Czy zupy są dobre na odchudzanie?

katee

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
jeśli są chudziutkie, nie na tłustym mięsku, czy kostkach rosołowych to jak najbardziej są dobre na odchudzanie
 

Dieta dukana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
katee napisał:
jeśli są chudziutkie, nie na tłustym mięsku, czy kostkach rosołowych to jak najbardziej są dobre na odchudzanie
Ja bym te kostki rosołowe w ogóle odrzucił - sama chemia. Co do zup. Jest nawet opracowana specjalna dieta oparta na jedzeniu samych zup. W USA jest hitem w walce z kilogramami
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Moja mama jest teraz na diecie zupowej, wiem, że nie wolno używać do zup kostek rosołowych i żadnych innych konserwantów. Zdrowa to dieta, zupy pachną a mama się nimi zajada. Dopiero zaczęła i na efekty czeka :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja lubie zupki na odchudzanie, bo niskie makro a "zapycha", lepiej niż te dania bogate w błonnik.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
dariska009 napisał:
To zalezy bo jak machniesz taki zurek z kielbacha i jajkiem to średnio albo serową zupe z miesem mielonym i serkami topionymi :) Ale takie warzywne to raczej tak, i w sezonie zimowym fajnie rozgrzewaja
No właśnie, zupa zupie nierówna.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Zależy od zupy - true i również od celu, nie każda zupa będzie np. dobra na redukcje, ale ja osobiście lubie pochlapać się w zupce - nasyca i z reguły zdrowa.
 

owieczka

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zupy owszem, ale mocno doprawione, z niewielką ilością soli i przede wszystkim - krem. :) Zupa wodnista trawi się dłużej.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
zalezy jakie :D takiektore zawieraja za duzo straczkowych jak kapusniak czy grochowka za bardzo obciazaja organizm... na problemy jelitowe polecam dicopeg 10g, jest skuteczny od reki ale jak jest mozliwosc uniknac problemow to czemu by tego nie robic :D
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Cienkie zupki na pewno, wszystko zalezy od zupy cięzka gulaszowa czy cebulowa na polowie kostki masła juz raczej nei beda dobre na odchudzanie :D
 

Annakolasa8569

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Paradoksalnie zupami można się najeść i jak chce schudnąć parę kilo w szybkim czasie to robię sobie tydzień na zupach warzywnych i efekt gotowy.
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Zupa z dużą ilością warzyw, ziół (bez dodatków sztucznych przypraw i kostek rosołowych), bardzo dobrze robi na żołądek, nie obciąża go. Taka zupa na pewno nie doda kilogramów.
 

KamilaJA

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja polecam tę dietę lepszytrener. pl /blog-trenera/ odliczanie-do-swiat-jak-schudnac-w-2-miesiace

A właściwie nawet nie dietę, a lekką zmianę w sposobie żywienia ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Próbowałam różne metody ale tak naprawdę ta ostatnia dała mi zadowalający efekt. A mam na myśli metodę lignaform. JAk nie słyszałyście, to zdecydowanie warto jest sprawdzić. Efekty diety widoczne są niemal natychmiast. Już w pierwszym tygodniu ja schudłam 3kg. I do tego zdrowo, pod kontrolą dietetyczki. Sprawdzcie, bo macie jeszcze trochę czasu do lata :)
 
Do góry