Dekorowanie pokoju:)

noToFrugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
czasami nawet niewielka rzecz potrafi nadać innych charakter miejscu. Ozdoby do mieszkania w większości tworzę sama, bo wtedy mam to co mi się podoba za niewielką cenę. Wrzucam zdjęcia poduszek które ożywiły moje łózko - materiał zakupiłam w ikei oraz obrus - białe obrusy są dla mnie nudne dlatego postanowiłam zakupić materiał pastelowy :) zmiany za grosze a ile radości ;)
563383_277503495714877_16652238_n.jpg


35460_277503489048211_1550766262_n.jpg
 
D

Dobrawa

Guest
Polecam zrobienie łapacza snów. Fajny gadzet w kazdym pokoju bo stylem mozna go dopasowac do wystroju a moze jednak w legendach jest cos prawdy i wylapie niechciane, zle sny
 

Py Ra

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
30
Punkty reakcji
2
Dołączę się w kwestii doboru kolorów. Firma, która zrobiła Photo Shopa udostępniła stronę na której można tworzyć kompozycje kolorystyczne. Tam ludzie z całego świata wrzucają swoje propozycje zestawień kolorystycznych lub można sugerować się programem. Najważniejsze, że wszytsko jest za darmo i nie trzeba nic instalować. Często z niego korzystam to się nazywa Kuler i jst po polsku
 

beata_smol1983

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dekoracja wnętrz to świetna zabawa, która może sprawić wiele frajdy! :D
Czasem można zupełnie odmienić jakieś pomieszczenie i wcale nie trzeba wymieniać mebli, malować ścian ani wydawać na to fortuny! ;)
Fajnie sprawdzają się tutaj różne "bibeloty", ale dobrane ze smakiem i dostosowane do charakteru wnętrza, czyli różne figurki, wazony, pojemniki. Jest tego mnóstwo teraz na rynku. ;)
Warto pomyśleć też o kwiatach i niekoniecznie tych standardowych - może cytryna doniczkowa? albo ananasy? albo czekoladowe róże?
Jest tego mnóstwo! :D Wystarczy trochę poszukać.
Znam fajną hurtownię. FloraDekora.pl pod Łodzią. Mają mnóstwo nowoczesnych dekoracji, polecam ;)
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Dobrze wyglądają różne dekoracje i drobiazgi, ale trzeba zwrócić uwagę, by nie przesadzić z ilością. Ja wolę minimalizm w dekorowaniu (łatwiej utrzymać w czystości).
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Przy aranżacji wnętrz najpierw szukam ciekawych inspiracji dekoracyjnych na różnych stronach a później tworzę projekt w kreatorach żeby zobaczyć czy efekt końcowy sprosta moim oczekiwaniom :)
 
Do góry