Dentysta Kraków

hiacynta87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja polecam Luxdenticę - zarówno orto, jak i stomatologa. Super miejsce, przemiła obsługa <3 Co najważniejsze, lekarze są kompetentni i nie trzeba po nich poprawiać - a to mi się wcześniej zdarzało nierzadko :((
 

Rem32

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam Gabinet Stomatologiczny na Bajecznej 2B/2, trafilem tam przez przypadek i tak juz zostalem. Profesjonalna obsluga, mila, o wszystko mozna zapytac. Mozna dzwonic na komorke w krytycznych sytuacjach.
gabinet-stomatologiczny.com/
 
Y

yasumi

Guest
[SIZE=11pt]Ja mogę polecić gabinet Indexmedica. Bardzo przyjemne miejsce, zarówno, jak chodzi o wygląd, obsługę i lekarzy. Bardzo podobało mi się, że lekarz z góry ustalił plan leczenia i szczegółowo opisywał wykonywane czynności. Czułam się, dzięki temu uspokojona :) [/SIZE]
 

cijaej

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja chodzę do stomatologii Cichoń - spoko to jest to, że nie ma dużych kolejek, ceny można sprawdzić na stronie. Mają nowoczesne gabinety i szeroki zakres usług.
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
a ja już kilka ładnych lat chodzę do Galerii Uśmiechu na Francesco Nullo 42 (jakiś czas temu zmienili siedzibę) do dra Grzegorza Stasiewicza. Świetny specjalista, bardzo miły człowiek.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Jestem zachwycona nową siedzibą Galerii Uśmiechu. W ogóle się nie czuje, że jest się u dentysty. Ale poza nowym miejscem nic się nie zmieniło, nadal wysoka jakość leczenia, nadal uśmiechnięte panie na recepcji.
 

itdoesmatter

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dr Cichoń - najlepszy!:) Nie spodziewałam się, że mogę z chęcią chodzić na wizyty do dentysty, a tu miła niespodzianka. Wiadomo, ze najważniejsze są kompetencje, ale dla mnie liczy się też podejście do człowieka
 

preventka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
no też go znam, pare razy byłam u niego i nie mam żadnych zarzutów! fajny, konkretny i usmiechnięty...i nawet nie bałam się na fotelu :)
 

karolesia87

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
widzę, ze dr Cichon to nie tylko dla mnie świetny specjalista. dzięki niemu przestałam bać się stomatologa i moje zęby wkońcu są piękne, zdrowe i białe! jak odwiedzać to tylko jego gabinet
 

Marta Wintek

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chwilowo studiuję we Wrocławiu ale tak naprawdę młodosć spędziłam w Krakowie. i to właśnie tam poznalam klinikę dr Cichonia do której na wizyty zabierała mnie mama. i to tam polubiłam dentystę. Już nie pamiętam jak nazywał się mój ulubiony stomatolog ale zawsze miło wspominała wizyty - u dentysty było wesoło - uwierzycie?! myślę, że każde dziecko ale i dorosły takiego miejsca szuka
 

olivvka_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
[SIZE=100%]A ja właśnie studiuję w Krakowie więc staram się być na bieżąco bo jak dopadnie mnie ból zęba to ciężko mi tak funkcjonować. Ostatnio byłam np. u dentystki na II Pułku Lotniczego i wszystko było w porządku. Pani nazywa się Anna Król i ma bardzo fajne podejście do pacjentów więc polecam z czystym sumieniem[/SIZE]
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
[SIZE=100%]fajnie że podałaś od razu adres, przynajmniej nie trzeba szukać :). sama szykuję się na wyrwanie ósemki więc sprawdzę sobie ofertę :)[/SIZE]
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ze swojej strony mogę polecić ten gabinet - stomatologiacichon24.pl. Leczę w nim zęby odtąd, odkąd przeprowadziłam się do Krakowa na studia :D .
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
W Krakowie polecam LX ma Puszkarskiej - chodze z dzieckiem już od dłuższego czasu i jest na prawdę bardzo dobrze. Ceny nie są wygórowane i co raz mają różne ciekawe promocje. Ostatnio np. za 225zł można zrobić pełne czyszczenie zebów, z piaskowaniem, skalingiem i fuloryzacją. Ja jestem kawomaniaczką i przez to ciemnieja mi zęby - polecam wszystkim kawoszom takie czyszczenie co roku :)
 

Marta298

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
37
Punkty reakcji
3
[SIZE=12pt]Ja przychodzę do bardzo porządnego dentysty Klonowskiego który przyjmuje na Kolberga. Teraz to już na szczęście tylko na kontrole ale wcześniej miałam u niego trochę leczenia. Fajne jest to że kanałowe można mieć na jednej wizycie bo ma do tego taki specjalny sprzęt. [/SIZE]
 

martyna_halas

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałam robioną licówkę. Ukruszył mi się ząb i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Zgłosiłam sie do gabinetu dr Świątkowskiej i w ciągu jednej wizyty miałam wszystko "naprawione" . Adres i cennik znajdują się na stronie internetowej
 

Malgosiaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
modliszka23 napisał:
Czy mozecie polecic dobrego i niedrogiego stomatologa w Krakowie.Nie musi byc to samo centrum,bo tu chyba raczej cenki tez sa wysokie.Mam troche zebów do leczenia...dzięki z góry

Moogle napisał:
A rtg zębów w Krakowie ?
Moim zdaniem najlepsi specjaliści zarówno stomatolog ogólny jak i ortodonta czy protetyk są w CMPdent. Mają tam też swoją pracownię RTG. Usług nie mają za ceny z kosmosu także moim zdaniem warto się nawet przejść i sprawdzić. Z własnego doświadczenia mogę dodać iż nigdy nie wypadła mi żadna plomba, systematycznie chodzę z dziećmi na sprawdzenie ząbków jak również i na sprawdzenie swojego stanu uzębienia co sprawia,że później moja kieszeń nie płacze ponieważ każde najmniejsze zmiany są systematycznie naprawiane.
 
Do góry