Dekoracyjne płytki do łazienki

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Na początku chciałam, aby moja łazienka była cała w białych, ewentualnie kremowych płytkach ceramicznych. Jednak zaczęłam przeglądać różne nowoczesne aranżacje łazienek i zachwyciłam się tym, jak ciekawie można użyć kolorów, jak piękne dekoracyjne można mieć w swojej łazience. Naprawdę warto korzystać z nowoczesnych możliwości. Ja wykorzystałam płytki ceramiczne Glazura Królewska, mam konkretnie ten model na białych ścianach:
http://www.glazurakrolewska.pl/pl/produkt/72645

i jest prześlicznie : - )
 

Attachments

  • 072645-200.jpg
    072645-200.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 8

iwwa77

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Plytki prezentują się pięknie. Ja też poszukuję pomysłów do swojej łazienki, ale niestety jest malutka i mozliwości są niewielkie. Intryguje mnie też to nowoczesne oświetlenie. Mam już chyba dośc tradycyjnego. tylko co tu wymyśleć w łazience?
 

mateo3012

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mozesz sobie sprawic lustro ze swiatlami zawsze to jakas odmiana :)
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Jeśli szukacie płytek do łazienki to warto poszukać w hurtowniach. Ja skorzystałam z oferty Hebana
http://www.heban.net/. Na początku szukałam w salonach, ale potem okazało się, że bardziej opłaca się w hurtowni, dodatkowo mają dobra obsługę, która potrafi doradzić co i jak :).
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
mi to sie bardzo podoba wzory jakie ma firma Kolory maroka, jak jezobaczyłam pierwszy raz to od razu zaczełam namawiac męża, ale zgodził się, położyłam je na podlodze, tak jak na tych zdjęciach w sklepie, mam takie jasno niebiesko brązowe. Ogólnie zawsze chciałąm miec kolor w łazience, ta żeby było coś niecodziennego,a takie marokańskie wzory sa rewelacyjne jak dla mnie.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Kolory możesz też dodać dekorami, sporo teraz na rynku a praktycznie każdej kolekcji jest dedykowany jakiś wzór. Fajny dekor ma kolekcja Opp! multicolor czy jakoś tak. Jak sobie urządzasz łazienkę w czerni to niebieskim i różem możesz dodać mocny akcent. Ale dekoracyjne płytki to kojarzą mi się albo ze strukturą lub mozaikami.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Lubię nietypowe wnętrza, oryginalne, z pomysłem. Sama też staram się urządzać tak mieszkanie, żeby nie było nudno. Ciekawe płytki znaleźliśmy w Domeko domeko.com.pl Nie pamiętam nazwy firmy, ale mają fajne, geometryczne wzory, idealnie mi się wpasowały w pomysł.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Obecnie modne są białe łazienki Do mnie jednak nie do konca przemawiają. Oczywiście fajnie to wyglada w czasopismach wnętrzarskich. Nie wiem jednak czy chciałbym coś takiego u siebie. Wole pomieszczenia, które są cieplejsze oraz bardziej przytulne.

Spodobała mi się seria plytek Palacio od firmy Tubądzin. Są luksusowe, ale jednocześnie bardzo eleganckie
aran-palacio-1_0.jpg

aran-palacio-2.jpg
 

maja3514

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do mnie również nie przemawiają białe łazienki. Jak dla mnie są zbyt monotonne. :wink: Brak w nich życia. A może łazienka z oryginalnymi orientalnymi dekorami? Orient jest zawsze modny.
3.JPG
 

muffy87

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o płytki na podłodze to dobrze jest też je zabezpieczyć specjalną farbą do posadzek

farbyspecjalistycze.pl/kategoria-produktu/posadzki/
 
Do góry