://dentlux.pl/

Przede wszystkim od samego wejścia potrafił nastawić dziecko na zabawę, tj. cała kontrola była w tą zabawę obrócona. Miejsce świetnie przygotowane, są zabawki dla dziecka, pokazuje bajeczki. Jak najbardziej polecam - z doświadczenia wiemy jak trudno o specjalistę pod dzieci.
 

Carana

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam ORTODONTICA.pl , bardzo profesjonalna obsługa, bezproblemowy zabieg ekstrakcji zęba i wszystko potoczyło się bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona z usług tych lekarzy i mogę śmiało polecić ortodonticę każdej forumowiczce.
 
Do góry