Czy zmienić szkołę ?

Status
Zamknięty.

Felipe_16

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Elo, słuchajcie mam problem. jestem w 1 klasie mechaniaka i rozmyślam nad przeniesieniem się do liceum, ze względu na dziewczyny i na chu.... dyrekcję, bo oni nam nie pozwalają nawet po lekcjach się gdzieś spotkać z dziewczynami z innej szkoły :/, szczerze powiem że brakuje mi dziewczyn, żadna nie chce się ze mną spotkać pogadać to myślę sobie, może do liceum się przenieść ? i mam dylemat, przenosić się czy się nie przenosić, bo ja sam już niewiem ?
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ja tam bym zmienił jeśli to zawodówka. A jak technikum a liceum słabe to nie :)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Wydaje mi się, że przejście z mechanika do liceum może być to dosyć drastyczna zmiana... W liceach jest naprawdę sporo materiału. Więc jeśli Tobie zależy bardziej na dziewczynach niż na ciężkiej harówie to lepiej wybierz zawodówkę :)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Wiesz, niekoniecznie. Wnioskując po zachowaniach dyrekcji to on mieszka w jakiejś dziurze. Licea w dziurach są tak samo mądre jak zawodówki, wiem bo mam kumpli z takiego "liceum" :)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Ale może nie chodzi wcale do szkoły w "dziurze"? Wymagania do matury w każdej szkole muszą być takie same, bo matura jest jedna. I jak komuś zależy i jest ambitny to sam powinien te wymagania do matury sobie stawiać.... Jak komuś nie zależy na dobrze zdanej maturze to lepiej sprawdzić się w jakimś zawodzie gdzie będzie dawać z siebie 100% :)
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
sorry ale nie rozumiem jak dyrekcja może zabronić spotykania się z dziewczynami z innych szkół. Przecież możesz spotykać się z kim chcesz i kiedy chcesz a pracownicy szkoły nie mogą się wtrącać chyba że robisz coś co jest niezgodne z kk czy kc. Jeśli masz ochotę na randkowanie z jakąś panną to przecież decyzja jest Twoja. Jeśli szkoła zabrania spotykania się z kimś to ogranicza Twoją WOLNOŚĆ !!!!!

Jeśli chodzi o zmiane szkoły to najpierw idziesz do nowej pytasz się czy mają wolne miejsce i czy spełniasz ich wymagania i czy Cię przyjma jeśli tak to zabierasz papiery ze starej szkoły i przenosisz do nowej. JEŚLI jesteś niepełnoletni to musisz się dowiedzieć czy nie muszą tego zrobić rodzice. cała filozofia

pozdrawiam
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Dlaczego zakładasz dwa identyczne tematy? taki sam jest kilka tematów niżej
Raport
 
Status
Zamknięty.
Do góry