DekorStyl, Dekoracje weselne

Szczurek86

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wielkimi krokami zbliża się Twój ślub? Będzie to jedno z najistotniejszych wydarzeń w twoim życiu. Oznajmisz oblubienicy że będziesz z nią na całe życie. Chciałbyś aby to był niepowtarzalny dzień. Masz już ustalony datę, wynajęliście salę, zamówioną msze, zamówiony catering, zespół muzyczny. Brakuje Ci jeszcze zdobień? Doskonale trafiłeś. Firma DekorStyl dekoruje twoje zaślubiny.
Zajmujemy się tylko i wyłącznie zdobieniami weselnymi, co powoduje że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Posiadamy ogromne doświadczenia, które sprawiają że Twój ślub będzie niezapomnianym zdarzeniem. Udekorujemy nie tylko sale i kościoły lecz dodatkowo samochód pary młodej. Nasz młody oraz kreatywny zespół spowoduje że inni będą Ci zazdrościć oprawy dekoracyjnej. Wybierz nasze dekoracje weselne. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie śledzimy nowe trendy. Dekoracje weselne są naszym życiem. Nasze dekoracje weselne dostosowujemy indywidualnie do waszego gustu oraz z zgodnie waszymi żądaniami. Wspólnie możemy stworzyć dekorację weselną zgodną z Twoim stylem, potrzebami oraz zasobnością portfela. Od małych oraz romantycznych, przez ogromne i rozrzutne, dla stworzenia Twojego najpiękniejszego dnia ślubu. Wybierając naszą firmę zapewnicie sobie niezapomniane doznania estetyczne oraz wizualne.
DekorStyl działa na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego numer 793-558-260, 793-793-377 oraz mailowego dekorstyldekoracje@o2.pl.
Zapamiętaj DekorStyl dekoracje ślubne bielsko zapewni Ci dekoracje, jakich nie zapomnisz.
 
Do góry