DBA Lewandowskiej

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Drobiazg, szkoda, że pierwszą połowę straciłaś
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Neili co ogólnie sądzisz o mister dietetyku? Jeżeli dobrze zrozumiałam, to on jest szefem zespołu, który przygotowywał Diet by Ann tak?
Na mnie zrobił dobre wrażenie, a gdy przeszedł do takich merytorycznych rzeczy, wyjaśnił całą idee i wszystkie niejasności odnośnie glutenu, nabiału czy strączków... (ja sobie nawet nie zdawałam sprawy z tych rzeczy) :p Podsumowując... to chyba na 5+ hm? :)
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Mi się podobało, rzeczowo mówił, widać że to lubi i się zna na tym.
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
czesc laski, od poniedzialku tez startuje diet by ann. ogladalam rowniez wczorajszy webinar i dalam sie przekonac, od razu wykupilam sobie na 60 dni, ale te gratisowe 3 mi tez doliczyli.
na razie ustawilam sobie drugi poziom, tj. droge do zwyciestwa. rozumiem, ze to mozna zmienic w kazdej chwili?
czy wy juz jestescie na tej dietce? rozpoczelyscie juz, czy dopiero w planach?
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Miraya napisał:
czesc laski, od poniedzialku tez startuje diet by ann. ogladalam rowniez wczorajszy webinar i dalam sie przekonac, od razu wykupilam sobie na 60 dni, ale te gratisowe 3 mi tez doliczyli.
na razie ustawilam sobie drugi poziom, tj. droge do zwyciestwa. rozumiem, ze to mozna zmienic w kazdej chwili?
czy wy juz jestescie na tej dietce? rozpoczelyscie juz, czy dopiero w planach?
Tak, jedno klikniecie i masz zaktualizowany plan na inny poziom. Ja jestem od tygodnia już :)
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
fajnie. a jezeli jest tu ktos kto jeszcze nie zaczal, to ja lece w poniedzialek. moge zaczac od drugiego poziomu? w ankiecie mi sugerowali dobry start...
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Pierwszy i drugi nie różnią się tak bardzo. Na drugim poziomie po prostu nie będziesz miała glutenu, ani krowiego nabiału. Jeżeli Ci to jakoś nie wadzi, to spoko. Zresztą jak pisałam wyższej w panelu DBA możesz w każdej chwili zmienić sobie poziom i jadłospis od razu Ci się uaktualni :)
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
no chciec to duuuzo chce zrzucic, ale na razie planuje 5-7kg :p zobaczymy jak pojdzie
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Neili napisał:
Mi się podobało, rzeczowo mówił, widać że to lubi i się zna na tym.
No szkoda, ale pod koniec chyba na pisali na czacie, że udostępnią... Ale na fejsie nic nie ma jeszcze, na stronce też
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Miraya napisał:
czesc laski, od poniedzialku tez startuje diet by ann. ogladalam rowniez wczorajszy webinar i dalam sie przekonac, od razu wykupilam sobie na 60 dni, ale te gratisowe 3 mi tez doliczyli.
na razie ustawilam sobie drugi poziom, tj. droge do zwyciestwa. rozumiem, ze to mozna zmienic w kazdej chwili?
czy wy juz jestescie na tej dietce? rozpoczelyscie juz, czy dopiero w planach?
Cześć. Ja rozpoczęłam dzisiaj też! Startuje z 64 kg - mój cel to 55. Wybrałam sobie Wyzwanie Wojowniczki, wydaje mi się, że będzie to najlepsza droga :). A ty który poziom robisz? Jeżeli inny, to będziemy mogli porównać sobie
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Neili napisał:
czesc laski, od poniedzialku tez startuje diet by ann. ogladalam rowniez wczorajszy webinar i dalam sie przekonac, od razu wykupilam sobie na 60 dni, ale te gratisowe 3 mi tez doliczyli.
na razie ustawilam sobie drugi poziom, tj. droge do zwyciestwa. rozumiem, ze to mozna zmienic w kazdej chwili?
czy wy juz jestescie na tej dietce? rozpoczelyscie juz, czy dopiero w planach?
Cześć. Ja rozpoczęłam dzisiaj też! Startuje z 64 kg - mój cel to 55. Wybrałam sobie Wyzwanie Wojowniczki, wydaje mi się, że będzie to najlepsza droga :). A ty który poziom robisz? Jeżeli inny, to będziemy mogli porównać sobie
Neili, z tyze ja rozpoczelam wczoraj swoja dietke. robie drugi poziom, tj. droge do zwyciestwa no a trojkat mocy mam ustawione wszystko. nie wiem akurat na ile to jest wazne, nie wczytywalam sie dokladnie o co tam chodzi. czytalam, ze poziom mozna w kazdej chwili przelaczyc i sie tam wszystko przestawi od razu w diecie, wiec pierwszy tydzien robie sobie zapoznawczy. zakres spadkow mam powiedzmy, ze podobny do ciebie. jak mi sie uda zleciec 5-7kg to bedzie naprawde dobrze :D
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
A dlaczego by się miało nie udać. W 2 miesiące spokojnie do zrobienia, a masz dietę na 63 dni prawda? :)
Się będziemy wspierać i wszystkie mamy dać radę do diabła! :D
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
No hej, dziś rozpoczęłam pierwszy dzień z Diet by Ann :piwosze:
Na razie wszystko fajnie, zastanawiam się czy takie trzymanie się dokładnego planu mnie w którymś momencie nie przerośnie, bo ja się strasznie boję rutyny. Ale ze wszystkich diet, które gdzieś tam sobie przeglądałam ta wydaje się być najmniej monotonna, więc może dam radę :wink:
Jak Wam idzie dietowanie?
 
Do góry