Dekoracje do kuchni

M

Mabel

Guest
Macie jakiś pomysł na zagospodarowanie miejsca między blatem kuchennym a szafkami (na ścianie). Zastanawiam się czy to nie dobre miejsce na fototapetę. Jakieś inne sugestie?
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
myśle, że to bardzo dobry pomysł. sama go rozważałam. Może wrzucisz zdjęcia, jak się zdecydujesz jak zagospodarować tę przestrzeń.
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
A mnie się bardzo w kuchni podobało coś takiego. Nie wiem w jakim stylu masz kuchnię, ale tutaj na zdjęciu jest bardzo nowocześnie, a sama taka stara cegła to raczej styl "dawniejszy". Ale mimo wszystko połączenie bardzo udane. Jeśli chodzi o sam rodzaj powierzchni jest to kamień dekoracyjny, płytki nalepiane na odpowiednio przygotowaną powierzchnię ściany.
 

Attachments

  • Stara Cegła.jpg
    Stara Cegła.jpg
    56,2 KB · Wyświetleń: 9

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Pomysł dobry, problem tylko jak będzie z utrzymaniem tego w czystości?Jak z czyszczeniem tego? Wiadomo, kuchnia to miejsce gdzie łatwo o plamy, w końcu gotuje się, kroi...
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja bym zrobiłam szafki na filiżanki czy drobiazgi takie jak przyprawy. Takie półeczki, tylko nie wiem czy się uda gotową szafkę taką kupić, czy nie będziesz musieć na wymiar.


Ja też bym stawiała na jakąś półkę na przyprawy czy herbaty w pojemniczkach ozdobnych, kawę itp. Bardzo fajne by coś takiego się prezentowało na wierzchu , było pod ręką. A w jakim stylu masz kuchnię?
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Dziewczyny dobrze piszą. Zainwestuj w fajną pułkę, daj sobie spokój z fototapetą. :)
 
K

Kser_zbanowany

Guest
Fototapeta między blatem w półkami super prezentuje się na hartowanym szkle. Jeśli drukowała ja dobra drukarnia, to naprawdę efekt jest zniewalający!
 

Elka 33

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mabel napisał:
Macie jakiś pomysł na zagospodarowanie miejsca między blatem kuchennym a szafkami (na ścianie). Zastanawiam się czy to nie dobre miejsce na fototapetę. Jakieś inne sugestie?
Uważam, że fototapeta świetnie ożywi kuchnię i nada jej charakteru!
 

kinga82

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
42
antracyt napisał:
A mnie się bardzo w kuchni podobało coś takiego. Nie wiem w jakim stylu masz kuchnię, ale tutaj na zdjęciu jest bardzo nowocześnie, a sama taka stara cegła to raczej styl "dawniejszy". Ale mimo wszystko połączenie bardzo udane. Jeśli chodzi o sam rodzaj powierzchni jest to kamień dekoracyjny, płytki nalepiane na odpowiednio przygotowaną powierzchnię ściany.
Bardzo ładnie to wygląda:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Agata meble ma fajne te kolorowe dodatki. Skompletować sobie parę takich rzeczy w kuchni i spokojnie jest efekt gustownej dekoracji. Ja bardzo lubie ich salony, zawsze coś mi się nowego, w głowie nasunie.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
przyznam że i mi się podoba, na facebooku polubiłam ich fanpage'a, tam to dopiero można szukać inspiracji, zawsze jakieś fajowe pomysy wyciągają
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja mam doniczki ceramiczne w kuchni na blacie z tego wlasnie sklepu, a w nich posadzilam bazylie, miete i meliske :) slicznie sie to prezentuje i nadaje klimatu.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Nom, takie ziółka w kuchni to od zawsze tez mi się podobały:) Masz rację, nadają klimacik. A jak w ładne doniczki wsadzone to i kuchnia wygląda jakoś tak wiosennie, mimo że jesień już:)
 

ramsay

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
A co powiesz na ozdobną półeczkę - można ją wypełnić słoiczkami z przyprawami, albo jakimiś dekoracyjnymi drobiazgami, są np. takie bardzo fajne dekoracyjne odświeżacze powietrza z patyczkami - u mnie stoi włąsnie biała herbata z miętą z Pachnącej szafy. I wygląda i pachnie pięknie ;)
 

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
Fototapeta w kuchni moim zdaniem nie jest zbyt dobrym pomysłem. Podejrzewam ze nie wygra walki z wilgocią i po pewnym czasie zacznie odstawać.
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Aniulal napisał:
A co jak się wam fototapeta znudzi? :)
To się ją zdejmie?:p Moim zdaniem w kuchni aż tak wielkiej wilgoci to nie ma :) mnie się ostatnio stłukły doniczki i chyba muszę się przejechać do agaty po nowe, bo nie podobają mi się roślinki w plastikowych osłonkach :0...
 

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
Gdzieś z boku fajnie jest wygospodarować fragment ściany na pomalowanie farbą tablicową. Wygląda bardzo ciekawie, a w połączeniu z farbą magnetyczną jest super praktyczne. U siebie malowałam Interior Blackboard Finish - jestem bardzo zadowolona!
 
Do góry