Dekorowanie pokoju:)

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Bardzo lubie zajmowac sie moim pokojem, jego wystrojem itd. :)
Uwielbiam roznego rodzaju ciekawe świeczniki, wazoniki, obrazki na ściany i inne drobiazgi... Niektore wymyślam sama, inne kupuje albo dostaje od kogos ;)
Jak jest u was, lubicie dekorowac swoj pokoj roznego rodzaju drobiazgami?? Co ciekawego posiadacie? :]
można pochwalić sie zdjęciem ciekawych rzeczy ktore tworza klimat waszego pokoju :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja mam zawsze ciekawie pomalowane ściany :p
Teraz np. mam 'ekrany', czyli ściany normalnie, akurat u mnie na żółto i na jednej z nich, taki jakby prostokąt w którego środku jest drugi prostokąt. :]
Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć, a fotek nie mogę zamieścić, bo nie mam czym zrobić, aktualnie. :p
Na ścianie mam 2 obrazki, takie podłużne i wąskie, na których jest po jednym kwiatku :p , i obrazek z komunii też jest. :] Na parapecie kwiatek :]
Jeśli chodzi o tzw. drobiazgi, to mam ich sporo na meblach , ekhem, jeszcze mam wielkiego sztucznego kwiatka , bez którego mój pokój wyglądałby zupełnie inaczej.
Lampkę mam niebieską, na szafce, przy łóżku. :D
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Motylek to ciekawie musza wygladac te sciany :)
ja lubie tez rozne narzuty na łozko w ciekawe wzory :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja na razie nie mam czasu, ale może od wakacji coś zacznę robić? :) Czas zacząć coś zmieniać :D
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja też dopiero po zakończeniu zacznę porządkować i zmieniać pokój. Narazie nie ma co kombinować, ponieważ jedyne co mam w swoim królestwie to bajzelek na kółkach :D
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Ja też lubie przystrajać pokój... Obecnie na ścianach u mnie w pokoju wiszą puzzle: Kleopatra, Delfiny i dziewczynka, chiński kalendarz i tablica korkowa... Jeśli chodzi o drobiazgi to bardzo lubię świeczniki i aniołki... W moim pokoju uroku też nadają: lalka porcelanowa, lampa z lawą i puzzle 3D: Opera w Sydney... I wiele innych drobiazgów...;)
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
Ja również uwielbiam "dopieszczać" swoje pokoje :lol: Można w nich znaleźć prawie wszystko. W pierwszym pokoju wszystkie ściany zajmują półki z książkami. Na jednej stoi regał, na którym można zobaczyć również książki (te które już nie zmieściły się na półki), starą maszynę do pisania, kilkadziesiąt starodawnych lamp naftowych, świeczniki, stare żelazka na szafie, mnóstwo szkatułek, które dostawałam w prezencie, zdjęcia, kwiaty i inne pierdoły. W sypialni na ścianach wiszą obrazy i moje oprawione hafty. Mam tam również bardzo dużo kwiatów, ponieważ je uwielbiam, więc parapety mam także zapchane. Na ogromnej szafie stoją świeczniki i inne gadżety z mosiądzu, na szafeczkach nocnych lampki, na jednej komodzie magnetofon, na drugiej kwiaty i zdjęcia oraz inne bibeloty. Trudno to wszystko opisać. Mam nadzieję, że zobaczyliście to moimi oczami. Poza tym w każdym pokoju można znaleźć gitary, czyli miłośc moją i mojego męża.
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
narazie w pokoju mam sesyjny burdel ale jak sie sesyja skonczy to zajme sie robieniem, na cala sciane, regalu z szafa... zastanawiam sie czy nie zrobic jeszcze antresoli na lozko ale chyba narazie z tego zrezygnuje...
a bibelotki lubie i zbieram nagminnie, glownie smieszne maskotki, figurki i modele samochodow...
uwielbiam zmieniac moj pokoj i robie to bardzo czesto...;)
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Aaa, ja mam czerwone ściany.
Nad łóżkiem mam anielskie skrzydła. Ogromne.
Plakat Nirvany na drzwiach.
Kwiaty. Na parapecie, w kącie.
Porozsypywane płyty.
Książki tu i tam.
Kocham kadzidełka. Mogłabym je wąchać przez cały czas, dlatego zawsze mam je w pokoju.
Jednym słowem - burdel na kółkach.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja również uwielbiam "dopieszczać" swoje pokoje :lol: Można w nich znaleźć prawie wszystko. W pierwszym pokoju wszystkie ściany zajmują półki z książkami. Na jednej stoi regał, na którym można zobaczyć również książki (te które już nie zmieściły się na półki), starą maszynę do pisania, kilkadziesiąt starodawnych lamp naftowych, świeczniki, stare żelazka na szafie, mnóstwo szkatułek, które dostawałam w prezencie, zdjęcia, kwiaty i inne pierdoły. W sypialni na ścianach wiszą obrazy i moje oprawione hafty. Mam tam również bardzo dużo kwiatów, ponieważ je uwielbiam, więc parapety mam także zapchane. Na ogromnej szafie stoją świeczniki i inne gadżety z mosiądzu, na szafeczkach nocnych lampki, na jednej komodzie magnetofon, na drugiej kwiaty i zdjęcia oraz inne bibeloty. Trudno to wszystko opisać. Mam nadzieję, że zobaczyliście to moimi oczami. Poza tym w każdym pokoju można znaleźć gitary, czyli miłośc moją i mojego męża.

O ksiazki oczywiscie tez musza byc, jakas "biblioteczka" ma to swoj urok :) oczywiscie nie tylko zeby staly na polce i ladnie wygladaly ale tez je czytam ;)

i zawsze jak dostaje roze to zawieszam sobie na scianie zaby sie suszyly, wspaniale to wyglada na scianie :D a ściany mam 2 w jasnej szerokiej boazerii oraz sufit (uwielbiam je bo to takie naturalne, wogole drewno jest super) a 2 pozostale sciany w kolorze takim jasny braz lekko rozowawy... ;)
 

Zombianka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
144
Punkty reakcji
0
ja równiez uwielbiam drewno, mój tato był stolarzem, więc drzwi w pokojach mam drwniane, regał drewniany, zegar na ścianie też i w każdym pkoju 3 ściany w boazerii. Ksiązki w moim pokoju nie służą dekoracji. Mam ich ogromnie dużo , bo bardzo bardzo dużo czytam. Poza tym z wykształcenia jestem polonistką. Ususzone róże, które przez kilka lat się nagromadziły mam w wazonie na szafie.
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Mój pokój jest maniakalnie brzydki.
Zmieniłabym totalnie wszystko.
Narazie-stara wykładzina,każdy mebel inny w dodatku te meble są z jasnego drewna ( a fuj!) totalny bałagan,którego nawet mi się sprzątać nie chce... a no i lampa KUCHENNA, ech
Pieniędzy nie ma, a ja tu tylko pare latek pożyje-i siup w świat ;) więc nie wiem czy remont ma większy sens...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Motylek to ciekawie musza wygladac te sciany :)
ja lubie tez rozne narzuty na łozko w ciekawe wzory :]

Powiedzmy, że oryginalnie :p
wcześniej miałam , np. trójkąty.
Wyglądało to tak, że każda ściana miała 3 trójkąty, od środka ściany szedł jeden i po bokach 2 :], no i wtedy ten w środku był na jakis kolor, te po bokach, też na inny.
I każdy trójkat w sroku, czyli najwiekszy, mial inny kolor.
I takie tam rozne bajery :D
 

snofka

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Też sie tym interesuję. Właściwie na studia wybieram się na aranżację wnętrz. ;)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Ja mam :
* niebieską tapetę.
* plakaty z filmow na ścianie (takie duze kinowe) ze Step up i Eragona.
* ciupagę na ścianie z Zakopanego ^^
* kinkiety i z jednego wisi taki długi dzwoneczek co jak wiatr zawieje to sie rusza i są tam szklane aniołki ze złotymi skrzydełkami.
* mam kalendarz Durexa na ścianie :D
* masę zdjęć siostrzenców i psinek w ramkach.
* meble czarne z szarymi drzwiczkami.
* obrazek JP II .
* talerz dekoracyjny - pamiątka od chrzestnego na Komunię.

Kilka zdjęć ;]
 

Attachments

  • PIC_0094.JPG
    PIC_0094.JPG
    30,7 KB · Wyświetleń: 140
  • PIC_0095.JPG
    PIC_0095.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 137
  • PIC_0096.JPG
    PIC_0096.JPG
    40,4 KB · Wyświetleń: 137
  • PIC_0097.JPG
    PIC_0097.JPG
    67,6 KB · Wyświetleń: 122
  • PIC_0098.JPG
    PIC_0098.JPG
    46,1 KB · Wyświetleń: 117
  • PIC_0099.JPG
    PIC_0099.JPG
    51,3 KB · Wyświetleń: 143

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a te dwa swieczniki ostatnio dostalam od cioci :) , natomiast ten kremowy świecznik nabylam podczas mojej wycieczki do Tunezji kilka lat temu, bardzo go lubie ;)
ooooo007kp9.jpg

ooooo008ws6.jpg
 

mandarynka0128

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam w pokoju:
* żółto czerwone ściany - świetnie to wygląda
*mam biurko na którym stoi świecznik w kształcie domku (taki świąteczny)
* szafę na ubrania
* drugą szafę na której stoją ramki ze zdjęciami, figurki, ksiązki, które bardzo lubię
*łóżko
Ogólnie mam mały pokój ale przytulny i bardzo jestem z niego zadowolona. Chociaż ... coś bym zmieniła ... dodała .... tylko nie wiem co??? Może w ymi coś doradzicie??? ;p
PS: ZAPOMNIAŁAM DODAC ŻE MAM JESZCZE 2 OBRAZY NA ŚCIANACH HEHE ;P :D :papa:
 

Izka982

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja nie jestem zwolenniczką tego typu ozdób dlatego w moim pokoju jest mało mebli, a wszystkie drobiazgi, które są w miarę przydatne trzymam w specjalnie wydzielonym miejscu w szafie. swój pokój ozdobiłam za pomocą naklejek jakie mam na ścianie (oczywiście nie są to naklejki z chipsów, tylko dekoracyjne), oświetlenia, które jest dość subtelne i porozmieszczane w różnych miejscach pokoju, oraz oczywiście koloru ścian. ciekawym uzupełnieniem całości jest fotel jajo oraz fotel worek:)
 
V

victoria_k

Guest
też uwielbiam dekorować, zmieniać moje ostatnie dzieło wykonane to naklejenie Naklejka na ścianę ANIMAL3

a i jeszcze jedno w dużym pokoju u rodziców zarządziłam AS CREATION Lars Contzen 6236-14. wygląda bosko
 
Do góry