Dentysta Kraków

Fafia

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
dla mnie dobrym stomatologiem w Krk jest dr Cichoń. w ogole ta klinika jest przyjazna...no i nie czeka się długo w kolejkach. Dla mnie jest to na prawdę godny polecenia stomatolog!
 

olfi87

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Leczenie zębów u specjalistów? Tylko i wyłącznie mogę polecić Dental Park. W swoim życiu już się trochę po stomatologach nachodziłem. Jednak mało kto sprostał moim oczekiwaniom. Do czasu, aż udałem się właśnie do Dental Park. I już tam zostanę na długo.
 

sitekdan

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
a mógłby mi ktoś polecić kogoś specjalizującego się w koronach? mam naprawdę paskudnie łamliwe kości i zęby, mam już dwa tak połamane że nie da isę nic z tym zrobić i korona to będzie konieczność. a tak to przeglądy, leczenie itd to już bym po prostu chciał w tym samym miejscu zostać. zależy mi na rozsądnych cenach ale tylko wśród osób które przykładają się naprawdę do pracy.
 

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jedno z najlepszych miejsc z jakim miałem do czynienia, w którym do dziś zresztą leczę zęby (zaznaczam, że nie żadne tam estetyczne dyrdymały tylko potrzebne leczenie, od przeglądu po kanałowe jak trzeba było) to w

stomatologiakrakowczyzyny.pl/pl
jest pani dr Król, bardzo sympatyczna kobieta ale nie dla sympatii tam chodzę tylko konkretnego podejścia do problemu i tak u niej jest. Czuć pewną rękę, wie co robi, tłumaczy jak trzeba. Co więcej sprzęt widać że jest zadbany i nowoczesny, przez czas jaki uczęszczam, a zęby mam niestety niezbyt mocno więc bywam pewnie częściej niż przeciętny Kowalski, to widzę, że pojawiają się nowe udogodnienia, sprzęty, unowocześnienia dla pacjenta.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Polecam stomatologów z grupy Lux Med. Są świetni i naprawdę godni polecenia. Jeśli masz u nich wykupiony pakiet medyczny to możesz skorzystać z promocji na pakiet stomatologiczny za jedyne 49 zł.
 
Do góry