Czy tatuaż dodaje uroku?

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
Zalezy do kto lubi :) No i zalezy też jaki tatuaż i w którym miejscu. Wykonanie też jest ważne.
 

Ania897

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiele moich znajomych uważa, że nie ma sie co szpecić, a mnie sie bardzo podobają takie niewielkie tatuaże. Mam kilka wzorków już wybranych nawet :D
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
ciekawe zdanie nt tatuaży u kobiet ma Cejrowski ;D że jakim cudem kobieta decyduje się na tatuaz, który będzie nosić całe życie, jeśli co chwila zmienia fryzury i ciuchy, bo moda na nie przemija.
ja jestem zdania,że bezsensowne tatuaże robione tylko po to, by je mieć i tylko dlatego,ze akurat panuje taka moda faktycznie są bez sensu. Jak patrzę na te wszystkie dziunie z gwiazdkami na karku, na pióra za uchem, na dmuchawce na łopatkach i te "głębokie" sentencje po angielsku na nadgarstkach czy nawet ramionach... o borze lesisty... :crazy: tego nigdy nie pojmę, walnęły sobie coś po to, by mieć czym szpanować. Eee tam. oczywiście, to,że mnie się to nie podoba nie znaczy, że ma się nie podobać reszcie świata.
Sama zastanawiam się nad tatuażem nie mającym nic wspólnego z panującymi ostatnio trendami, ale zastanawiam się nad miejscem i nie mogę się zdecydować. Jako honorowy dawca krwi i osoba stojąca murem za transplantologią, chciałabym sobie zrobić niewielki tatuaż z grupą krwi i znaczkiem nieskończoności, który pomału staje się symbolem transplantologii właśnie. Ale czy się kiedykolwiek na to odważę - nie wiem, wątpię szczerze powiedziawszy :) a jestem już osobą dorosłą.
 
C

Czart

Guest
Charakter, sylwetka, wzór, miejsce. Jednym dodają uroku, u innych wyglądają śmiesznie.

abdc2bb569d91e579837a0f1ca044132.jpg

7ab6c7ae90f77faed61ef1d5a46b37fd.jpg


Zakręcone, ciekawe indywidualistki.


Sam zastanawiam się nad tatuażami. Nie pragnę, by dodawały mi one czegokolwiek w oczach innych. Ale to jest przyszłość i być może zmienię zdanie.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
sam mam dziare i mam wrażenie że kiedyś tatuaż coś świadczył mówił o człowieku zobowiązywał trzeba było być twardzielem a dziś byle lojtek w okularach co boi się własnego cienia się maluje i tatuaż przez takich ludzi traci swą magię nie jest tym czym był kiedyś a szkoda
 

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
raudex napisał:
sam mam dziare i mam wrażenie że kiedyś tatuaż coś świadczył mówił o człowieku zobowiązywał trzeba było być twardzielem a dziś byle lojtek w okularach co boi się własnego cienia się maluje i tatuaż przez takich ludzi traci swą magię nie jest tym czym był kiedyś a szkoda
Owszem kiedyś tatuowali się tylko kryminaliści :)
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
karenka napisał:
sam mam dziare i mam wrażenie że kiedyś tatuaż coś świadczył mówił o człowieku zobowiązywał trzeba było być twardzielem a dziś byle lojtek w okularach co boi się własnego cienia się maluje i tatuaż przez takich ludzi traci swą magię nie jest tym czym był kiedyś a szkoda
Owszem kiedyś tatuowali się tylko kryminaliści :)
nie o to mi chodziło
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja jestem za ale za takimi przemyślanymi, które faktycznie coś dla nas znaczą, coś przedstwiają. Ostatnio modne gwiazdki, kwadraty czy koła od tak, żeby tylko coś wytatułować - nie :).
 

Nadziejka82

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jednym dodaje uroku, u innych pokazuje poziom inteligencji.. Zależy ;) Wszystko jest kwestią gustu, jak tatuaż jest dobrze wykonany i odpowiednio umiejscowiony to uważam, że nikogo nie powinien drażnić :)
 
Do góry