Darmowa muzyka do komercyjnego użytku

Skibka Music

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Oto moje strony soundcloud z moją muzyką na licencji creative commons do komercyjnego użytku

Music for your project My Production - Skibka Music
Music Free For Commercial Use
...download enabled - Creative Commons Music Licenced

... Music free for commercial use (tv, movie, internet) Free music To Movies Free Music To Video

w Google wpiszcie skibka music soundcloud
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Fajnie, że ludzie robią coś z pasji :)
Sprawdziłem tak na szybko kilka utworów i całkiem spoko jest.
 

Skibka Music

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
and29 napisał:
Wybór jest duży, ale z drugiej strony jakość tej muzyki pozostawia moim zdaniem wiele do życzenia.
chodzi o moją muzykę?
and29 napisał:
Wybór jest duży, ale z drugiej strony jakość tej muzyki pozostawia moim zdaniem wiele do życzenia.
A co konkretnie znaczy jakość muzyki według Pana, co konkretnie w jakim sensie nieprzypadła do gustu moja muzyka - może niech się inni też wypowiedzą na ten temat.
Skibka Music napisał:
Oto moje strony soundcloud z moją muzyką na licencji creative commons do komercyjnego użytku

Music for your project My Production - Skibka Music
Music Free For Commercial Use
...download enabled - Creative Commons Music Licenced

... Music free for commercial use (tv, movie, internet) Free music To Movies Free Music To Video

w Google wpiszcie skibka music soundcloud

Prosiłbym o ocenę jakości muzyki względem kompozycji czy fajnie się słucha czy może miernie i ocenę jakości instrumentów, których użyłem w moich kompozycjach - co się podoba a co nie.
Prosiłbym o ocenę jakości muzyki względem kompozycji czy fajnie się słucha czy może miernie i ocenę jakości instrumentów, których użyłem w moich kompozycjach - co się podoba a co nie.

Niektóre odnośniki znalezione w Google nie działają - wejdźcie na stronę soundcloud kropka com i wpiszcie skibka music
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Raczej niektórzy nie czytają wpisu i odpowiadają, widząc sam temat. Dlatego mało kto przesłucha Twoje kawałki i powie cokolwiek na ich temat, większość będzie pisać, że darmowa muzyka w internetach jest taka se. ;)

Nie mam teraz jak, ale jak będę miała możliwość, to przesłucham. Kumpel też tworzy muzykę i też ma konto na soundcloud (tak mi się zdaje, że tam) tyle że on leci w mocniejszy metal, melodic metal itd. Ale fajnie, że ludzie mają pasję i tworzą :D
 
Do góry