Denley kurtki opinie

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Szukam osob, ktore zetknely sie z tym sklepem i moga sie wypowiedziec o jakosci ubran. Znalazlam kurtkę na jesien- dla siebie i męża. Ceny- kuszą, a po skladzie widze, ze material calkiem porządny. Ale roznie to bywa w rzeczywistosci... A nie mam ochoty bawic sie w zwroty, odsylanie itd. bede wdzieczna za jakakolwiek podpowiedz :)
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jakosci damskich ubran nie znam, ale męskich- jak najbardziej. Swoja kurtkę z Denley mam juz drugi sezon :wink: Moze to niewiele dla niektorych, ale po przebojach z ubraniami z 'sieciowek', dwa sezony brzmią jak wiecznosc :lol: Porzadna, ciepla, moja dziewczyna mowi tez, ze modna ( ja nie do konca sie na tym znam, po prostu ma sie dobrze nosic :tongue: )
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Oo, ciekawy wątek- mój mąż ma dwie lewe ręce do zakupu ubrań, więc chyba sama muszę sie za to zabrać :D
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Uznałam,ze raz sie żyje- zrobilam zakupy :) Paczka przyszla szybciutko, dobrze zapakowana. Sobie kupiłam taką ekoskórzaną ramoneskę- wyglada prawie jak skora naturalna i ma modny kroj. Kurtka meża- taka przejsciowka na deszcz- tez niczego sobie, ma porządną podszewkę :) Jestem zadowolona z zakupow :)
 

Ewikar

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Niestety nie znam kurtek tej firmy bo nikt nie miał z rodziny nic z ich firmy. Jeżeli szukasz dobrej kurtki czy to na zime czy jeszcze na jesień to w goodookin.pl można znaleźć na prawdę świetne kurtki dobre jakościowe i w dużym wyborze. Warto tam zajrzeć bo ceny są naprawdę przystępne i mają bardzo szybką wysyłkę :)
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ostatnio po raz pierwszy zamówiliśmy kurtki stamtąd i obie trafione zarówno dla mnie jak i dla tż ;)
 

Eldok

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
2
Ja też zamawiałam nawet gdzieś wrzucałam tu na forum zdjęcia kurtki, bardzo fajne rzeczy.
 

Eldok

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
2
Wrzucałam akurat męską ale w sumie kupowaliśmy pare od nich rzeczy
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Z wyprzedaży czy w normalnej cenie? Bo mi się udało jeszcze trochę przyoszczędzić ;)
 

Eldok

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
2
W normalnej no ale to i tak połowę taniej niż w zwykłych sklepach.
 

princzes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Taką kupiliśmy ostatnio, na taką jesienną zimę jak teraz w sam raz ;)
 

Attachments

  • IMG_20161124_112028_1482923915351.jpg
    IMG_20161124_112028_1482923915351.jpg
    93,4 KB · Wyświetleń: 0

Eldok

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
2
No spoko, mój też nie nosi takich super hiper ciepłych puchówek nawet zimą...
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja kurtek wolę poszukać na Allani allani.pl/wyszukaj/kurtki-meskie ,wtedy mam zdecydowanie szerszy wybór.
 
Do góry