Czym układacie falowane włosy?

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
Czym układacie włosy? Korzystacie z dyfuzora? Mam włosy falowane i kusi mnie żeby sobie kupić suszarkę z taką końcówką, bo podobno ładnie podkreśla loki. Czy to się sprawdzi na włosach do ramion?
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Mam suszarkę babyliss z dyfuzorem, taką czarną, to chyba był model salon brillance. Taka końcówka super się sprawdza przy włosach kręconych, bardzo dobrze ich skręt podkreśla, poszukaj sobie na yt jak się tego używa, myślę, że bdziesz zadowolona.
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
41
Punkty reakcji
0
Ja zainwestowałam w to i powiem szczerze, jestem lekko rozczarowana. Kwestia włosów, u mnie szału nie ma ... włosy mam do ramion.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
A ja właśnie zastanawiam się nad jakimś sprzętem do układania włosów, bo moje niestety żyją własnym życiem. 😔
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
napisz konkretnie jakiego efektu oczekujesz to wtedy będzie łatwiej coś podpowiedzieć, ciesże się, że zainwestowałam w suszarko-lokówkę babyliss exclusive. To był dobry zakup, jest poręczna, łatwo się jej uzywa i można w szybki sposób ułożyć włosy.
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
napisz konkretnie jakiego efektu oczekujesz to wtedy będzie łatwiej coś podpowiedzieć, ciesże się, że zainwestowałam w suszarko-lokówkę babyliss exclusive. To był dobry zakup, jest poręczna, łatwo się jej uzywa i można w szybki sposób ułożyć włosy.

A nie szarpie/płącze włosów ? Ja miałam BaByliss Sensitive i niestety byłam rozczarowana, musiałam zwrócić po 2 próbowach wysuszenia włosów
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
na pewno suszarko-lokówka lepiej się sprawdzi w połdługich i krótszych włosach, trzeba się nauczyć obsługi, odpowiednie trzymanie urządzenia też jest ważne, jak się tego nauczyłam to układanie włosów idzie szybko i sprawnie, mam sprzecik babyliss i nie wiem jak wcześniej bez niej funkcjnowałam
 

fiona77

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
14
Punkty reakcji
1
Mam kręcone włosy i stosuję Stylistę Curl Tonic Loreala pięknie podkreśla skręt włosów. Nie przetłuszczają mi się i tylko to stosuję, inne pianki odpadają bo przetłuszczały mi się włosy dosyć szybko.

 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
na pewno suszarko-lokówka lepiej się sprawdzi w połdługich i krótszych włosach, trzeba się nauczyć obsługi, odpowiednie trzymanie urządzenia też jest ważne, jak się tego nauczyłam to układanie włosów idzie szybko i sprawnie, mam sprzecik babyliss i nie wiem jak wcześniej bez niej funkcjnowałam
jaki to jest konkretnie, model, widziałam, że Babyliss ma taką linię hydro fusion, te urządzenia ma specjalną jonizację, która jeszcze bardziej ma wygładzać włosy, zmniejszać elekryzowanie i puszenie się, design ma bardzo ciekawy, moje włosy bez układania nie wyglądają za dobrze
 
Do góry