czy warto brać pożyczkę on-line?

Wilhelmina

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
co myślicie o wzięciu pożyczki on-line, słyszałam o czymś takim, ale nie zabardzo się w tym orientuje. teraz właśnie popularne stały się takie pożyczki . wiem ze taką pożyczkę mozna wziać na kokos.pl i tu właśnie mam pytanie: czy ktoś może mi coś więcej o tym powiedzieć?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
jest już pare takich serwisów. zależy od oprocentowania jakie proponują ci za pożyczke. sprawdź sama i napisz bo wtedy zapamiętasz
pamiętaj o dokładnym przeczytaniu regulaminu
ps. są nawet pożyczki przez sms :)
 

gregor_n

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
:bag: nigdy nie wziałem pożyczki przez internet, ale troszkę czytałem i pooceniałem. Pożyczki społecznościowe w ogóle wzięły się z UK - zopa i to już łanych pare lat temu. W Polsce dominuje kokos. oprocentowanie do negocjacji kwota do negocjacji więc czemu nie ponegocjowac ?
pozdrawiam
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
znam jeszcze smskredyt. ale kto doinuje to nie wiem, dla mnie liczyłoby sie kto daję lepsze warunki, nie?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
myślałem, że dyskusja bardziej się rozwinie bo ciekawy temat w sumie- można obalić pare mitów albo przestrzec pare osób
 

Brelock

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
5
W takich serwisach można nie tylko pożyczac dla siebie ale też inwestowac czyli pożyczac pieniądze innym.Pożyczanie w tym portalu na przykład to praktycznie lokata na 20%, wynik nie do osiągniecia w żadnym banku:

http://www.smava.pl/partner/2832158
 

Muminek1

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witaj

Gorąco polecam Ci ten sposób uzyskania pożyczki. Niskie oprocentowanie i niemal całkowity brak formalności to największe jego zalety.
Jakiś czas temu bardzo zainteresowałem się pożyczkami społecznościowymi - najpierw wziąłem udział w kilkunastu pożyczkach, teraz do tego doszło prowadzenie bloga na ten temat. Myślę że wpis o tym jak działają pożyczki społecznościowe ma sznase Cię zainteresować. Służę też osobistą pomocą pozyczki20[małpa]gmail.com

Pozdrawiam
 
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeśli tej pożyczki nie ZAPLANUJESZ (jej spłaty) to nie ważne czy jest ona internetowa czy tradycyjna - tak czy inaczej, nie powinnaś jej brać, dopóki nie zainteresujesz się na poważnie tematem inteligencji finansowej.

Więcej na ten temat możesz zobaczyć TUTAJ

Pozdrawiam Serdecznie i mam nadzieję, że pomogłem
 

mruczekk

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
moim zdaniem pożyczki online są troszkę tańsze, więc warto zastanowić się nad taką formą pożyczania
 

sunshine0

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
“To be or not to be”. Outside the Bible, there six words are the most famous in all the literature of the world. They were spoken by Hamlet when he was thinking aloud, and they are the most famous words in Shakespeare because Hamlet was speaking not only foe himself but for every thinking man and woman. To be or not to be-to live or not to live, to live richly and abundantly and eagerly, or to live dully and meanly and scarcely. A philosopher once wanted to know whether he was alive or not, which is a good question for everyone to put to himself occasionally. He answered it by saying:“I think, therefore I am.”(world of warcraft gold)

But the best definition of existence I ever saw was one written by another philosopher who said:“To be is to be in relations.”If this is true, then the more relations a living thing has, the more relations a living thing has, the more it is alive. To live abundantly means simply to increase the range and intensity of our relations. Unfortunately we are so constituted that we get to love our routine. But apart from our regular occupation how much are we alive? If you are interested only in your regular occupation, you are alive only to that extent. So far as other things are concerned-poetry and prose, music, pictures, sports, unselfish friendships, politics, international affairs-you are dead.buy wow gold

Contrariwise, it is true that every time you acquire a new interest-even more, a new accomplishment-you increase your power of life. No one who is deeply interested in a large variety of subjects can remain unhappy, the real pessimist is the person who has lost interest.

Bacon said that a man dies as often as he loss a friend. But we gain new life by contacts, new friends. What is supremely true of living objects is only less true of ideas, which are also alive. Where your thoughts are, there will your life be also. If your thoughts are confined only to your business, only to your physical welfare, only to the narrow circle of the town in which you live,cheap wow gold, then you live in a narrow circle of the town in which you live, then you live in a narrow circumscribed life. But if you are interested in what is going on in China, then you are living in China; if you are interested in the characters of a good novel, then you are living with those highly interesting people; if you listen intently to fine music, you are away from your immediate surroundings and living in a world of passion and imagination.

To be or not to be-to live intensely and richly, or merely to exist, that depends on ourselves. Let us widen and intensify our relations. While we live, let us live!world of warcraft gold
 

RysiuWillHelp

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
1
Generalnie współczynnik spłacalności jest "różny". Pożyczka społecznościowa to normalna seria umów pożyczek jednego pożyczającego z różnymi inwestorami. Platformy ze swojej strony dają wsparcie techniczne i takie rzeczy jak windykacje. Chociaż przy windykacji na kokosie i tak jest się do tyłu... A smava którą pokazujecie ma ponoć znacznie lepszą i darmową windykację. Smava to prawdziwy biurokrata: pożyczkobiorców prześwietla niczym bank, ale to i tak lepsza oferta niż bank.

Providentów i inne smskredyty pomijam, bo to lichwa dla desperatów. RSSO ponad 100%...Już lepiej nerkę sprzedać niż do providenta iśc... Ale ludzie niektórzy są ciemni i dają się zwieść reklamom.

http://1.bp.blogspot.com/_HA61B7AXfYM/SnlU...00-h/wykres.gif - ładny wykresik???
 

Muminek1

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Warto - jeśli chodzi Ci o pożyczki społecznościowe. Znacznie niższe oprocentowanie niż w bankach(nie wspominając o instytucjach typu provident czy "pożyczkach na telefon") oraz minimum formalności sprawiają że bardzo Ci się to opłaci.
 

mikel10

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
co myślicie o wzięciu pożyczki on-line, słyszałam o czymś takim, ale nie zabardzo się w tym orientuje. teraz właśnie popularne stały się takie pożyczki . wiem ze taką pożyczkę mozna wziać na kokos.pl i tu właśnie mam pytanie: czy ktoś może mi coś więcej o tym powiedzieć?

Są systemy pożyczek między ludźmi. Oprocentowane nawet 1% ;)
Smava oferuje dobre warunki.

Pozdrawiam
 
A

ania.s

Guest
Są systemy pożyczek między ludźmi. Oprocentowane nawet 1% ;)
Smava oferuje dobre warunki.

Pozdrawiam

Jak juz to piszmy o realnym oprocentowaniu, 1% to haslo reklamowe. Faktycznie oprocentowanie zaczyna sie od 12% srednio czyli zadna rewelacja. Dziwie sie inwestujacym tam swoje pieniadze, przeciez to ewidentna strata, duzo ludzi bioracyh kredyty w poczkach spolecznosciowych , bierze je tam bo nie moga w bankach sa zadluzeni i widnieja w biku.
 

kubarefer

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
No właśnie, zgadzam się. Każdy kredyt gotówkowy dostępny na rynku to praktycznie powyżej 10% nie schodzi (realnie), ale zawsze można zaciągnąć kredyt u rodziny albo poprosić własny bank o wyższy debet. Debet jest z reguły nieco tańszy w spłacie a można go mieć nawet po kilka tysięcy.
 
Do góry