DBA Lewandowskiej

Roritha

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam! Czy ta dieta nadaje się dla kogoś z dużą otyłością?? Mam na myśli 60-70 kg do zrzucenia... :(
Próbowałam ostatnio różnych cudacznych diet, ale po każdej tylko chodzę wilczo głodna i potem odrabiam zrzucone kg. U mnie fajne jest to, że dosyć szybko spada jak już się wezmę, ale z tą silną wolą jest problem...
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Roritha napisał:
Witam! Czy ta dieta nadaje się dla kogoś z dużą otyłością?? Mam na myśli 60-70 kg do zrzucenia... :(
Próbowałam ostatnio różnych cudacznych diet, ale po każdej tylko chodzę wilczo głodna i potem odrabiam zrzucone kg. U mnie fajne jest to, że dosyć szybko spada jak już się wezmę, ale z tą silną wolą jest problem...
Bo Ty musisz chyba zacząć od wyższej ilości kalorii i potem konsekwentnie je zmiejszać. I tak, według mnie ta dieta będzie idealna dla Ciebie, nawet się zalogowałam do siebie na panel, aby sprawdzić, czy mogę sobie ustawić dietę gdybym ważyła 140kg i można. Diet by Ann jest indywidualnie dopasowana do wagi no i Twojego kwestionariusza. Wydaje mi się, że próbowałaś diet, które przy Twojej wadze były głodówkowe i organizm się domagał, tutaj pewnie zaczniesz od 2000 kcal czy coś podobnego, ale przynajmniej masz pewność, że ta waga będzie spadać zdrowo, bez yoyo i podobnych.
Jak masz wątpliwości to napisz do nich i zapytaj https://dieta.hpba.pl/contactodpowiadają dosyć szybko
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Roritha napisał:
Witam! Czy ta dieta nadaje się dla kogoś z dużą otyłością?? Mam na myśli 60-70 kg do zrzucenia... :(
Próbowałam ostatnio różnych cudacznych diet, ale po każdej tylko chodzę wilczo głodna i potem odrabiam zrzucone kg. U mnie fajne jest to, że dosyć szybko spada jak już się wezmę, ale z tą silną wolą jest problem...
Nie ma nic gorszego niż głodować przy takiej masie. Musisz mieć dobrze dopasowaną dietę i co jakiś czas powolutku zmniejszać ilość kcal
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Nowy78 napisał:
Witam! Czy ta dieta nadaje się dla kogoś z dużą otyłością?? Mam na myśli 60-70 kg do zrzucenia... :(
Próbowałam ostatnio różnych cudacznych diet, ale po każdej tylko chodzę wilczo głodna i potem odrabiam zrzucone kg. U mnie fajne jest to, że dosyć szybko spada jak już się wezmę, ale z tą silną wolą jest problem...
Nie ma nic gorszego niż głodować przy takiej masie. Musisz mieć dobrze dopasowaną dietę i co jakiś czas powolutku zmniejszać ilość kcal
Mniej więcej o to mi chodziło ;)
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
DiabloPuszysta napisał:
Witam! Czy ta dieta nadaje się dla kogoś z dużą otyłością?? Mam na myśli 60-70 kg do zrzucenia... :(
Próbowałam ostatnio różnych cudacznych diet, ale po każdej tylko chodzę wilczo głodna i potem odrabiam zrzucone kg. U mnie fajne jest to, że dosyć szybko spada jak już się wezmę, ale z tą silną wolą jest problem...
Bo Ty musisz chyba zacząć od wyższej ilości kalorii i potem konsekwentnie je zmiejszać. I tak, według mnie ta dieta będzie idealna dla Ciebie, nawet się zalogowałam do siebie na panel, aby sprawdzić, czy mogę sobie ustawić dietę gdybym ważyła 140kg i można. Diet by Ann jest indywidualnie dopasowana do wagi no i Twojego kwestionariusza. Wydaje mi się, że próbowałaś diet, które przy Twojej wadze były głodówkowe i organizm się domagał, tutaj pewnie zaczniesz od 2000 kcal czy coś podobnego, ale przynajmniej masz pewność, że ta waga będzie spadać zdrowo, bez yoyo i podobnych.
Jak masz wątpliwości to napisz do nich i zapytaj dieta.hpba.pl/contactodpowiadają dosyć szybko
tak. ja chcialabym zrzucic ok 5 kg i mam kalorie miedzy 1300 a 1400 - na pierwszym poziomie diety (ale to pewnie sobie zmienie za jakis czas). po trzech dniach na diecie mam prawie kilogram mniej na wadzie :p. zdaje sobie sprawe o co w tym chodzi, woda te sprawy, ale i tak fajnie. jestem ciekawa jak to bedzie wygladac po dwoch tygodniach u mnie, bo wtedy juz bede mogla sobie mniej wiecej planowac kiedy ile mi zleci. ale i tak najlepsza rzecza na diecie ani jest to, ze nie chce sie jesc, podjadac, oszukiwac itp. dobra dla ludzi ze slaba "silna wola" - dlatego pisze to w odpowiedzi do cb roritha
 

Roritha

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dziękuje za odpowiedzi i miłe słowa, mam już demo ale i tak przedłużam na 100 dni, potrzebuję diety na dłużej...
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
A za mną pierwszy tydzień, jutro się zważę, ciekawość = 100 ;)
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Miraya napisał:
A za mną pierwszy tydzień, jutro się zważę, ciekawość = 100 ;)
U mnie trzeci tydzień... patrz jak ten czas leci, nawet nie zauważyłam. Ten tydzień mi tak mignął... Napisz od razu jak tam postępy, też jestem ciekawa :)
 

Roritha

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam! U mnie też wygląda to dobrze. Staram się nie wchodzić zbyt często na wagę, bo przy mojej tuszy to potrafię mieć takie skoki czasem, że tragedia. Widzę jednak postęp i już czuję się o niebo lepiej, a to dopiero drugi tydzień. Muszę przyznać, że nawet gdy już wykupowałam na dłużej, to miałam jeszcze obawy. Teraz już wiem, że Lewandowska wie co robi, zresztą przy okazji euro poznałam o niej trochę nowych faktów i to umocniło moje zaufanie :)
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
I jak Wam idzie? Trzymacie regularnie się w dietce? Ja zleciałam jakieś 3,5 - 4 kg. Nie jestem pewna dokładnie ;). Jestem zadowolona, bo to się wszystko dzieje w totalnie popieprzonym okresie ;). Ciągle grille, wyjazdy imprezki - dość często moja kolacja (zazwyczaj tylko kolacja) wygląda kompletnie inaczej niż w planie diet by Ann a i tak dość sporo zrzuciłam.
Nie mam potrzeby by grzeszyć, dietka jest tak zrobiona, że nie mam napadów apetytu, tylko że jak już jestem na imprezie to ugh... :)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Ja po miesiącu na wyzwaniu wojowniczki (i dość dużej aktywności) zrzuciłam ok 4kg! Do osiągnięcia pełnego sukcesu brakuje mi jeszcze 5 kg, wtedy przestawiam się na stabilizację:)
A tak na boku od samego chudnięcia, to widzę olbrzymią różnicę od kiedy nie łącze białek i węgli. Czuje się lżej, świeżej i energia zupełnie inna. Pomimo upałów, czuję się jak w życiowej formie! :)
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Neili napisał:
Ja po miesiącu na wyzwaniu wojowniczki (i dość dużej aktywności) zrzuciłam ok 4kg! Do osiągnięcia pełnego sukcesu brakuje mi jeszcze 5 kg, wtedy przestawiam się na stabilizację :)
A tak na boku od samego chudnięcia, to widzę olbrzymią różnicę od kiedy nie łącze białek i węgli. Czuje się lżej, świeżej i energia zupełnie inna. Pomimo upałów, czuję się jak w życiowej formie! :)
kurcze, niezle ci to idzie. mi troche ponad 3kg spadly, ale i tak wydaje mi sie, ze to duzo bo po prostu czuje to na ubraniach. co rozumiesz przez duza aktywnosc? jestem bardzo ciekawa co trenujesz, bo widac ze wpolaczeniu z dietka to sie sprawdza... czy ta aktywnosc masz jakos specjalnie przelicozna w diet by ann??
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
No właśnie nic nie trenuje, dużo pływam, rower wodny, rower zwykły, kometka, ogarnianie ogrodu. Kurcze, aż czasem trochę tęsknie za pracą :p
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
A zmieniłaś sobie kcal w panelu pod tą aktywność?
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Neili napisał:
Ja po miesiącu na wyzwaniu wojowniczki (i dość dużej aktywności) zrzuciłam ok 4kg! Do osiągnięcia pełnego sukcesu brakuje mi jeszcze 5 kg, wtedy przestawiam się na stabilizację :)
A tak na boku od samego chudnięcia, to widzę olbrzymią różnicę od kiedy nie łącze białek i węgli. Czuje się lżej, świeżej i energia zupełnie inna. Pomimo upałów, czuję się jak w życiowej formie! :)
A ja mam prawie 5kg mniej i tej aktywności też nie za bardzo :p ale ja mam długą drogę przed sobą. Trochę jest tych kilogramów. A co do niełączenia to ja teraz robię drugi poziom, więc w sumie się łączą te wszystkie skłądniki w posiłkach, ale i tak czuję dużą różnicę w energetyczności i samopoczuciu.
Jak rozpoczynałam dietbyAnn to tak różnie było, raczej taka ospała trochę chodziłam i zdeptana :p (trochę też zmęczenie tym rokiem...). Teraz mam nowe siły!
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Diety dietami, ale ja ostatnio w 5 dni zrzuciłam kilogram. Faktem jest że pracuję fizycznie, ale wystarczyło trochę pojeździć na rowerze, odstawić słodkie i waga poszła w dół. A ja nigdy nie byłam na żadnej diecie, a od 12 lat waga mi się waha od 54 do 60 kg. Obecnie ważę 57 kg. Wiem że każdy ma inną przemianę materii itp. ale wystarczy się trochę poruszać, zacząć się zdrowiej odżywiać i robić to systematycznie a efekty będzie widać.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zyskuje na mężu popularność
I bonus od google , YouTube
I inne serwisy za nazwisko
A bez tego brak efektów
Działania bez pokazywania
Swoich działań przez google
I youtuba nie zyskała by niczego
I brak współpracy firmami i
Pokazywanie przez te firmy
Dla nowych osób daje wyniki
A brak tego brak wyników
Nawet gdy dobrze robią swoje
Materiały.
Przez swoje
Występu pokazuje brak szacunku
Do męża dając aktywnie
Swoje zdjęcia i filmy.
Trudno Uwierzyć że nie ma nic
Przeciwko temu.
Zwykle osoby jeśli nie
Mają choroby albo choroby psychicznej
nie potrzebują specjalnych diet .
Wystarczy jeść dwa posiłki i
Kontrola psychiczna.
Obiad i do tego jeden posiłek
I jak można na obiad jeść dwa
Dania i jedynie osoba która ma
Krowi żołądek może tyle zjeść
I kolacje a specjalne jedzenie
Raz miesiącu i jeśli ma
Ustaloną godzinę to wtedy
Nie je obiadu lub minimalne
Zaspokaja głód, chrupki i
Podobne rzeczy do 22 i
Przed obiadem i kolacją nie je
Tych rzeczy .
 
Do góry