darmowy hosting

kamas

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Powierzchnia dyskowa: 200 Mb
Transfer miesięczny: Bez ograniczeń
Bazy MySQL: 1
Własne domeny: Bez ograniczeń
Subdomeny: Bez ograniczeń
Konta pocztowe: Bez ograniczeń
Konta FTP: Bez ograniczeń
Maksymalny rozmiar pliku: 2Mb
Panel: DirectAdmin PL
Bezpłatna pomoc techniczna

Potrzebujesz więcej?
Jeśli powyższe parametry nie spełniają Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami pisząc czego potrzebujesz i dlaczego. Z pewnością dojdziemy do porozumienia.

http://freehoster.pl/
 

noones

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
jeśli ktos szuka darmowego hostingu polecam strone z opisem ponad 100 serwisów oferujących darmowy hosting: http://0hosting.bee.pl/ strona jest "młoda" ale jest w czym wybierac
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Również popieram. Darmowa usługa tylko pod jakieś zaplecze, bo na pewno nie pod normalne serwisy.
Pod normalny serwis płatne konto, ale to nie jest wielki wydatek. Na koncie Firehost za które płacę 45 zł rocznie mam 5 serwisów, które normalnie działają.
Może ruch nie jest ogromny, ale mimo wszystko ;-)
 
B

bajderman

Guest
Małe konto na Hekko masz za 44 zł. Domenę PL za darmo do konto za 70 zł. Kwestia optymalizacji. Nie opłaca się kompletnie trzymać stronek na darmowych hostingach bo to zwyczajna strata czasu.
 
S

szyszana

Guest
Kiedyś miałem darmowe konto, ale uważam, że to była bzdura, każdy od czegoś zaczyna. W tym momencie już tylko płatne konta, od kilku lat. Darmowe serwery to można raczej tylko dla zabawy kupować.
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie rozumiem po co się bawić w darmowe hostingi - przecież płatne są już dostępne od kilku złotych miesięcznie (na małą stronkę w zupełności wystarczy) - to aż tak dużo?
 
S

szyszana

Guest
Mało kto to rozumie - płatne konto kosztuje kilka dyszek rocznie - na czymś takim na spokojnie można postawić nawet kilka małych stronek. A mimo wszystko ludzie ładują się na darmowe konta. Po co?
 

ebiznes-manager

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Drzewica
Dzisiaj nie opłaca się używać darmowych serwerów, lepiej już wydać to 100zł i mieć lepszy hosting bez reklam na rok :)
 
S

szyszana

Guest
hehe... normalne płatne konto to można sobie na spokojnie załatwić nawet za 40 zł ;-)
Kwestia tego jakie mają tam znajdować się serwisy, jakie mają być ich parametry.
Małe konto potężnego serwisu nie ogarnie.
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
bajderman napisał:
Małe konto na Hekko masz za 44 zł. Domenę PL za darmo do konto za 70 zł. Kwestia optymalizacji. Nie opłaca się kompletnie trzymać stronek na darmowych hostingach bo to zwyczajna strata czasu.
Tak jak kolega wyżej napisał hekko też polecam. Do testów i "zapoznania się" z tym co to w ogóle jest hosting, polecam darmowy onuse.pl Trzeba się tylko zarejestrować.
 
S

szyszana

Guest
Czy ja wiem... do testów to są darmowe testy na dwa tygodnie w firmach hostingowych. Nie trzeba do tego zakładać specjalnego konta bo po co?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Chyba najlepszym pomysłem jest porównanie - odpalenie darmowego hostingu i darmowego okresu testowego na Firehost.
I wtedy zobaczcie co daje jeden, a co drugi. Koniecznie również wyślijcie zapytanie do supportu - tutaj to dopiero widać różnicę.
 
S

szyszana

Guest
No o tym pisałem - masz konto hostingowe na 2 tygodnie za darmo, wrzucasz te same skrypty i sprawdzasz jak działają. Na dokładkę wysyłasz zapytania do supportu żeby sprawdzić jak reagują i tyle.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Ale po co komu darmowa usługa, skoro platne, jakościowe konto kosztuje kilkadziesiąt złotych rocznie?
I na spokojnie na czymś takim postawicie kilka serwisów? Nie widzę powodów - tylko tracicie czas, a darmowy serwer nigdy nie da jakości.
 
S

szyszana

Guest
Ten problem próbujemy rozwiązać od lat, ale jednocześnie trzeba przyznać, że chyba każdy z nas w swoim życiu przechodził przez temat darmowej usługi. Sparzył się i później szedł dalej. Czyż nie? ;-)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Darmowe konta nie mają sensu - w sytuacji kiedy za normalny hosting płacisz kilkadziesiąt złotych rocznie, jaki sens stawiać cokolwiek na darmowej usłudze? Przecież logiczne, że darmowy serwer nie da absolutnie jakości. Czy nie lepiej stawiać te stronki na pewniaku?
 
Do góry