Czyj to numer?

Ana2Ana

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Hej! Od jakiegoś czasu ktoś wysyła mi głupie smsy, jak mogę się dowiedzieć czyj to numer? Czy można to gdzieś sprawdzić?
 

French Cunt

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
LA
Kiedys bylo biuro numerow u kazdego operatora i o ile osoba nie zastrzegla sobie numeru bylo mozna dowiedziec sie na kogo zostal zarejestrowany dany numer. Nie wiem jak jest teraz : (
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ale to chyba tylko na abonament..bo jak ktoś ma telefon na kartę i nie podawał nigdzie swoich danych to kto będzie wiedział czyj to numer?

hmmm
nie odpisuj, olej...
albo zadzwoń i ochrzań! ;)
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Dokładnie..jesli to numer pre-paidowy to nawet policja nie może stwierdzić nazwiska właściciela numeru (jedynie jego położenie - przy aktywnej karcie sim).
Zapewne to jakiś znajomy sobie żarty robi..więc w końcu mu się znudzi :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zadzwonisz i spytasz 'cześć ktoś Ty?' :p

Idź do operatora aby zablokował Ci połączenia/smsy przychodzące z tego numeru.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja zazwyczaj postępuję z natrętem w sposób następujący:
spotykam się z kumpelką, która ma gadane i każę jej zadzwonić do gościa i go porządnie opier.dolic, tak żeby nie wiedział którędy na górę :D
 

Ana2Ana

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Dzięki za rady. Na szczęście dał mi spokój. Dręczenie z innego numeru pomaga. Pozdrawiam :papa:
 

angeel

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Wiek
33
puść strzałkę tej osobie to oddzwoni (przeważnie tak jest) zapytasz co i jak :D:D
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
w takich sytuacjach daje koledze (o meskim głosie^^) telefon i gada z tym kims (ciagle dzwoni) i cos tam nawija, a potem jest spokuj xd
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Kiedys bylo biuro numerow u kazdego operatora i o ile osoba nie zastrzegla sobie numeru bylo mozna dowiedziec sie na kogo zostal zarejestrowany dany numer. Nie wiem jak jest teraz : (

no mozna tak w miksie jak sie ma i na abonament teraz tez tak jest nawet jak zadzwoni z zastrzezonego u operatora wiedza jaki jest numer byl laczony z jakim i tam ci powiedza jaki to jest numer...:) albo wogole nie odpisuj na eski nie odbieraj jak bedzie dzwonil...
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja w takich sytuacjach zawsze dzwonie pod ten numer i puszczam wiązankę...zawsze pomaga :D
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
bez kitu albo meczyc z innego telefonu albo dac kumplowi ;) najlepiej takiemu... o niskim powaznym glosie...
mialam wiele takich przypadkow;
kiedys ciagle puszczal klipy ale nie odpisywalam ;] raz odebralam to jakies durnoty gadal nie pamietam co... wyszlam na dwor i nie wzielam telefonu... a on dzwonil i to wiecie tak dlugo a ze mojego tate glowa bolala poidszadl do komorki i patrzy pisze'natrent dzwoni' to jak sie wkurzyl i odebral ;PP
juz wiecej nie dzwonil

z telefonami jest wiele historii kiedys ktos mi probowal wmowic ze mam na imie Ewelina a nie Majka ;PP smieszniue bylo potem powiedzial ze sie pomylil :) ogolnie fajny gosc teraz czasem przez gg pomaga mi w pracach domowych z niemca ;)
 
Do góry