Czy wierzycie w samobójstwo Andrzeja Leppera?

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
danielr9 napisał:
Dlaczego media a szczególnie TVN od razu bez zbadania ciała stwierdziły samobójstwo ?
Dlatego, że Leppera znaleziono w swoim gabinecie, powieszonego na kablu.
TVN podał, że "Lepper nie żyje. Najprawdopodobniej przyczyną śmierci było samobójstwo".


pan k napisał:
Nie było to samobójstwo potwierdza to że ciała nie zbadano od razu
Nonsens. To nie ma nic do rzeczy czy badano ciało od razu czy potem.


pan k napisał:
Fakt odkrył że biurze Leppera znaleziono ślady obcych budów
Rozumiem, że dziennik FAKT wie w tej sprawie więcej niż prokuratura?


pan k napisał:
Dziwne jest to że po śmierci Leppera nie było żałoby narodowej
Żałoba narodowa?
Żałobę narodową ogłasza prezydent w przypadku dużej katastrofy lub śmierci wybitnego Polaka.
Lepper nie był w niczym wybitny, żeby ogłaszać żałobę....a dodatku z powodu samobójstwa żałób się nie ogłasza.

Oczywiście - śmierć Leppera budzi wielkie podejrzenia.
Mógł zostać do samobójstwa po prostu zmuszony....co trudno udowodnić.
Samobójstwa osób związanych z władzą/polityką ostatnich lat są rzeczywiście zagadkowe.
Ja uważam, że za wszystkim mogą stać Służby Specjalne.
Cóż - to tak jak w mafii....żyje się dobrze, ale krótko. Politycy muszą to kalkulować. Tam gdzie jest władza i duże pieniądze - tam jest wiele czarnych interesów.
TVN każdego pracownika Leppera pytał tylko o samobójstwo i inne wersji nie uznawał . Debacie po jego śmierci sugerowali i promowali samobójstwo . Badanie po śmierci ma sens a nie czekanie wiele dni . Śmierć Polityka musi być priorytetem dla prokuratury i za to że nie zbadał od razu jego ciała powinien stracić pracę . Za powód dlaczego nie zrobiono badania podał że tym dniu nie pracują . Lepper mógł dostać substancję która szybko znika i szybkie badanie może ją wykryć . Sowieci wymyśli skuteczne metody mordowania i ich służby wyznają zasadę . Każdy może zamordować ale zabójstwo wyglądające na samobójstwo jest sztuką którą może zrobić tylko artysta . Sowieci wymyślili jad pszczeli lub osy który skuteczne zabija ale szybko znika . Twórca Ruch światło życie ks Franciszek Blachnicki został otruty i nikt nie wierzył otrucie . Może po wielu latach do wiemy co się stało . IPN odkrył to dopiero 2001 - 2005 . . Lepper mógł zostać otruty i substancję które dostał mogły zniknąć po ciało zbadano w poniedziałek a śmierć była w Piątek . Fakt odkrył że przed śmiercią dzwonił do żony i powiedział że przyjedzie do niej . Fakt
Siedem tajemniczych śladów w miejscu śmierci Leppera . Do kogo należały te buty . Prokuratura nie badała tego i umorzyła sprawę .Po Lepperze powinna być żałoba Narodowa bo był ministrem i przez wiele lat posłem i poświęcił życie na obronie Chłopów . Śmierci Leppera nie dowiemy się . Bo jego ludzie zdradzili go i opuścili jego partię . Zamiast to zrobić powinni organizować marsze w dzień jego śmierci a rocznicę wielką manifestację i własne badania . Bo aktywne żądanie prawdy nie pozwoli ukryć prawdy . To dało by efekty sprawie Smoleńska . Marsze sprawie Smoleńska dają efekty . Udowodniono że pomylono ciała i artykuł Gmyza pokazał że znaleziono Trotyl i potwierdziła to maszyna do wykrywania Trotylu. Coraz więcej osób wierzy Zamach i prawie nikt nie wierzy raport MAK i Milera . Ludzie Leppera nie zrobili tego i nie da się wyjaśnić jego śmierci .
 

Misz_Masz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2013
Posty
20
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska B
Samobójstwo takiego człowieka jak Lepper raczej jest wątpliwe. Chodzi o faceta który wyszedł z obory od dojenia krowy, porwał tysiące ludzi za sobą i dostał się do sejmu ma wiceministra ... nie mając na to szansy orając pole ciągnikiem.

I co? I teraz sam się powiesił?? Nie wierzę, nie taki typ człowieka.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Misz_Masz napisał:
I co? I teraz sam się powiesił?? Nie wierzę, nie taki typ człowieka.
Wiedza Leppera mogła komuś szkodzić a "ranny wilk" zdolny jest do wszystkiego.
 
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
273
Punkty reakcji
38
To nie było samobójstwo. To był "seryjny samobójca", który likwiduje po kolei wszystkich niewygodnych ludzi.

Dlatego niektórzy świadkowie i dociekliwi ludzie, którzy maja informacje wygłosili publiczne deklaracje, że ich stan psychiczny jest dobry i nie zamierzają popełniać samobójstw.

Z "katastrofą" Casa było podobnie - zgineło dowództwo wojska za jednym zamachem w momencie negocjacji nad tarczą antyrakietową. Natomiast z "katastrofą" smoleńska było prawdopodonie tak, że samolot był celowo sprowadzany z kursu i podawano mu złe dane odnośnie położenia, po to by doprowadzić do smierci naszej elity najbardziej niewygodnych patriotów, od Lecha począwszy a na Szmajdzińskim skończywszy.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Dokładnie, od pewnego czasu w naszym Państwie giną ludzie, czy to politycy, wojskowi czy dziennikarze którzy wiedzą coś czego obawiają się inni.
 
R

Righteousness

Guest
Nie mówcie tak bo jeszcze samobójstwo popełnicie ^^

Może zbyt często wierzę w teorie spiskowe, ale szczerze wątpię w samobójstwo Leppera czy tych kilku wojskowych (tak, nie pamiętam nazwisk, ale każdy "coś" wiedział).
Wg mnie zaangażowane są specjalne służby specjalizujące się w "samobójstwach" i robią to całkiem nieźle. Ale w końcu ktoś popełni błąd, wtedy dopiero zrobi się zamieszanie. A ludzie nie są aż tak głupi, żeby wtedy siedzieć cicho (a przynajmniej mam taką nadzieję).
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
Nie wierzę !! Tej nocy TATUŚ JAHWEH dał mi sen, jak Lepper i Macierewicz byli ścigani przez służby specjalne....

ZDĘBIAŁEM, kiedy na drugi dzień jak dowiedziałem się, że Endriu nie żyje :(
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
coś słabe te komando zabójców. Bardzie by się opłacało zabić Jarosława zamiast Lecha. Wszyscy wiedzieli że to Jarosław jest bardziej wartościowy i skuteczniejszy. Chyba że przez to podobieństwo bliźniaków były problemy z identyfikacją
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
By walczyć z systemem trzeba być czystym. Czyści w Rządzie? Nigdy! Nie ma takich! Nie ma i nie było a co najgorsze - nigdy nie będzie. Na Leppera coś mieli! Coś konkretnego! Nie poradził sobie chłopak i dał na luz. Wolał do piachu jak za kraty choć między Polonią za granicą mówi się częściej że Leppera WYDYMANO WY-DYNDUJĄC
(dyndać = wisieć) (wydymać = pomóc)
 

Windykator90

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
LasVegasParano
Nie wiem ale to że w mediach lubił pozować na takiego twardziela po którym wszystko spływa to nie znaczy że nie mógł popełnić samobójstwa...był bardzo hmm kontrowersyjną postacią...może dopiero później do niego to dotarło i targnął się na życie.
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
Nie jego charakter. Prędzej by się wycofał z polityki. Poszedł byś na sznur mając kasę, chatę i będąc politykiem ustawionym do końca życia? Wolne żarty ....
 

ep41115

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
1
Nie zapominajmy o tym, że to był wicePremier, posiadał dostęp do tajnych informacji.

- Boi się pan o tym mówić? - pytamy.
- Trochę tak. To są takie sprawy, że lepiej o nich nie mówić - kończy Lepper.
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
Przecież napisałem że mu pomogli zejść! W tak skorumpowanym kraju wiele Rządowych SPRAW nie wyszło i nie wyjdzie na jaw. Bóg sam Wie co wie Rząd a My nie!
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
Ale czego mniej wiedzieć?
Tego - ile i jak Rząd wyciąga nam z portfeli i wkłada we własne?
czy może - ile już sobie pokupowali ?
A może tego - jak politycy upychają rodziny na stanowiskach?
A może tego - jak politycy załatwiają sonie pozwolenia i zezwolenia na działalności?
---
Przecież - to nie nowość!
no i ... Lepper biedak - nie chciał "BRAĆ" a że sporo wiedział to go POWIESILI?
No cóż! Inna prawda jak ta w/w do bani mi nie włazi...

No i co to znaczy LEPIEJ MNIEJ WIEDZIEĆ ??
Czyżbym był kosmitą?
Jestem gorszy od... np. Tuska?
ale w czym?
no w czym jestem gorszy od polityka jako obywatel by - wiedzieć mniej?
Czym się różnię od np. Tuska?
Tym że - mnie ochraniać kumple przyszły by za friko a On musi ochroniarzom za to płacić bo... za darmochę to nikt by nie przyszedł? ha ha ha


Jest taki pewien polski film pt. "Komornicy" lub "Komornik" (nie pamiętam)
Film ten odzwierciedla dokładnie jak działa demokracyjna polska polityka ...
Dokładnie tak samo!
 
Y

Yelonek

Guest
Nie wierzę w samobójstwo Andrzeja Leppera. Moim zdaniem został skrzętnie zamordowany.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
odkrył kto był umoczony w zabójstwo Kennedy`ego i zamach na Raegana, sfabrykowanie dowodów na efekt cieplarniany, doszedł prawdy dlaczego nikt nie chciał kupować obrazów Hitlera (przez co wyrósł na dyktatora), zdobył dowody na sfałszowanie wszystkich wyborów (poza tymi w 2001r i 2005r - w tych Samoobrona dostała się do parlamentu),

i na koniec znalazł formułę dlaczego mleko się zsiada MUSIAŁ ZGINĄĆ
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
POPROSTU SIE WYSTRZELAL Z KAPISZONOW...plecy odeszly , zostal sam , chyba brak sil ...
 
Do góry