Czy Xbox w końcu ma VR?

dziu89kol

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Potraciłem się zupełnie, czy Xbox w końcu ma wsparcie VR? Słyszałem, że ma być, ale nie dotarła do mnie żadna konkretna data premiery czy coś takiego. Nie wiem, co robić, bo mój Xbox 360 już dogorywa, a naprawdę chciałbym zagrać w coś nowszego. Przez jakiś czas komputer miałem mocniejszy, ale nie upgradeowałem bo wolę jednak konsole. Jak teraz kupię Xboxa One X to późniejsze wsparcie zostanie do niego dodane czy będzie kolejna konsola?[/SIZE]
 

damiat

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Powiem krótko: przesiądź się wreszcie na PS4. Jak masz PCta to tym bardziej bo EXy z Xboksa zwykle są też dostępne na PC. W tej chwili Ps4 Pro jest tańszy, bo nieco starszy, a do tego ma znacznie lepsze dostepne tytuły. Dla mnie sprawa jest jasna.[/SIZE]
 

FraxeL

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja jako były fan Xboksa powiem Ci to samo - kup PS4. Oszczędzisz 200 zł które wydasz na porządną grę albo pada, będziesz miał w co grać, a jak wykupisz PS plus to już w ogóle. Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić w PS 4, naprawdę jedyna, to brak kompatybilności wstecznej. Ale to dla fanów starych gierek. Tak czy siak PS4 koszstuje teraz niewiele, na przykład tuaj: matrixmedia.pl/konsola-sony-playstation-4-pro-1tb-czarna-cuh-7016.html - 1749 za PRO. A zwykłą kupisz nawet 350zł taniej. No ale jednak polecam nowszą.
 

dziu89kol

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
No to ja już nie wiem. A co jak wyjdzie nowe Fable? :D Z drugiej strony Bloodborne strasznie mnie kręci no i może bym w końcu zagrał w The Last of Us. Swoją drogą myślałem że PS4 będzie kosztował mniej więcej tyle samo, wydaje mi się że zawsze był troche droższy od Xboxa
 

poterniak

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
FraxeL napisał:
Ja jako były fan Xboksa powiem Ci to samo - kup PS4. Oszczędzisz 200 zł które wydasz na porządną grę albo pada, będziesz miał w co grać, a jak wykupisz PS plus to już w ogóle. Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić w PS 4, naprawdę jedyna, to brak kompatybilności wstecznej. Ale to dla fanów starych gierek. Tak czy siak PS4 koszstuje teraz niewiele, na przykład tuaj: matrixmedia.pl/konsola-sony-playstation-4-pro-1tb-czarna-cuh-7016.html - 1749 za PRO. A zwykłą kupisz nawet 350zł taniej. No ale jednak polecam nowszą.
W pełni się zgadzam. A za chwilę będą święta i wszystkie sklepy elektroniczne pewnie wypuszczą zestawy z grami w fajnych cenach.
 

hamiholiczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Nie zapowiada się żeby XboX był uzupełniony o VR, przynajmniej tak wynika z zapowiedzi. Więc chyba jedyny wybór to w tym momencie PS4. Dobry wybór ;)
 

FraxeL

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dokładnie, nie ma co się spieszyć, chyba że już nie umiesz wytrzymać :D PlayStation ma lepsze gry, lepsze środowisko, fajne exy, no i jest ten VR z tematu. Póki co drogi jak szlag, ale jest.
 

jastarnyk

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
A gdzie można te gogle dostać? Są dostępne w polskich sklepach normalnie? Czy trzeba sprowadzać?
 

kornikTG

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Według mnie nie opłaca się kupować jeszcze VR. Tej technologii bardzo dużo brakuje. Granie w VR to tak jak granie w gry komputerowe na początku lat 90-tych. Polecam poczekać 2-3 lata. Google stanieją 3 krotnie, a gry będą duuużo lepsze.
Z tego co czytam to kilka bardzo ciekawych produkcji jest obecnie w trakcie prac.
 

damiat

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
jastarnyk napisał:
A gdzie można te gogle dostać? Są dostępne w polskich sklepach normalnie? Czy trzeba sprowadzać?
Są dostępne w wielu sklepach. Ja kupowałem razem z konsolą w sklepie MatrixMedia (same google około 1500 kosztowały) Ale tak jak kolega powiedział - to jest fajny bajer, ale jeszcze niedopracowany. Ja mojego zakupu nie żałuję, fajna zabawa z tym jest, ale cena nadal nieco za wysoka jak na jakość dostępnych tytułów. Pamiętasz pierwsze dotykowe ekrany w telefonach? To jest coś w tym stylu.
 

jastarnyk

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
W takim razie raczej jeszcze poczekam. Ale może to i lepiej. W międzyczasie kupię PS4 zamiast od razu kupować razem z konsolą. Pogram w zwykłe gry, a jak mi się znudzi, to ogarnę gogle.
 

Kamilosh

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
Zwłaszcza że biorąc pod uwagę rozwój technologii pewnie już niedługo gogle PS4 VR 2 :)
 

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
Microsoft zlecił paru firmom wykonanie gogli VR, ale nie wiem czy to dla Xboxa czy dla Windowsa... w każdym razie coś się kroi w temacie :)
 

armat00r

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Skąd masz to info? Nie umiem nigdzie tego znaleźć, a przynajmniej nic pewnego.
 

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
Znalazłem na tym blogu Opinie RTV AGD. Jest wymienione pięć marek, którymi będą sygnowane gogle VR. Poza tym niewiele. Mimo to uważam, że zanim to nastąpi minie kupa czasu. Jak ktoś chce VR, to w tej chwili tylko te od PlayStation mają więcej sensu.
 
Do góry