Czy uwodzenia można się nauczyć?

Mr Papuga

Member
Punkty reakcji
4
Miasto
Warsaw
Jedni będą w tym lepsi, drudzy gorsi - tak naprawdę każdy to umie w pewnym stopniu, bo taka jest nasza natura. Na przykład jak pochodzisz z pełnym "worem" przez tydzień, automatycznie ze względu na zmianę hormonów zobaczysz, że twoja "gra" jest na o wiele wyższym poziomie hehe. Zazwyczaj jednak faceci sami się ograniczają, brakiem samoakceptacji samego siebie - zacznij zmiany, na lepsze, a napewno te umiejętności się poprawią. Poza tym, jak ze wszystkim - praktyka, praktyka i praktyka.

D

dave123

Guest
Nauczyć się da chociaż w dużej mierze tutaj jest ważna praca nad własna osobowością , przydaje się podejście z kategorii mam wyjebane nie prywiązuje się do rezultatów , ale działam , chociaż są kraje i społeczeństwa w których dużo łatwiej oraz można poznać dużo lepsze laski niż w Polsce.

A co do komentarzy Davidasa to widać , że nie ma zielonego pojęcia o relacjach damsko-męskich , ponieważ to takie chwalenie się z poznani swojej żony bez znajomości PUA itp. jest lekko żałosne , bo tak naprawdę w tematyce uwodzenia chodzi o wyrobienie sobie fajnego lifestylu , rozwoju własnej osobowości , pozbycia się programowania społecznego blokad, nabrania dystansu do życia i samej znajomości kobiecej psychiki oraz dynamiki socjalnej , czyli umiejętność zachowania.

Mr Papuga

Member
Punkty reakcji
4
Miasto
Warsaw
Dokładnie, świetny post. Zgadzam się w 100% - dystans do życia, pewnośc siebie i powolne poznawanie kobiecej psychiki są tu bardzo ważne- co własciwie nie jest takie trudne, bo wszystko zaczyna i kończy się w twojej głowie.

fiszka78

Member
Punkty reakcji
1
Widzę, że większości wypowiadają się tutaj faceci, więc powiem jak to wygląda z perspektywy dziewczyny. Jak macie wyuczone teksty, to bardzo szybko potrafimy to wyczuć. Naprawdę, głupie nie jesteśmy, czujemy to. I jeśli o mnie chodzi, to nie podoba mi się to i w większości skreślam na początku takie osoby. Bo skoro od początku traktują mnie sztampowo, to znaczy, że nie traktują mnie indywidualnie. A skoro tak jest, to mi się to nie podoba. Natomiast jak czuję, że facet jest zainteresowany rzeczywiście mną, to otwieram się na niego. Pamiętam moje doświadczenia w internecie, jak z początku założyłam konto na jakimś darmowym portalu, to miałam wiele taki wiadomości sztampowych, które ewidentnie były wysyłane do wielu kobiet. To mi się nie podobało. Później zauważyłam różnicę w tych pierwszych wiadomościach na mydwoje, gdzie faceci pisali do mnie o mnie, co im się we mnie podoba, czemu chcą nawiązać ze mną kontakt, widać, że najpierw zapoznali się z moim profilem, a dopiero później napisali wiadomość. I to mi się podobało. To jest taka wskazówka dla facetów, nie tylko szukających przez internet, ale wszystkich, że dziewczyna potrzebuje takiego indywidualnego traktowania, zainteresowania jej osobą.

Czolgista12

Member
Punkty reakcji
1
fiszka78 napisał:
Widzę, że większości wypowiadają się tutaj faceci, więc powiem jak to wygląda z perspektywy dziewczyny. Jak macie wyuczone teksty, to bardzo szybko potrafimy to wyczuć. Naprawdę, głupie nie jesteśmy, czujemy to. I jeśli o mnie chodzi, to nie podoba mi się to i w większości skreślam na początku takie osoby. Bo skoro od początku traktują mnie sztampowo, to znaczy, że nie traktują mnie indywidualnie. A skoro tak jest, to mi się to nie podoba. Natomiast jak czuję, że facet jest zainteresowany rzeczywiście mną, to otwieram się na niego. Pamiętam moje doświadczenia w internecie, jak z początku założyłam konto na jakimś darmowym portalu, to miałam wiele taki wiadomości sztampowych, które ewidentnie były wysyłane do wielu kobiet. To mi się nie podobało. Później zauważyłam różnicę w tych pierwszych wiadomościach na mydwoje, gdzie faceci pisali do mnie o mnie, co im się we mnie podoba, czemu chcą nawiązać ze mną kontakt, widać, że najpierw zapoznali się z moim profilem, a dopiero później napisali wiadomość. I to mi się podobało. To jest taka wskazówka dla facetów, nie tylko szukających przez internet, ale wszystkich, że dziewczyna potrzebuje takiego indywidualnego traktowania, zainteresowania jej osobą.
Chociaż wydaje mi się z perspektywy faceta nie dokońca opłaca się tak robić jak mówisz, bo różnie dziewczyny postrzegają oryginalność i traktowanie ich wyjatkowo.
Duża szansa ,że jakaś osoba tak robiąc dużo się na męczy nie koniecznie osiągnie tym jakis efekt. Moim zdaniem bardziej chodzi o wiadomości które będą wyglądały poprostu oryginalne, ale nie koniecznie muszą takie być , do tego jakaś spontanicznosc i naturalnosc w rozmowach, bo bez tego w ogóle ciezko zbudowac jakas normalna relacje.

Roselyn

Member
Punkty reakcji
3
Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe. To albo się ma, albo nie.

Do góry