Dentinox, Bobodent, Calgel - niebezpieczna lidokaina.

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Hej,
pisze bo ostatnio trafilam na oswiadczenie jakie wydalo FDA w sprawie lidokainy zawartej w masciach na zabki dla dzieci. Słyszalyscie cos na ten temat? czy ktoras z Was smarowala swojemu małemu zabki ktoras z tych masci? przerazilam sie jak dowiedzialam sie jak wiele jest skutkow ubocznych stosowania tych masci!!
 

Kingusia1992

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
moja koleżanka zwróciła mi uwagę na tą kwestię, także też się przestraszyłam i zaczełam przeglądać skład preparatów i te najpopularniejsze zawierają różne takie substancje co jest bardzo martwiące, ja sama się nie zdecyduje na zastosowanie
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Kingusia1992 napisał:
moja koleżanka zwróciła mi uwagę na tą kwestię, także też się przestraszyłam i zaczełam przeglądać skład preparatów i te najpopularniejsze zawierają różne takie substancje co jest bardzo martwiące, ja sama się nie zdecyduje na zastosowanie
ja całe szczęście w porę się obudziłam! swojej małej daje skorke chleba do gryzienia albop gryzaki chlodzace, ale masci na pewno nie!
 

Kingusia1992

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
gryzaki chłodzące, skórka od chleba pod warunkiem, że jest super świeża i miękka oraz domowe rumianki itp. babci to jest najlepsze rozwiązanie, nigdy nie sądziłam, że lidokaina może nieść, aż takie zagrożenie. dobrze, że o tym zaczęło się mówić :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
wlaśnei wypytywalam w aptece czy sa jakies preparaty na zabki bez lidokainy i podobno jest taki krem czy zel Camilia. stosowal ktos moze?
 

Kingusia1992

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
właśnie zaczęłam oglądać skład i ogólnie produkt w internecie, okazuje się, ze ta camilia jest w pełni naturalna :)
 
Do góry