Dawn of the dead

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ok chłopcy, zrobimy tak: mówicie, czy chcecie dany budynek/sklep zwiedzić (pokrótce go opiszę, jak teraz) i od razu napiszę jakie są wyniki, czyli ile zabrano, ile stracono, co się stało itd; nie będę kolejnych wnętrz sklepów żywnościowych opisywał.

Chodzi wam o Antelope Island? Tak wynika z mapy USA, na północ.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ale... zdajesz sobie sprawę, że to ze 2 tys. kilometrów? To by było duuuużo. Nie będę ukrywał: moja aktywność w związku z sesją będzie spadać a na wakacje znów zniknę. Chcecie mieć jakieś zgrabne zakończenie czy ciągnąć dalej kiedyś potem? Da się zrobić wszystko a plan mam, którego pewnie nie docenicie :p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jaki plan?

Natomiast jeśli chodzi o mnie to myślałem o takim czymś:

http://www.beaverisland.org/

A tutaj dowód, że wysp jest tam pełno:

http://www.great-lakes.net/envt/air-land/isle.html
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
nie no, wiem, że w rejonie Wielkich Jezior jest pełno wysp i nie dziwi mnie to - tylko czy nie uważasz, że taka podróż jak na warunki w jakich się znaleźli wszyscy jest... trudna? Owszem, da się zrobić ale to chyba trzeba by było tak migawkowo opisać podróż.
A plan mam, jaki będzie epicki epilog :p

Poza tym fajną lagunę znalazłeś, nie wiem dlaczego ale mnie to rozśmieszyło - tym bardziej nazwa - Wyspa Bobrów.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
przez większość dni luz byłby na drodze. Nie widziałem jeszcze zombi-ciężarówki xD
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
a widziałeś ciężarówkę pełną zombie mającą wypadek na drodze zaraz przed jadącymi za nią Wami? Prowokujesz :p ale spoko, zaplanowałem środek transportu, po prostu dziwiło mnie, że tak daleko
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
uznałem wielki jezioro jako określenie a nie jako nazwę własną Wielkich Jezior najwidoczniej :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
sorry chłopcy, chociaż lubiłem Wam utrudniać życie to chyba jestem zmuszony skończyć wpisywanie tutaj - dobija mnie sesja, (która się jeszcze nie zaczęła nawet) prawo jazdy, korporacja... Nie miejcie urazy w sercach Snake i Cornell :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ale to weź to skończ jakoś fajnie, typu znaleźliśmy Beaver Island i opanowaliśmy ją... świat się skończył a my sobie z dupeczkami tam żyliśmy długo i szczęśliwie :D Swoją drogą szkoda, ale rozumiem.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jasne, wpiszę jeszcze. Chociaż happy end zdawał się zawsze nie na miejscu w świecie zombie i chciałem Was zaskoczyć to spoko, U'll see :p
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jeeez, jak mi długo to zajęło straszne. OK, zakończenie wybrałem jednak takie a nie inne, pewnie wyda się Wam ''czerstwe'' ale żeby trzymać się konwencji filmów z serii Living dead itd, właśnie takie jest moim zdaniem wskazane;)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
z Land of the dead, w Zombieland tego nie pamiętam jakoś
 
Status
Zamknięty.
Do góry