Darmowy hosting www dla firmy

lasek0110

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
166
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Polska
Jeśli to nie ten dział, to proszę o przeniesienie, ale myślę, że powinienem napisać tutaj.

Chodzi mi o portale/strony/serwisy internetowe umożliwiające darmowy hosting stron www. Proszę o porady. Chciałbym założyć stronę w takim serwisie, gdzie zarządzanie stroną jest intuicyjne, gdyż pisania w html uczyłem się dość dawno, więc nie pamiętam prawie nic. Liczę na dużo linków.
 

frudia

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja z swojej strony z darmowych hostingów mogę ci polecić cba.pl lub yoyo.pl
 

lasek0110

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
166
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Polska
Co do yoyo.pl: potrzebna jest znajomość html, o ile można zrobić w Wordzie plik html i wysłać na serwer. Co do cba.pl: chciałbym trochę więcej informacji, takich jak:
-potrzeba znajomości html
-możliwość założenia forum
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Yoyo - Pop-up w najgorszym miejscu (zakrywa top strony) do tego strasznie zamulone ma serwery.

Proponuję skorzystać z : http://www.unl.pl/

HTML oraz PHP 5
Baza danych MySQL 5
Installatron automatyczna instalacja ponad 40 skryptów (cms : joomla, drupal, forum : phpbb, blogi : wordpress) oraz kreator stron.
Bez limitu transferu
DirectAdmin - profesjonalny panel administracyjny
Własna darmowa domena w nazwie unl.pl
Bez reklam google. Możesz zarabiać na swojej stronie.
Aktywna funkcja mail()
300 MB powierzchni na pliki
Pełny dostęp do konta FTP
i wiele innych opcji, które poznasz po zalogowaniu.
 

cineksadki

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Jeżeli poradzisz sobie angielski polecam 000webhost.com , jest tam możliwość zbudowania strony bez znajomości html-a . Yhh możesz też poszukać tzw. kreatorów stron www, wiem że np. na onet.pl jest cosik takiego - wszystko intuicyjnie.
 

ILIES

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
0
również polecam 000webhost.com
zero reklam na stronie, sam mam tam konto i nie narzekam
może nieco wolno się ładuje
 

bejlord

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja osobiście gorąco polecam vooa.pl. Solidny hosting z kreatorem stron w którym nie musisz znać ani html ani css. Jeśli natomiast potrzebujesz system zarządzania treścią automatyczny instalator może zainstalować aż 29 różnych skryptów.

Polecam

Darmowy hosting vooa.pl
 
T

Tszak

Guest
Jesteś pewien, że chcesz darmowy? Wiesz czym to grozi? Zawieszki, reklamy, bla, bla, bla.
Trochę off top, ale ja polecam idhosting.pl
Cena nie powinna odstraszać.
 
B

bajderman

Guest
Darmowy hosting? Proszę Was... Konto hostingowe pod stronę z niezłym ruchem + domena PL to na Hekko 70 za rok, przy działalności fizycznie będzie to kosztowało ze 40 złotych. Po co przy takich kwotach ładować się w darmowe hostingi? Przecież to robienie sobie na siłę problemów.
 
S

szyszana

Guest
Przykładowy hosting pod stronę firmową masz tutaj - http://firehost.pl/offer.php

I wydawanie większej kasy nie ma sensu. Ale darmowy hosting pod stronę firmową?
Bzdura. Można co najwyżej zniechęcić do swoich usług klientów. Tyle.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Nie ma sensu stawianie czegokolwiek na darmowej usłudze. W Polsce serwery są zbyt tanie, aby miało sens budowanie czegokolwiek na darmowym serwerze - przynajmniej tak to oceniam. W moim przypadku konto kosztuje kilkadziesiąt złotych rocznie - zresztą coś takiego dostajecie z domeną PL w cenie, więc jaki cel tych kombinacji?
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Serwisy z darmowym hostingiem w każdym przypadku kończą się dokładnie tak samo.
A ładowanie się w darmowe serwisy, po prostu totalnie mija się z celem. Raczej radzę tak dopasować sobie serwery, aby działało to pierwsza klasa.
Tak przynajmniej wszyscy to dopasowaliśmy. Było warto!
 
Do góry