Dallas Mavericks

nowitzki

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Poznań
Dyskusja na temat tego klubu.


Według mnie są świetni, zwłaszcza Kidd oraz Nowitzki. Może nie wygrywają co roku NBA ale miło popatrzeć na ich grę. A co wy o nich sądzicie?


Pozdrawiam, nowitzki.
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Zdecydowanie objawienie tego sezonu. Idą jak burza, co mnie bardzo cieszy, bo dawno nie widziałem Dallas w takiej formie. Zwłaszcza jestem pod wrażeniem gry J.J.Barei, bo Dirk jak Dirk, zawsze coś tam rzuci, raz dużo, raz mało, a Kidd ma tyle doświadczenia, że nim samym niszczy rywali.
 

nowitzki

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Poznań
Racja, Barea dobrze gra w tym sezonie. Ciesze się że ktoś na tym forum kibicuje Dallas ;). Dzisiaj grają z Memphis. http://www.atdhe.net/index.html tu można obejrzeć mecz jak ktoś chce, o 21 jest. Mam nadzieje że wygrają :). Zwłaszcza po tych 2 przegranych pod rząd.
 

zyzyzyryxy

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Witam nowitzki.
Przyznam, że wielkim fanem Dallas nie jestem,ale lubię oglądać ich mecze. Myślę, że w tym roku mogą powalczyć o finał konferencji. Wszystko dzięki Matixowi i Goodenowi. Poza tym dziwię się dlaczego J.Terry, zawodnik z takimi umiejętnościami, nie gra w pieszej piątce.
Jeżeli chodzi o mnie to uwielbiam Charlotte Bobcats ze względu na Geralda Wallace'a ,Atlantę ze względu na Josha Smitha i Denver ze względu na Birdmana.
 

mkmk23

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zgadzam się Dallas to dobra drużyna ale jeszcze jej brakuje do osiągania tytułów mistrza NBA.
 
Do góry