Darmowy internet

grzesiek48783

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Kalisz
Witam. Czy istnieje dostęp do darmowego dostępu do neta, poza Aero2? Mam LG GT540
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie. W Polsce tylko Aero2 świadczy takie usługi.
 

prestru

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Wieś
Bezprzewodowy internet świadczy także większe miasto w myśl nowej ustawy.Nie ma zawrotnych prędkości ale wystarczy...Mieszkam w okolicach Środy WLKP i Kostrzyna WLKP i nawet w tych miastach są takie punkty trzeba wiedzieć tylko gdzie...Jeśli mieszkamy w okolicach miast popytajmy i poszukajmy tak mimochodem.Z reguły punkty takie mieszczą się w rynku bądź w okolicach Urzędu miasta.
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Darmowy internet póki co, tak samo mi się kojarzy, jak "darmowe minuty" w abonamencie telefonicznym. Czyli nic za darmo. Ale jestem ciekawa, czy w najbliższych latach "przestrzeń" hotspotów będzie znacznie większa niż tylko dziesięć metrów od ratusza. O prędkościach łącza w naszym kraju nie będę wspominać.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Aero2 jedynie ma takie działanie, ale szczerze internet w PL i tak jest tak tani, że nie widzę powodu żeby łasic się na darmowy - jak potrzebujesz go mało to kup coś taniego z limite np. 500mb/1gb miesięcznie, do FB i neta spoko starcza póki nie ładujesz filmów z YT w HD.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Dokładnie, ładujesz o to i hulasz ile wlezie:
49zł bez limitu i to działa bo 3,5 roku to mam tyle że ja mam starą ofertę sprzed 2 lat (a wtedy było bez cięcia prędkości i za 45zł m-c).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry