Czy uwodzenia można się nauczyć?

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Jedni będą w tym lepsi, drudzy gorsi - tak naprawdę każdy to umie w pewnym stopniu, bo taka jest nasza natura. Na przykład jak pochodzisz z pełnym "worem" przez tydzień, automatycznie ze względu na zmianę hormonów zobaczysz, że twoja "gra" jest na o wiele wyższym poziomie hehe. Zazwyczaj jednak faceci sami się ograniczają, brakiem samoakceptacji samego siebie - zacznij zmiany, na lepsze, a napewno te umiejętności się poprawią. Poza tym, jak ze wszystkim - praktyka, praktyka i praktyka.
 
D

dave123

Guest
Nauczyć się da chociaż w dużej mierze tutaj jest ważna praca nad własna osobowością , przydaje się podejście z kategorii mam wyjebane nie prywiązuje się do rezultatów , ale działam , chociaż są kraje i społeczeństwa w których dużo łatwiej oraz można poznać dużo lepsze laski niż w Polsce.

A co do komentarzy Davidasa to widać , że nie ma zielonego pojęcia o relacjach damsko-męskich , ponieważ to takie chwalenie się z poznani swojej żony bez znajomości PUA itp. jest lekko żałosne , bo tak naprawdę w tematyce uwodzenia chodzi o wyrobienie sobie fajnego lifestylu , rozwoju własnej osobowości , pozbycia się programowania społecznego blokad, nabrania dystansu do życia i samej znajomości kobiecej psychiki oraz dynamiki socjalnej , czyli umiejętność zachowania.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Dokładnie, świetny post. Zgadzam się w 100% - dystans do życia, pewnośc siebie i powolne poznawanie kobiecej psychiki są tu bardzo ważne- co własciwie nie jest takie trudne, bo wszystko zaczyna i kończy się w twojej głowie.
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Widzę, że większości wypowiadają się tutaj faceci, więc powiem jak to wygląda z perspektywy dziewczyny. Jak macie wyuczone teksty, to bardzo szybko potrafimy to wyczuć. Naprawdę, głupie nie jesteśmy, czujemy to. I jeśli o mnie chodzi, to nie podoba mi się to i w większości skreślam na początku takie osoby. Bo skoro od początku traktują mnie sztampowo, to znaczy, że nie traktują mnie indywidualnie. A skoro tak jest, to mi się to nie podoba. Natomiast jak czuję, że facet jest zainteresowany rzeczywiście mną, to otwieram się na niego. Pamiętam moje doświadczenia w internecie, jak z początku założyłam konto na jakimś darmowym portalu, to miałam wiele taki wiadomości sztampowych, które ewidentnie były wysyłane do wielu kobiet. To mi się nie podobało. Później zauważyłam różnicę w tych pierwszych wiadomościach na mydwoje, gdzie faceci pisali do mnie o mnie, co im się we mnie podoba, czemu chcą nawiązać ze mną kontakt, widać, że najpierw zapoznali się z moim profilem, a dopiero później napisali wiadomość. I to mi się podobało. To jest taka wskazówka dla facetów, nie tylko szukających przez internet, ale wszystkich, że dziewczyna potrzebuje takiego indywidualnego traktowania, zainteresowania jej osobą.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
fiszka78 napisał:
Widzę, że większości wypowiadają się tutaj faceci, więc powiem jak to wygląda z perspektywy dziewczyny. Jak macie wyuczone teksty, to bardzo szybko potrafimy to wyczuć. Naprawdę, głupie nie jesteśmy, czujemy to. I jeśli o mnie chodzi, to nie podoba mi się to i w większości skreślam na początku takie osoby. Bo skoro od początku traktują mnie sztampowo, to znaczy, że nie traktują mnie indywidualnie. A skoro tak jest, to mi się to nie podoba. Natomiast jak czuję, że facet jest zainteresowany rzeczywiście mną, to otwieram się na niego. Pamiętam moje doświadczenia w internecie, jak z początku założyłam konto na jakimś darmowym portalu, to miałam wiele taki wiadomości sztampowych, które ewidentnie były wysyłane do wielu kobiet. To mi się nie podobało. Później zauważyłam różnicę w tych pierwszych wiadomościach na mydwoje, gdzie faceci pisali do mnie o mnie, co im się we mnie podoba, czemu chcą nawiązać ze mną kontakt, widać, że najpierw zapoznali się z moim profilem, a dopiero później napisali wiadomość. I to mi się podobało. To jest taka wskazówka dla facetów, nie tylko szukających przez internet, ale wszystkich, że dziewczyna potrzebuje takiego indywidualnego traktowania, zainteresowania jej osobą.
Chociaż wydaje mi się z perspektywy faceta nie dokońca opłaca się tak robić jak mówisz, bo różnie dziewczyny postrzegają oryginalność i traktowanie ich wyjatkowo.
Duża szansa ,że jakaś osoba tak robiąc dużo się na męczy nie koniecznie osiągnie tym jakis efekt. Moim zdaniem bardziej chodzi o wiadomości które będą wyglądały poprostu oryginalne, ale nie koniecznie muszą takie być , do tego jakaś spontanicznosc i naturalnosc w rozmowach, bo bez tego w ogóle ciezko zbudowac jakas normalna relacje.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe. To albo się ma, albo nie.
 

Matti

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2022
Posty
8
Punkty reakcji
1
Czy uwodzenia można się nauczyć? Moim zdaniem jest to możliwe. Przykład są organizowane szybkie randki. Taki trening w warunkach bojowych. Jeśli z żadną z dziewczyn nie wyjdzie, masz gwarantowaną rozmowę na żywo z kilkoma-kilkonastoma dziewczynami. Z przeciętnym wyglądem i średnią gadką, umówienie się na tyle randek via internet potrwałoby chyba z rok. Przykład drugi to zagadywać o cokolwiek, nawet jak jakaś dziewczyna jest z psem na spacerze to możecie się mijać i rzucasz tekst ze ma fajnego psa i tyle :) Natomiast trzeba próbować i człowiek ma poczucie, że jest dużo młodych dziewczyn, które są wolne i chętnie kogoś poznają.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
Przykład są organizowane szybkie randki. Taki trening w warunkach bojowych. Jeśli z żadną z dziewczyn nie wyjdzie, masz gwarantowaną rozmowę na żywo z kilkoma-kilkonastoma dziewczynami.
Bzdura.
Co sprawia że facet ma powodzenie u kobiet?
Jest miły poprzez częste się do niej uśmiechanie , czasami(no właśnie nie za często i bez przesady!)ją komplementuje sprawia wrażenie że wiele rzeczy wie lepiej od niej że zna bardziej ciekawych ludzi bywa w bardziej ciekawych miejscach i pozostaje tylko spokojnie i błyskotliwie o tym jej opowiedzieć.
Do tego musi czasem dodać że mimo to iż jest on "debeściak" to i tak mu się zdarzają wpadki np że czegoś nie wie albo coś z czymś pomyli.
Ważne żeby to było widowiskowe bo wtedy przykuje jej uwagę i pozostanie w pamięci.
Każdy coś takiego przeżył w życiu i pozostaje się jedynie odpowiednio zareklamować.

Obawiam się że niektórzy postanowili jednak "dostać Nobla" za komplikowanie sobie życia.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Co sprawia że facet ma powodzenie u kobiet?
Jest miły poprzez częste się do niej uśmiechanie
Jest przystojny, dobrze zbudowany, wysoki.

No, chyba, że mówimy już o zmęczonych życiem, zużytych pannach po 30, które biorą każdego, kto po prostu będzie dla nich miły, będzie umiał zadbać o nie i o siebie finansowo i nie przyniesie im wstydu (betabankomat). One już się z samcami alfa pobawiły (albo raczej samce alfa pobawily się z nimi) i teraz szukają stabilizacji.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jest przystojny, dobrze zbudowany, wysoki.

No, chyba, że mówimy już o zmęczonych życiem, zużytych pannach po 30, które biorą każdego, kto po prostu będzie dla nich miły, będzie umiał zadbać o nie i o siebie finansowo i nie przyniesie im wstydu (betabankomat). One już się z samcami alfa pobawiły (albo raczej samce alfa pobawily się z nimi) i teraz szukają stabilizacji.
Widać oprócz dziecka Korwina,
Mentalnego homo i faceta
Który wielbi feminizm bo tylko
Taki wierzy cechy których nie
Ma facet i biedne dziecko które
Gra simsy i uwierzyło że wirtualna
Postać jest prawdziwa i tylko
Grze może taki być .
Pierwsza część wypowiedzi tylko korwinowe
Dziecko może to napisać albo
Korwinowe dziecko wersji tęczowej i
Obala to sam Korwin który ma nadmiar
Pieniędzy i same pchają się do zdrady.
Facet nie ma takiej cechy i nie
Może jej mieć bo nie jest homo albo
Mentalnym homo jak sposób
Wybitny pokazał top model
Gdzie taki typ to homo albo
Mentalny i każdy wie że takie
Osoby udające zachowania kobiet
Przez wygląd zaliczają się do świata
Homo i każdej epoce jest to oczywiste
I jedynie dziecko Korwina o
Tym nie wie i takie są skutki
Grania simsy i bycie Simpem plus
Udawanie fizycznie kobiety przez
Ubrania i włosy.
Druga część wypowiedzi ma
Sens i większości to kobiety
Zbierające 500 plus i żyjące
Rozwodów.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
196
Już myślałem że na wojnę pojechałeś.
Nikt nie mówi kto ani kogo ale sam pomysł aby uwodzenia się uczyć jakoś nie wydaje mi się normalny.
No chyba że chodzi o stalowego ale co mu to może pomóc jak przy kawie zacznie gadać o PiS?
Jaka blondynka to wytrzyma?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Nie, po prostu mój telefon, na którym miałem apkę z kodami się rozładował jakieś pól roku temu, a jestem z natury leniwy i nie chciało mi się go włączać (dlatego podwójna autoryzacja to strzał w stopę w przypadku Forumowiska, bo do takiego banku muszę sie zalogować, ale na forum... nie).

Uwodzenia się nie nauczysz, znaczy no może nauczysz się pewnych sztuczek psychologicznych, ale to nie sprawi, że staniesz się chadem, za którym panny będą latały z wywieszonymi jęzorami.

Panie K, co do Twojej wypowiedzi, to odpowiem dla innych, bo do Ciebie i tak nie dotrze:

- Odpowiednia postura ciała to nie jakieś tam mentalne homo, które ewidentnie nie daje ci spać, bo wspominasz o tym od wielu lat (może to projekcja własnej ukrytej orientacji seksualnej?), tylko wygląd prawdziwego mężczyzny, który jest pociągający dla kobiet. Kobiety nie lecą na piwny brzuszek, żółte zęby, zaniedbaną brodę i tłuste włosy. Kobiety nie lecą na niziołków. Kobiety lecą na wysokich, zadbanych facetów z silnie zbudowaną klatką piersiową i kaloryferem na brzuchu. Na ładną, zadbaną twarz, ułożone włosy i przystrzyżoną brodę. Jeśli to posiadasz, to wybaczą Ci nawet chamskie zachowanie, czy głupotę ponieważ mimowolnie będziesz ich pociągał seksualnie. Jeśli tego nie masz... cóż, wtedy bierzesz odpad.

Pieniądze owszem powodują, że kobiety lgną do mężczyzn, którzy je posiadają, ale to nie oznacza, ze Ci mężczyźni je pociągają. Kobieta będzie siedzieć w związku z bogatym karłem-grubasem, a na boku będzie bolcowana przez biednego, ale wysokiego i wysportowanego kolegę z ładną buźką czy Ci się to podoba, czy nie. Jeśli to rozumiesz - super, jeśli nie chcesz tego zrozumieć - mój opis w stopce jest dla Ciebie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie, po prostu mój telefon, na którym miałem apkę z kodami się rozładował jakieś pól roku temu, a jestem z natury leniwy i nie chciało mi się go włączać (dlatego podwójna autoryzacja to strzał w stopę w przypadku Forumowiska, bo do takiego banku muszę sie zalogować, ale na forum... nie).

Uwodzenia się nie nauczysz, znaczy no może nauczysz się pewnych sztuczek psychologicznych, ale to nie sprawi, że staniesz się chadem, za którym panny będą latały z wywieszonymi jęzorami.

Panie K, co do Twojej wypowiedzi, to odpowiem dla innych, bo do Ciebie i tak nie dotrze:

- Odpowiednia postura ciała to nie jakieś tam mentalne homo, które ewidentnie nie daje ci spać, bo wspominasz o tym od wielu lat (może to projekcja własnej ukrytej orientacji seksualnej?), tylko wygląd prawdziwego mężczyzny, który jest pociągający dla kobiet. Kobiety nie lecą na piwny brzuszek, żółte zęby, zaniedbaną brodę i tłuste włosy. Kobiety nie lecą na niziołków. Kobiety lecą na wysokich, zadbanych facetów z silnie zbudowaną klatką piersiową i kaloryferem na brzuchu. Na ładną, zadbaną twarz, ułożone włosy i przystrzyżoną brodę. Jeśli to posiadasz, to wybaczą Ci nawet chamskie zachowanie, czy głupotę ponieważ mimowolnie będziesz ich pociągał seksualnie. Jeśli tego nie masz... cóż, wtedy bierzesz odpad.

Pieniądze owszem powodują, że kobiety lgną do mężczyzn, którzy je posiadają, ale to nie oznacza, ze Ci mężczyźni je pociągają. Kobieta będzie siedzieć w związku z bogatym karłem-grubasem, a na boku będzie bolcowana przez biednego, ale wysokiego i wysportowanego kolegę z ładną buźką czy Ci się to podoba, czy nie. Jeśli to rozumiesz - super, jeśli nie chcesz tego zrozumieć - mój opis w stopce jest dla Ciebie.
Szkoda że historia i fakty mówią
Co innego i jedynie Julki
Mogą takie głupoty wierzyć i
Jak pojawi się dziad jak
Korwin nadmiarem kasy to
może zdradzać ją i dodatkowo pokazał
to Trump który ma modelkę
i tylko dlatego ma ją bo ma
kasę a bez tego nie ma tego
albo jest czarny i
może nawet łapać od niego HIV jak
Simon mol który swobodnie zarażał
Kobiety HIV i wiedziały o tym
i swobodnie odbyły z nim akty.
Pozostałe punkty pokazuje
Historia że takie cechy są obce
Dla faceta i ojciec ma prawo
Od 10 roku by był
Męski a od 15 wieku karać
Fizycznie za długie włosy i
Fizyczne udawanie kobiety
Przeciwny razie zostanie
Uznany przez obcego faceta
Za kobietę przez długie włosy
I może dostać wulgaryzmy albo
Nawet pobicie za to.
Jedynie dziecko nie potrafiące
Czytać i korzystać google plus
Filmy dokumentalne może
Nie wiedzieć że facet jedynie
Może dbać o podstawową higienę
I nic więcej.
1 anatomicznie nie jest możliwe
By miał wygląd i jedynie jest to
Możliwe przez kastacje np
Eunuch przez kastacje zyskuje
Cechy kobiece .
Malowanie i pudrowanie nic
Nie da bo nie jest kobietą i nie
Zyska innego wyglądu jak
Nastolatka i nie stanie się
Dorosłą kobietą.
2 historia elitarnych wojowników
Obowiązek potwierdzania męskich
Cech np armia mongolska kara
Śmierci za noszenie biżuterii jak
Kobieta, Karol wielki zakaz dla
Facetów by nosili biżuterię.
2 top model i świat sztuki
Jedyny wyjątek malarstwo i
Rzeźbiarstwo nadmiar
Kultury homo a szczególny
Nadniar jako model albo
Projekt mody i dodatkowo
Odpowiadają za powstanie
Anoreksji i Bulimia dla kobiet.
3 znane osoby a szczególnie
Władcy np francuz na
Polskim tronie i jego
Dwór którym odbywał akty.
4 zdjęcia eunuchów i wtedy
Zyskują wygląd kobiecy albo
Jak mieszkańcy Florencji opinie
sodomy za ubrania kobiece.
Tak samo jest dziś np
Zdjęcia niby facetów popu
Koreańskiego, na youtubie
Facet pokazujący jak malować
Się do szkoły i nagle sposób
Cudowny homo.
Historia Memów - JAŚ KAPELA
Tak osoba jest znana udawania
Fizycznie kobiety i sprzedawaniu
Swojego czasu dla pieniędzy i
Fragmencie widać zdrowy atleta
Udowadnia jak mentalne lalki
Biorą pieniądze swobodnie jak
Prostytutka .
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie, po prostu mój telefon, na którym miałem apkę z kodami się rozładował jakieś pól roku temu, a jestem z natury leniwy i nie chciało mi się go włączać (dlatego podwójna autoryzacja to strzał w stopę w przypadku Forumowiska, bo do takiego banku muszę sie zalogować, ale na forum... nie).

Uwodzenia się nie nauczysz, znaczy no może nauczysz się pewnych sztuczek psychologicznych, ale to nie sprawi, że staniesz się chadem, za którym panny będą latały z wywieszonymi jęzorami.

Panie K, co do Twojej wypowiedzi, to odpowiem dla innych, bo do Ciebie i tak nie dotrze:

- Odpowiednia postura ciała to nie jakieś tam mentalne homo, które ewidentnie nie daje ci spać, bo wspominasz o tym od wielu lat (może to projekcja własnej ukrytej orientacji seksualnej?), tylko wygląd prawdziwego mężczyzny, który jest pociągający dla kobiet. Kobiety nie lecą na piwny brzuszek, żółte zęby, zaniedbaną brodę i tłuste włosy. Kobiety nie lecą na niziołków. Kobiety lecą na wysokich, zadbanych facetów z silnie zbudowaną klatką piersiową i kaloryferem na brzuchu. Na ładną, zadbaną twarz, ułożone włosy i przystrzyżoną brodę. Jeśli to posiadasz, to wybaczą Ci nawet chamskie zachowanie, czy głupotę ponieważ mimowolnie będziesz ich pociągał seksualnie. Jeśli tego nie masz... cóż, wtedy bierzesz odpad.

Pieniądze owszem powodują, że kobiety lgną do mężczyzn, którzy je posiadają, ale to nie oznacza, ze Ci mężczyźni je pociągają. Kobieta będzie siedzieć w związku z bogatym karłem-grubasem, a na boku będzie bolcowana przez biednego, ale wysokiego i wysportowanego kolegę z ładną buźką czy Ci się to podoba, czy nie. Jeśli to rozumiesz - super, jeśli nie chcesz tego zrozumieć - mój opis w stopce jest dla Ciebie.
Ta druga część nie występuje
Jeśli wymaga od kobiety dwóch
Rzeczy i na temat zdrady ta osoba
Nie wie że technologia pozwala
Narzucić kontrolę wierności i
Naturalne że tego korzysta.
1 ubranie pokazuje stan zajęty
I dodatkowo zapięte włosy
Plus buty pokazują stan zajęty.
Bez tego nie ma sensu taki
Związek i dodatkowo bez tego
Może oznaczać pijaństwo i
Zbieranie pieniędzy na trunki
Przez ubranie i ten sposób brak
Zdolności do związków i jeśli
Tego nie robi to brak dojrzałości
Psychicznej i wstyd dla ojca
Który nie kontroluje co ubiera i
Poniża go społecznie.
2 facet przez miesiąc potwierdza
Wierność a kobieta za przez 2 tygodnie
Fizycznie wierność i wtedy za
To daje dodatkowo pieniądze
Na jej potrzeby a normalnie
Tylko podstawowe opłaty.
Technologie narzucają wierność.
1 kontrola konta i karty.
2 kontrola komórki i komputera
Przez szpiegowanie i bez dotykania
Widzi co się dzieje.
3 ma prawo gdy nie ma w domu
Zainstalować kamerę tak samo
Jak kontroluje swoje auto i dom.
Szczególności ma prawo do tego
Że chroni i dodatkowo prawo
Promuje rozwódy dla kobiet.
Może jeszcze posiadać broń
I wtedy zgodnie z prawem ma
Prawo potraktować go jak
Złodzieja i gwałciciela bo jest
Na jego terenie i prawo do
Broni i samoobrony chroni
Wierność małżeńską i sekty
Liberalne promują rozwódy i zdrady
I tego powodu przez brak prawa
Do broni promują te czyny.
 
Do góry