Darmowe programy do monitorowania komputera

A

anna_ana

Guest
Szukam darmowego oprogramowania do ściągnięcia z neta , dzięki któremu mogłabym monitorować komputer . Przeszukałam sieć i znalazłam klika takich programów do pobrania, dzięki którym mogłabym m. in. dokonywać zrzutów ekranów czy przechwytywać znaki z klawiatury. Jednak zastanawiam się, czy aby na pewno takie programy z neta są bezpieczne. Przeczytałam kilka opinii i ludzie piszą, że wraz z programem instalował się jakiś trojan. Wie ktoś coś na ten temat ?
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Szczerze mówiąc, to w ogóle bym się nie patrzył na te darmowe aplikacje do pobrania z internetu. Sam kiedyś jedną taką ściągnąłem i nie dość, że nie zadziałała to jeszcze zawirusowała mi cały komputer. Zdecydowanie słabo na tym wyszedłem. Sprawdź sobie coś takiego jak spylogger, jest to znacznie bezpieczniejsza opcja. Fakt, nie jest darmowa, ale przynajmniej masz pewność, że całkowicie nieszkodliwa dla komputera.
 
A

anna_ana

Guest
Dzięki Cilsak. Poszukałem trochę i znalazłam kilka spyloggerów, faktycznie wydają się być bezpieczniejszym rozwiązaniem. Jednak szczerze mówiąc nastawiałam się na coś tańszego. Wie ktoś może, gdzie mogę dość tanio dostać taki program ?
 

Katana11

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja polecam ten spis: haker.edu.pl/2013/12/03/darmowy-home-keylogger-freeware/

niestety te darmowe chociaż działają to nie posiadają opcji wysyłania logów na skrzynke e-mail.
 
Do góry