Dentysta Kraków

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Czy mozecie polecic dobrego i niedrogiego stomatologa w Krakowie.Nie musi byc to samo centrum,bo tu chyba raczej cenki tez sa wysokie.Mam troche zebów do leczenia...dzięki z góry
 

mentliczek

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja chodzę do dentysty na Olszy, już tam nie mieszkam ale dalej chodzę do tego samego, bo sprawdzony.
Pracuje tam taka urocza Pani, nie pamiętam dokładnego adresu ul Brogi - pierwszy gabinet idąc od torów pociągowych po prawej stronie, w domu.
Dentystka nazywa się Tułecka. Jest niesamowita - zawsze panicznie bałam się dentysty a do niej chodzę sama. Wzbudza zaufanie i ma taki spokojny styl bycia co na mnie działa kojąco. Jest taniej niż w dużych klinikach.
 

plackowski

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
To zależy gdzie mieszkasz w tym Krakowie, ja wiem, że polecany jest gabinet w Wieliczce, estetyka uśmiechu się chyba nazywa, jak ktoś mieszka w Prokocimiu to ma całkiem blisko. Rtg cyfrowe też tam można zrobić..
 

malwaro

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Też znam ten gabinet z Wieliczki, na Klaśnieńskiej 16 dokładnie się znajduje. Byłem tam swego czasu na paru wizytach i jeżeli ktoś tam się wybiera to nie widzę żadnych przeciwwskazań. Całkiem dobra atmosfera i jakość usług.
 

groth

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
To zależy gdzie mieszkasz w tym Krakowie, ja wiem, że polecany jest gabinet w Wieliczce, estetyka uśmiechu się chyba nazywa, jak ktoś mieszka w Prokocimiu to ma całkiem blisko. Rtg cyfrowe też tam można zrobić..
Ja właśnie jestem z Prokocimia i poszukuję RTG cyfrowego, i prawdopodobnie dłuższej pracy przy górnej szóstce :/ W każdym razie dzięki za to info, przyda się.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a jak dla mnie jeśli chodzi o dentystów to najlepszy jest gabinet na Starowiślnej i dr Rozwadowski. Ma super podejście do pacjentów i jest bardzo dobrym specjalistą.
 

uszy_slonia

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
O, to super, bo właśnie szukam dentysty w okolicach starego podgórza. Dużo się płaci za przegląd i zwykłe leczenie próchnicy?
 

bogdanmowibankowy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
81
Punkty reakcji
2
A ja chodzę do dentysty na Olszy, już tam nie mieszkam ale dalej chodzę do tego samego, bo sprawdzony.
Pracuje tam taka urocza Pani, nie pamiętam dokładnego adresu ul Brogi - pierwszy gabinet idąc od torów pociągowych po prawej stronie, w domu.
Dentystka nazywa się Tułecka. Jest niesamowita - zawsze panicznie bałam się dentysty a do niej chodzę sama. Wzbudza zaufanie i ma taki spokojny styl bycia co na mnie działa kojąco. Jest taniej niż w dużych klinikach.

Mam to samo zdanie :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz jeśli chodzi o ceny w Galerii Uśmiechu to są porównywalne, jak w innych gabinetach, samo sprawdzenie kosztuje chyba 50 zł, a jeśli chodzi o plomby i inne usługi to Ci nie powiem dokładnie bo chyba to zależy od wielkości ubytku.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
A ja chodzę do dentysty na Olszy, już tam nie mieszkam ale dalej chodzę do tego samego, bo sprawdzony.
Pracuje tam taka urocza Pani, nie pamiętam dokładnego adresu ul Brogi - pierwszy gabinet idąc od torów pociągowych po prawej stronie, w domu.
Dentystka nazywa się Tułecka. Jest niesamowita - zawsze panicznie bałam się dentysty a do niej chodzę sama. Wzbudza zaufanie i ma taki spokojny styl bycia co na mnie działa kojąco. Jest taniej niż w dużych klinikach.

Ta dentystka jest świetna! Też do niej zaczęłam chodzić. Nie jest też tak drogo, ceny normalne.
 

sylviakrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kurcze, ale teraz mam zagwozdkę - ostatnio byłam u dent ale w centrum miasta i wydałam majątek :( A że nie chciałabym zbankrutować to zastanawiam się czy są jeszcze dobrzy stomatolorzy może właśnie poza centrum miasta. Choć z drugiej strony też zastanawiam się jednak nad tym czy nie lepiej zapłacić więcej i mieć pewnośc, że 'robota' została dobrze zrobiona? ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Trafiłam jednak mysle na jeden ze sprawdzonych gabinetów- Dentist i dr Żarowa. Naprawde bardzo profesjonalne podesjcie do pacjenta. Po zakończeniu leczenia chciałabym też wybielić zęby.I to raczej własnie tam.
 

adrian35

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja chodzę do scanmedu, dentystka się nazywa Aneta Sobczyk-Soszka, sympatyczna i zna się na rzeczy
 

ivorian

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Polecam Wam bardzo primadent. Ostatnio ósemkę tam wyrywałem. Bez bólu i problemów.
 
I

impresja_switu

Guest
jak ja idę do dentysty to musi być dobry w tym co robi, ale też musi mieć to coś co sprawi, że zostanę na fotelu a nie będę chciała uciekać. Jestem z tych co dużo wymagają więc do dentysty chodzę na Starowiślną do Galerii Uśmiechu. Konkretni, bardzo dobrzy dentyści.
 
M

marcu

Guest
stomatologia kraków to jest mój denstysa od dłuższego czasu, a powiem, że miałem ich już naprawdę sporu. Mam problemy z zębami, a mianowicie są po prostu krzywe, więc chodzę tam głównie do ortodonty, ale profilaktykę też raz na 2 lata zrobię.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A znacie może klinikę Dentist ? Moja mama teraz była i jesli mozna powiedziec wyleczyła sobie wszystkie zęby.
Do tego jeszcze nie ogołociła swojego portfela.
 
Do góry