Deep Black

Status
Zamknięty.

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Potem podszedł do Gregoriana i go zastrzelił, nie ma potrzeby trzymać go tutaj bo w sumie wygląda na niezłego przekręta.

Codreanu możesz mi powiedzieć dlaczego zabiłeś niewinnego człowieka???
i dlaczego zrobiłeś to przed oczami Bubby, Harena i dwóch żołnierzy Abh.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Bo bałem się że może komuś nakablować co usłyszał. Poza tym był zbędny.
No i dawno kogoś nie zabiłem. ;]
Poza tym nastąpiła ewolucja charakteru postaci Vincenta, który był wstrząśnięty tym że ktoś chce używać boskich łez i wywołać wojnę.
Dlatego uważa on że cel uświęca środki.
Bubba chyba nikomu nie piśnie słówka :D
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Cordenau... Tego biznesmena mamy "odbić", czyli chyba nie możesz ot tak sobie do niego podejść... :/
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Chyba że chcesz go odbić z rąk naszych żołnierzy? :D

Offtop :Haren będziesz robił jakąś sesje w tym klimacie jak na twoim forum?
Bo opis świata mnie zaciekawił chętnie bym zagrał.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
może... Na razie mam trochę kłopoty z czasem, ale b. chętnie ;)
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Bubba ponieważ nie odpisuje już od 1,5 miesiąca, otrzymuje status NPC i nie może już wrócić do gry. Chyba nikt niema nic przeciwko?
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Haren Gurathiel i Vincent La Roche

Vincent czekał na hrabiego ten pojawił się po kilku minutach oznajmiając że jest gotów do lotu. Dołączyli do Harena, który już czekał na statku. Gdy wkroczyli na pokład dało się odczuć dość gęsta atmosfera, wywołana konfliktem między młodym kapitanem Abh a najemnikiem. Byli gotowi do lotu gdy nagle przypomnieli sobie o pozostawionych na planecie towarzyszach.


Lucius "Shadow" Heider


Lucius wraz ze swoimi ludźmi ukryli się z podwoziem sporego statku transportowego i rozpoczęli ostrzał. Z drugiej strony żołnierze zastosowali podobny manewr kryjąc się przed ogniem. Byli skołowani tą sytuacją dlatego nie otwierali ognia:
- Oni nie są z wami, co się tu do cholery dzieje - krzyczał jeden z żołnierzy.
Najemnicy których wysłał Wilan zaczęli się oddalać poszukując osłony, 3 stało trochę bliżej kryjąc się za kontenerami bagażowymi, natomiast jeden biegła szybko w stronę statku, Luciusowi wydawało się jakby któryś z nich krzyknął "zawiadom szefa", ale ze względu na hałas jaki panował nie mógł być tego pewny.


o_O oni we trójkę weszli do mojego myśliwca??
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
No, to coś mi się wydaje że do F 302 się wszyscy nie zmieszczą :D Chyba że w ładowni...
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Nie chcę się czepiać, ale mam dwa zastrzeżenia do duuużych błędów:

1. Karabin snajperski o zasięgu 3km przy trafieniu w bark urwałby ofierze pół tłowia. Obecne karabiny wyborowe (których zasięgo dochodzi do 2km) są w stanie zmienić głowę człowieka w rozbryzg kości krwi i mózgu.

2. Jakim cudem zastrzelenie jednego gościa zużyło 67% baterii?? :mruga:
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Nie chcę się czepiać, ale mam dwa zastrzeżenia do duuużych błędów:

1. Karabin snajperski o zasięgu 3km przy trafieniu w bark urwałby ofierze pół tłowia. Obecne karabiny wyborowe (których zasięgo dochodzi do 2km) są w stanie zmienić głowę człowieka w rozbryzg kości krwi i mózgu.

2. Jakim cudem zastrzelenie jednego gościa zużyło 67% baterii?? :mruga:
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
Nie chcę się czepiać, ale mam dwa zastrzeżenia do duuużych błędów:

1. Karabin snajperski o zasięgu 3km przy trafieniu w bark urwałby ofierze pół tłowia. Obecne karabiny wyborowe (których zasięgo dochodzi do 2km) są w stanie zmienić głowę człowieka w rozbryzg kości krwi i mózgu.

2. Jakim cudem zastrzelenie jednego gościa zużyło 67% baterii?? :mruga:

Ad 1. To było tylko muśnięcie więc go nie zabiło. Poza tym chciałem abyś miał udział w działaniach na lotnisku.

Ad 2. Używasz dział jonowych od początku sesji, trochę tego strzelania było, więc cała energia nie poszała na zabicie jednego człowieka.
 

Walt_Kowalski

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
386
Punkty reakcji
1
PS: W poprzednim poście napisałem że mam włączone systemy osłony i uzbrojenia, więc nie znajdą mnie nieprzygotowanego.

PS2: Jaki kuźwa pocisk??? Ja mam karabin LASEROWY. Strzela wiązką lasera, czyli światła o silnym natężeniu. Żadnego pocisku tam nie ma o_O

PS3: Z tym zauważeniem lufy snajperki przesadziłeś. Rozumiem, że trzeba było go jakoś wyratować z sytuacji, ale mogłeś coś innego wymyślić.
ad 1. Napisałe "Haren przybył pierwszy na stacje co pozwoliło mu na przygotowanie się ..."
ad 2. Małe niedopatrzenie
ad 3. Karabin ma długą lufę i można zobaczyć jak się porusza zwłaszcza że nie byłeś zakamuflowany, tylko dobrze widocznym. Ponad to "wstawiłeś sobie" Vincenta pod muszę, co wcale nie wynikało z jego postu.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Propo ad. 1, chodziło mi o następny post...
 
Status
Zamknięty.
Do góry