czy to miłość?

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jest ciężko zapomnieć, ale trzeba się zebrać w siłę i jakoś to przetrwać. Skoro od takich rzeczy teraz ucieka więc co by to było później. Trzeba mieć tak zwane ‘jaja’! Nie rozumiem jak można nie chcieć porozmawiać. Związek jednak się opiera na szczerej rozmowie! Co w jego przypadku chyba by było to nie możliwe.

katjak- Taka przyjaźń by mi pasowała bo rozumiemy się bardzo dobrze! Wiem, że z nim bym mogła porozmawiać o wszystkim. Jakby chodziło mu tylko o przyjaźń to by się tak nie zachowywał i by ze mną porozmawiał. A jak pewnie zresztą czytałeś on nie chce rozmawiać. Olał mnie po prostu!
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Po prostu ni był ciebie wart.
Myśli że jak będzie cię olewał to nagle cie olśni i przybiegniesz do niego na kolanach.
A w ilu związkach byłaś ? może faktycznie się boisz.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Na pewno nie będę go błagać. Raczej ta znajoma jest skończona..
Nie byłam aż tak dużo w związkach bo tylko 3 razy.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Porozmawiać...

Czy nie jest tak, że rozdźwięki w związku powodują wykrzykiwanie własnego zdania i niesłuchaniu wcale tego drugiego a wrednego?

Mediator przydatny od zaraz.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
wiem, że najlepsza jest rozmowa. No, ale co ja jeszcze mogę zrobić jak on nie chce ze mną gadać...
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiesz , niby najlepsza romowa a właśnie przez taką rozmowe iszcerosc coś się u mnie popsuło :(
nie wiem co myślec .. i zmieniam danie ... cy niewarto byc szczerym ? mówic co się myśli na dany temat ?
myślałam e szczerosc to najlepsza droga doszcześcia całego związku ...
nie romumiem facetów i chyba nigdy ich nie rozumiem .. :( ;(
jestem poprostu zrozpaczona ...
masakra..
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja myślę, że w związku, w ogóle w życiu trzeba być szczerym. Czasami się tak zdarza, że szczerość boli, ale wolisz żyć w zakłamaniu?
Facetów nie idzie zrozumieć. Cokolwiek by się nie zrobiło to będzie źle!
Trzymaj się mała! Głowa do góry :)
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
"czasami się tak zdarza, że szczerośc boli ale wolisz życ w zakłamaniu "
nie nigdy nie zamienie szczerosci na fałsz .. już tak mam i zawsze mówie to co myśle ,wiem ze czasami powinnam uważac bo tak kogoś można zraniic no ale coż..
wole tak anie inaczej
Ale wczoraj sobie troche porozmawialiśmy no i przyznał mi racjie nawet przeprosił (az tym różnie bywau facetów) wiec zrobiliśmy pewien kompromis i powinno pomóc.
A jak tam uciebie trzymasz się ?
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
No niestety czasami tak bywa, że trzeba i przemilczeć pewną sytuację.
No to możesz być dumna, że masz takiego chłopaka :) Najlepiej iść na kompromis żeby każda z stron była zadowolona. Trzeba umieć rozmawiać, a nie tylko się kłócić.
Jakoś się trzymam, za bardzo czasu nie mam na rozmyślanie bo niestety matura w tym roku i naprawdę się staram zapomnieć. Ale jeszcze trochę czasu potrzebuję bo niestety od tak się nie zapomina o bliskich Ci osobach.
 
Do góry