Czy To Mozliwe Ze Zaszła W Cięze?

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Hmmm, no więć dziś, po poludniu, pękła nam prezerwatywa była dobra z żelem, przeciw plemnikom, ale mjmo wszystko nie wytrzymała... Ona mowi ze mam się nie martwić , bo wydaje jej się ze Wpore zauwazylem ze pekła,Powiedziałą tez ze załatwi wszystko , i mam sie o nic nie bać, co zrobić? Moze powinenm iść z nia do lekarza, pieerwszy raz jestem w takiej sytrucji, pomozcie...
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
hmm niepewnosc najgorsze co moze byc ...
w takiej sytuacji kazal bym pojsc do LEkarza ... bo ta własnie wyzej wymieniona niepewnosc doprowadziła by mnie do szalu ... hmm Ja kiedys nie wiedzialem czy wyjałem w pore :/ Ona O tym nie wiedziala ...
Mialem troszke meczocych nocy ... ale naszczescie Było ok ...
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Heh Wais, Ty, spoznialski... heh przy takiej Twojej sytuacji to ja bym pekl chyba ;/, teraz jestemnawet spokojny... ale niepewnoścć z kazda chwilą sie zwieszka..
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Poważna sprawa...
Nie chce Cie dołować ale to możliwe, aby się upewnić niech pójdzie do lekarza ta Twoja dziewczyna.
A jesteś już gotowy na to aby przyjąć tą odpowiedzialność jaką jest ojcostwo?
 

Spojler21

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
101
Punkty reakcji
1
Są środki które działają po.
to chyba o nich była reklama z plemnikową kometą.
wpadka.pl czy coś w tym stylu
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Heh Wais, Ty, spoznialski... heh przy takiej Twojej sytuacji to ja bym pekl chyba ;/, teraz jestemnawet spokojny... ale niepewnoścć z kazda chwilą sie zwieszka..
ja to dostałem Pier***olca jeszcze najgorsze bo byłem po krotce w takim stanie wlasnie z tą osobą
tutaj troszke popisałem nie musisz czytać ... (jak chcesz KLIKNIJ ) ... ZObaczysz bedzie dobrze :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Jak narazie to mysle ze nie macie po co isc do lekarza , za wczesnie .A dwa to to zalezy od tego w ktorym dniu cyklu byla dziewczyna .Dodam ze 12-14 to dni plodne .
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Bądz dobrej myśli.
W aptece mozna kupić takie tabletki, o takich mówił Spojler21.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Nadają się do tego pigułki różnych marek, ważne tylko, aby zawierały one odpowiednią dawkę estrogenów i progestagenów. Dawki są duże (w sumie 1000 mikrogramów lewonorgestrelu i 200 mikrogramów etinylestradiolu). Najczęściej oznacza to, że należy połknąć dwie porcje leku. Nie później niż w 72 godziny po stosunku zażywa się 4 tabletki klasycznego preparatu antykoncepcyjnego, popijając je mlekiem lub wodą. Należy zażyć tabletki możliwie jak najszybciej po stosunku, ale o takiej porze, by można było przyjąć drugą identyczną dawkę po 12 godzinach. Dobrze jest zażywać te pigułki po jedzeniu – dzięki temu zmniejszy się ewentualne nudności. Nawet jeżeli pojawią się wymioty po pierwszej dawce, należy zażyć po 12 godzinach drugą porcję. Jeżeli wymioty pojawią się ponad 2 godziny od chwili zażycia tabletek, nie ma czym się przejmować: lek został już strawiony i wchłonięty.
 

Sh3

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Giżycko
Masz 72 h
A te tabletki po ... niestety sa bardzo drogie i prawodpodobnie na receptę.
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
moze na poczatek nie wpadajcie w panike...usiadzcie i policzcie czy byly to dni plodne, jesli ma regularne miesiaczki to jest bardzo latwe do sprawdzenia, natomias jesli jest pewna, ze byly to dni plodne niezwlocznie powinna zglosic sie do lekarza ginekologa po takzwane tabletki antykoncepcyjne "po stosunku" najczesciej jest to postinor jest tylko na recepte, ale nie kazdy lekarz chetnie taka recepte wypisuje, preparat taki kosztuje ok 70zl ale tez nie jest dostepny w kazdej aptece!!! i jak juz ktos wczesniej pisal po takim srodku sa najczesciej rozne reakcje, np wymioty...
ale narazie nie ma sie co martwic...wierze, ze bedzie ok!!!
 

EffCiA18

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ŁÓDŹ
siemka ja na Twoim miejscu poszlabym do lekarza jesli nie minelo jeszcze 72h ona moze dostac reepte na tabletki kosztuja ok 60 zl a jesli jest dluzej niz 72h sa inne sirodki trzeba poradzic sie gnekologa pozdrawiam
 
E

Ewa31

Guest
Hmmm, no więć dziś, po poludniu, pękła nam prezerwatywa była dobra z żelem, przeciw plemnikom, ale mjmo wszystko nie wytrzymała... Ona mowi ze mam się nie martwić , bo wydaje jej się ze Wpore zauwazylem ze pekła,Powiedziałą tez ze załatwi wszystko , i mam sie o nic nie bać, co zrobić? Moze powinenm iść z nia do lekarza, pieerwszy raz jestem w takiej sytrucji, pomozcie...
SPrawdzaliscie czy miała dni płodne. Wiem że są tabletki któe jesli uzyjesz w pierwszych trzech doabch po zapłodnieniu zapobiegna ciąży - zapytaj o nie lekarza
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
i chlopak przepadł... pewnie jest teraz w sklepie z wózkami dziecięcymi ... :D
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
heh, dzięki wam za pomoc, brat trochę się po tym upokoił...:p.
no i co najwazniejsze,on nie bedzie tatą, a ja nie bede wujkiem... ufff....
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Cóż, w lepszej sytuacji są panowie. Po prostu przerwij stosunek i umyj dokładnie członek pod ciepłą wodą z mydłem (ale nie szoruj go za mocno). Natomiast jeśli jesteś kobietą, to w żadnym przypadku nie stosuj irygacji czyli płukania pochwy wodą. To na pewno nie pomoże, a wręcz przeciwnie - możesz podrażnić błonę śluzową pochwy. Nie stosuj również żadnych kwaśnych płukanek - kwaśne środowisko działa co prawda niekorzystnie na plemniki, ale możesz bardzo podrażnić delikatną śluzówkę pochwy. Jedyne, co możesz w takiej sytuacji zrobić, to przerwać stosunek. Jeśli nie stosujesz pigułek antykoncepcyjnych ani innych metod zapobiegania ciąży, powinnaś wziąć Postinor - to taka pigułka po stosunku. Powinnaś przyjąć ją najszybciej jak to możliwe ale nie później niż 72 godziny po stosunku. Kupisz ją w aptece ale tylko na receptę. Powinien przepisać ci ją lekarz ginekolog. Pamiętaj też, że nie wolno stosować tej pigułki po każdym niezabezpieczonym stosunku - to metoda awaryjna a nie do stosowania codziennie.

Używanie prezerwatyw może stać się podniecającym elementem gry miłosnej. Nie wstydź się tego, że jej używasz. Jeśli zamienisz używanie prezerwatyw w pewien rodzaj rytuału prawdopodobieństwo, że zapomnisz jej użyć, będzie mniejsze.
 
Do góry