darmowy Word

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Witam,
chciałabym pobrać darmowego Worda, może być nawet wersja testowa, ale nie potrafię jej znależć.
Nie chcę nic takiego jak Works czy inne tego typu 'podobne' programy, tylko ten oryginalny.
Nawet na 60cio dniowy test,byle by za darmo.
pomożecie?

ps.
Jeżeli znacie sposób na darmowy program nie testowy to chętnie o num poczytam :)

pozdrawiam :)
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Zapomnij o darmowym Wordzie. Zabaw się w OpenOffice. Pełna, darmowa wersja, 3x lepszy od pakietu biurowego Microsoft Office.
 

Dual Jack

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
129
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
A na linuxa jeszcze popularniejsza aktualizacja LibreOffice, naprawdę rewelacja
 

Dual Jack

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
129
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
trzeba zmieniać pliki, żeby inni mogli je odczytać i wgl.


Dosyć niezrozumiały dla mnie post, ale domyślam się, że chodzi Ci o zmianę rozszerzenia pliku. Tak, masz rację, to bardzo trudne. W dodatku wymaga od użytkownika dwóch kliknięć myszą i minimalnej wiedzy jaki format chce się uzyskać.

W dodatku zazwyczaj formaty są podpisane "zgodny z microsoft word 2007" itp. co jeszcze bardziej utrudnia działanie.


A tak na serio to ludzie stali się strasznie leniwi... to oczywiste, że format opendoc, albo inny otwarto-źródłowy nie będzie odczytany przez ograniczony pakiet microsoftu, ale nie widzę przeszkód, żeby zapisywać pliki tekstowe w formacie .doc albo .html

Dla chcącego nic trudnego!
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
KaroolkaKalak ale czemu się bulwersujesz? Kolega bardzo dobrze Ci uświadomił, szyderczo bo szyderczo, ale jak dosadnie:) Dosłownie jedno kliknięcie więcej w polu wyboru "Typ pliku:). Zresztą uzyskałaś już odpowiedź na Twoje pytanie. Twój wordzik jest w pakiecie Office, który kosztuje ok 400zł. Zapraszam do sklepu:)
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Bulwersuje, bo kolega napisał mi dokładnie to, o co prosiłam, żeby nie pisać, bo mnie to nie interesuje.
Czytanie ze zrozumieniem to raz, a dwa po co nabijać nic nie wnoszące posty?
(w sumie takie jak ten... ale to mój temat więc mi wolno :D )
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
KaroolkaKalak z czytania ze zrozumieniem mam zawsze piątki w szkole a więc to nie szwankuje u mnie;] Poza tym mój post wniósł bardzo wiele. Pokazał, jak nie należy się ośmieszać w takich sprawach:p

Ps. To nie jest Twój temat tylko Forumowiska;] Ach...
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Jeżeli znacie sposób na darmowy program nie testowy to chętnie o num poczytam

Nie chcę nic takiego jak Works czy inne tego typu 'podobne' programy, tylko ten oryginalny.

fajnie tylko sama sobie zaprzeczyłaś widzisz?? darmowy program nietestowy to napewno nie word i to to jest rzecz oczywista więc wskazałaś tym samym na coś podobnego

jak masz jakas awersje do zmiany... etgo w ustawieniach zapisu to zawsze można zkonwertowac na przyklad
http://www.convertfiles.com/convert/document/ODT-to-PDF.html

wersja testowa mało Ci da bo jest na określony czas i nie zawsze wystarczy usunąc i zainstalowac trza sie bawić...(aby móc korzytsac) albo przeinstalować winde
 

Przemkokali

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Sz-ek
Skydrive oferuje darmowego Offica, exela i powerpointa. Sprawdź. Aby skorzystać musisz mieć Indetyfikator windowslive do zdobycia za darmo po rejestracji na http://windowslive.com
 
Do góry