Czy To Powołanie Czy Zwyczajny Przypadek?

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Jasna18 jezeli czegos pragniesz to ciagnij do celu. Nie zasatnawiaj sie nad czyms za dlugo, bo jezeli cos rozpatrujemy zawsze znajdujemy minusy, brak sensu i rezygnujemy z czegos.
Jezeli chodzi o Hihi, czy Twoim zadaniem jest pokazac wszystkim swoja madrosc. Jasna18 ma takie same prawo zalorzyc temat i napisac w nim co chce jak Ty. Tutaj niema rownych i rownieszych, jezeli Ci sie nie podoba to przzemilcz to, nieczytaj nie komentuj, Bez Twojego zdania tez mozna zyc.
Pozatym wydaje mi sie ze to Tobie potrzebna jest wizyta u jakiegos terapelty, poniewaz chyba nie oddzielasz zycia od internetu. Hihi to tylko forum, Jasna18 nawet jak zdobylaby ten poklask, czy jak to napisales, to i tak nie zaszkodzilaby Ci.
oj hihi
Jasna 18 ma prawo założyc temat i napisać w nim co chce a ja mam prawo napisać co o tym myślę. Natomiast zupełnie nie rozumiem kto Tobie dał prawo decydowania o tym co kto ma mysleć lub pisać na tym forum? Co oznaczaja twoje slowa, że " jesli Ci sie nie podoba to przemilcz to, nie czytaj, nie komentuj ". Czyzby istniała tu jakaś Dyktatura? Czy to forum jest po to by sobie wzajemnie kadzić ? W końcu Jasna 18 stworzyła ten temat dlatego, ze nie byla pewna czego tak na prawde chce. Gdyby wiedziała nie pytała by. Czy według Ciebie mogą wypowiadac sie tylko oportuniści ? A ja poniewaz mam inne zdanie niz moi poprzednicy, powinienem udac sie do terapeuty ? Co oznacza Twoja wypowiedz, ze chyba nie oddzielam zycia od internetu ? Przecież to bezsens. To po co mnie krytykujesz ? Jeśli to tylko zabawa, to po co ten poważny ton ? Sa tu tacy którzy niestety traktują swoje wypowiedzi bardzo poważnie. Jesli tego jeszcze nie zauwazyłaś, to przejrzyj sobie po trochu pozostałe tematy. Bez moich opinii mozesz sobie zyć, Jasna 18 rowniez nie musi brać powaznie tego co jej napisałem. B)

No to ja tobie radze spytac sie twojej mamusi jaka jest róznica pomiedzy kształtowaniem a ukształtowaniem. Co za ludek hehe :/
Nie bedę pytał bo wiem doskonale. B)
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
Hihi proponuje zalozyc oddzielny watek "problemy miedzy Hihi a Niunka" nie chce mi sie tutaj komentowac tego co napisales, bo wymyslisz cos lepszego niz dyktatura. Nie ma sensu/
w temacie tez sie juz wypowiedzialam, dziekuje.
 
Do góry