Czy...?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
czy te różne "zabawki" do masowania ciała w różnych kształtach naprawdę w czymś pomagają? Chciałam kupiś sobie coś na brzuszek uda i bioderka i nie wiem czy jest w tym jakiś sens ? Jeśli ktoś uzywał to prosze niech napisze no i Ci którzy nie używali też mogą sie wypowiedzieć czy warto? ;)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tego szczerze mówiąc nie używałam... poprostu nie chce mi sie siedzieć i masować nimi :p wole poćwiczyć bo przynajmniej efekty po tym sa pewne... wydaje mi się, ze to bardziej jako uzupełnienie ćwiczeń pomaga... ja tam wole jak masuje mnie chłopak :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Chyba masz racje... i znowu karuzela sie zaczyna najpierw ładnie achudłam do wymażonej wagi potem przybrałam i znowu to samo czy to sie kiedyś skończy ? ehh :/
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No ja w to nie wierze, fajne cacka, ale nie wiem czy pomagają, więcej ruchu, teraz ciepło jest to wiesz, masz okazje :), weź koleżanke jakąś i razem poćwiczcie albo nie wiem, to zawsze bardziej mobilizuje :) I zwiększa sie przemiana materii i można więcej zjeść :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Odchudzanie sie razem jest prostsze i wogóle ale z kim ja mam sie tu odchudzać ?? Większośc moich kumpe; jest taka chuda że zetknięcie sie z rowerem grozi śmiercią :lol: I co nie które jeszcze przytyć próbują. Ale sama dam sobie rade może mame namówie ? Chociaż z niej to taki leń że ... :bag: ( wstyd )
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Z mojej też, duzo gada mało robi, ciągle wysłuchuje, ze chciałaby schudnąć, ułożyłam jej nawet plan ćwiczeń to sie poddała, zanim cokolwiek zrobiła :/
Mamy chyba tak mają :D
Ale napisz jak Ci idzie, jak bedzie coś do przodu ;)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
szorstkie rękawice są dobre na uda i biodra.
używasz takiej rękawicy, zataczając koła na pośladkach i udach, sprawiasz, że sa one jędrniejsze i lepiej wyglądają....
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
ja to mam dopiero depresje po 1-szej ciąży nosiłam rozm 36 teraz kiedy urodziłam drugie dziecko nie moge schudnąc na allegro taki koles sprzedaje pasy wyszczuplacjace za 7 zł i się zastanawam nad takim pasem bo tanio a może okurat zadziala już prawie wogle przestałam jeśc ja poprostu rozpaczliwie chce schudnąc a nie moge :( :( :(
 

angels-_

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
35
miałam rekawice ... masowalam chyba kilka dni :p a pozniej przestalam.... z lenistwa :D chociaz slyszalam ze po jakims tam czasie skora robi sie jedrniejsza...
 
Do góry