czy to zatoki?

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
od paru dni mnie coś męczy, czuję sie na maksa przytkana, nos mam zatkany i trochę boli mnie głowa :( nie wygląda to na zwykłe przezięienie ale wcisnąć się do lekarza nie da rady :/
 
A

alfabeta11

Guest
Lepiej uzbierać na prywatną wizytę po prostu. W internecie nie powinno się szukać porad lekarskich. Szczególnie na forach ;)
 

magnet

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kup ibuprom zatoki. Jeśli to problem z zatokami to na chwilę ulży. Dalej do lekarza.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Jakoś się doleczyłam swoimi sposobami, robiłam ciepłe okłady z soli, sporo witaminy c, inhalacje i na katar nozitix, suepr się sprawdził, bo ten katar był straszny, ciężko się było go pozbyć a jednak inhalacje jakiegoś mega efektu nie dawały, a tych takich mocno obkurczających rzeczy na katar trochę się boję, bo jednak długo ich nie można brać i można się uzależnić
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Laseczki mam pytanko. Czy ten spray jest bez recepty bo sama czegoś szukam a nie lubię jak spływa do gardła?
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Tak, bez recepty kupisz, już nie pamiętam ile zapłaciłam za niego, ale pamiętam że nie był drogi
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Dzieki. Troche sceptycznie podeszłam do tego ale .....Teraz w mojej apeczce to będzie numer jeden jeśli chodzi o katar. Faktyczne ten spray nie spływa i świetnie nawilża. Już nie mam tak zawalonego nosa i mogę spokojnie odychać. Teraz katar nie taki straszny:D
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
u mnie też to się zdarza, jak czuję ze mi zatyka zatoki to idzie w ból głowy, uszu, nie za przyjemne to jest, mój sposób na ból uszu to krople lix, są bez recepty i jako jedyne bez recepty mają składnik przeciwbólowy w skladzie, super szybko działają.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
imbirowska napisał:
u mnie też to się zdarza, jak czuję ze mi zatyka zatoki to idzie w ból głowy, uszu, nie za przyjemne to jest, mój sposób na ból uszu to krople lix, są bez recepty i jako jedyne bez recepty mają składnik przeciwbólowy w skladzie, super szybko działają.
Wiesz co, ja miałam jakiś tydzień temu infekcję, bo mi w uchu została brudna woda chyba. W każdym razie była tam woda z bakteriami i wdała się infekcja. No i te krople właśnie mi pomogły złagodzić ból, a potem usunąć wodę. A teraz to w ogóle stosuję ich zamiast patyczków do regularnego czyszczenia uszu.
 

Fantyla

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś miałam praktycznie codziennie bóle głowy, zwłaszcza w pierwszej połowie dnia. Też myślałam, że to przez zatoki, ale kiedy przeczytałam ten artykuł, postanowiłam wymienić poduszkę echodnia.eu/swietokrzyskie/poduszka-ktora-nie-przyprawi-o-bol-glowy-jak-ja-wybrac/ar/c14-14045917 No i bingo! okazało się, że mój ból głowy to była po prostu źle dobrana poduszka i powodem było złe ułożenie kręgosłupa szyjnego w czasie snu.
 

klarakamien

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2020
Posty
7
Punkty reakcji
1
ibuprom zatoki bardzo niszczy żołądek więc w ostateczności...nie radzę faszerować się tym na dłuższą mete
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Mam dwa sprawdzone sposoby, mianowicie płukanie zatok 2-3 razy dziennie oraz aerozol Euphorbium do nosa, które stosuje zaraz po przepłukaniu zatok.
 
Do góry