czy takie odżywianie będzie dobre?

Jarek_K.

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam! Chciałem się dowiedzieć co myślicie o moim sposobie odżywiania. Moim celem jest masa. I jest on następujący. Przed treningiem jakiś zwykły posiłek ponieważ przed treningiem, wydaje mi się, że nie ma takiego zapotrzebowania na energię. natomiast po treningu, jest duże zapotrzebowanie na energię ponieważ trzeba uzupełnic braki wynikające ze zmęczenia organizmu, myślę że dobra będzie jajecznica, ponieważ jajka mają dużo białka. Przed snem ryż. Organizm odpoczywa i regeneruje mięśnie podczas snu więc dostarczenie mu weglowodanów jest dobre. Oczywiści w innych porach dnia jakieś posiłki uzupełniające.
Wypowiadajcie się i piszcie swoje propozycje. Pozdrawiam!
 

Dawid.?

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Miasto
KoSzaLiN
Witam! Chciałem się dowiedzieć co myślicie o moim sposobie odżywiania. Moim celem jest masa. I jest on następujący. Przed treningiem jakiś zwykły posiłek ponieważ przed treningiem, wydaje mi się, że nie ma takiego zapotrzebowania na energię. natomiast po treningu, jest duże zapotrzebowanie na energię ponieważ trzeba uzupełnic braki wynikające ze zmęczenia organizmu, myślę że dobra będzie jajecznica, ponieważ jajka mają dużo białka. Przed snem ryż. Organizm odpoczywa i regeneruje mięśnie podczas snu więc dostarczenie mu weglowodanów jest dobre. Oczywiści w innych porach dnia jakieś posiłki uzupełniające.
Wypowiadajcie się i piszcie swoje propozycje. Pozdrawiam!

Tak to by było naprawdę dobre. Jeszcze do tego [ jeżeli ćwiczysz na siłowni ] kupił byś sobie Carbo [ Odżywka ] oraz regularnie podczas treningu popijał wodę.

Masa z Tobą :eek:k:
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z piekła
Zgadzam się z wami. Ew 15 min przed treningiem porcje kreatyny+deoxtrose(srodek energiczny).
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Witam
Dodam cos od siebie odnosnie diety,
Rano przed szkołą/pracą - węglowodany (najlepiej miska płatków owsianych z mlekiem 0,5% + banan)
2śniadanie - 3,4 kromki chleba (ciemne pieczywo) z serem zoltym, szynką + jakaś sałata
Obiad - przyjmując że przed treningiem, to potrzeba energii w postaci wegli, więc ryż + pierś z kurczaka najlepiej, w dni bez treningów może być makaron z serem białym na przykład
Zaraz po treningu - wafle ryżowe 1-1,5 g/kg masy ciała, ewentualnie odżywka Carbo
45min po treningu - jak najwięcej białka, ja tu zawsze na odzywce białkowej leciałem, np. Ostrowia
Na noc - posiłek białkowo tłuszczowy, np. tuńczyk w oleju, albo ser biały + oliwa z oliwek
Oczywiscie do tego pic duzo wody
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Mi sie twoja rozpiska wybitnie :mruga: nie podoba...bardzo amatorska. Jesli chodzi o platki owsiane z mlekiem...to proponuje platki owsiane z woda, mleko jest produktem, ktory posiada laktoze. Przed silownia dostarcz weglowodanow w postaci: ryzu czy makaronu. W twojej diecie nie widze rzadnych produktow miesnych!! typu- piersi z kurczaka, tunczyk ogolnie ryby. Nie zapominaj o piciu ok 3 litrow dziennie wody...miesnie w duzym stopniu skladaja sie z wody;]...powodzenia

7:00
Platki owsiane 100g + 200ml mleka, lepiej wody
Serek wiejski 200g
Oliwa z oliwek 10ml

10:35
Chleb zytni pelnoziarnisty 100g
Twarog chudy 100g

13:30
Ryz brazowy 80g
Piers z kurczaka 100g

16:00
Makaron 100g
Twarog chudy 100g
Oliwa z oliwek 15ml

17:30-18:30
Trening

19:10
Chleb pelnoziarnisty 100g
Tunczyk w wodzie 120g

22:00
3 jajka
 

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
Trendowaty- a jak piszesz 100g chleba pelnoziarnistego, to co masz na mysli? Bo ja chleba nigdy nie waze, wiec ile kromek? I moge cos dodac do tego chleba- jak ser, czy szynka, i czy moge maslem posmarowac? Tak samo z makaronem, moge dodac jakis sos pomidorowy, czy wszystko tak na sucho mam jesc? Dzieki!
 

Tredowaty

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pomorze
Przeciez my nie jestesmy zawodowcami, oczywiscie ze mozesz dodawac innych produktow do makaronu, chleba itp.
 

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
Uf ;) bo myslalem, ze jedno na drugie zle wplywa i nie mozna laczyc ;) pozdrawiam.
 
Do góry