Czy to pęknięty bębenek uszny?

Doe94

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie forumowiczów! Mam pewien problem ze słuchem w lewym uchu. Dostalem ręką, nie jestem w stanie powiedzieć z jaką siła ale prawdopodobnie mocno w lewe ucho. Myślałem, że to chwilowe uczucie ogłuchnięcia i szumu w uchu. Nastepnego dnia po przebudzeniu nic sie nie zmieniło. Tego dnia szukałem w internecie różnych informacji na ten temat i wszystkie objawy składają sie do jednego, że to może być perforacja błony bębenkowej ucha. Nastepnego dnia również się nic nie zmieniło. Czuje lekki ból w tym uchu dokładniej w obrębie ucha cały czas trwający szum w uchu wzmagający sie lub narastający w cichym pomieszczeniu uczucie zatkania ucha do tego wyczulenie na bass. Zauważyłem też polepszenie słyszenia gdy wyciągnę lekko ucho na zewnątrz. Ale tylko w momencie gdy trzymam to ucho ręką lekko wyciągnięte. Jutro wybieram się do otolaryngologa i mam nadzieję, że to nic poważniejszego. Dodam ze ćwiczę na siłowni i moje pytanie czy gdy byłoby to jednak niestety przebicie bębenka to czy mógłbym kontynuować trening siłowy? Prosiłbym o udzielanie się osób, które przeżyły coś takiego lub wiedzą coś na ten temat. Ciekawiło by mnie ile może trwać dojscie do pełnej sprawności tego ucha i czy słuch wróci do takiego samego stanu jak przed całym zdarzeniem. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc, pozdrawiam.
 
Do góry