Czy sniliscie o NIM ?!

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
>>> http://www.thisman.org <<<​

czy kiedykolwiek przysnil sie wam ten czlowiek, jaki on jest, co do was mowil co robil, w jakim charakterze sie wam przysnil...? zainteresowalem sie tem tematem po przeczytaniu artykulu na wp...powiedzcie cos nim blizej...widdzzialem na mapce na stronie przeznaczonej temu "czlowiekowi" ze ludzie z polski tez o nim snia...wiedz wypowiedzcie sie...
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Hmmm mi się wydaje że nigdy go nie widziałem w śnie chociaż...
Ten gość ma charakterystyczne atrybuty jak grube brwi i łysine. Takie rzeczy rzucają się w oczy w realnym świecie i je przenosimy do snu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Też tak sądzę, że to tylko o to chodzi. Mi się on nigdy nie śnił.
Zrobili z tego akcje internetową, chociaż sprawa nie zasługuje na taki rozgłos.
 

Simudabi

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Tak jak koledzy wyżej zauważyli, te charakterystyczne cechy wprowadzają w nas dziwną myśl, że go widzieliśmy. W mojej miejscowości mieszka podobna do tej osoba, dlatego zawsze, gdy ją widzę, mam jakieś dziwne przeczucie, coś jak deja vu.

Poza tym, to znalazłem taką wypowiedź:

"Z teg co czytałem, to domena należy do jakiegoś Włocha (http://whois.domaintools.com/thisman.org), który jest znany w branży marketingowej, a dokładnie to jest specjalistą od marketingu wirusowego. Cała ta bajka to wymysł człowieka, który wie jak skutecznie manipulować ludzkim umysłem. Miejska legenda, Myth busted itp itd."
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
no czy ja wiem...jak mozna przeczydac na tej stronie, wielu ludzia sie tylko wydaje zo ni NIM śnili, ale wielu jest o tym przekonana...ze rozmawiali znim, itd... :)
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Mi on się nigdy nie śnił i dobrze. Jakaś dziwna ta twarz mi się wydaje. Zresztą jest wiele osób, rzeczy itp. które na pewno śnią się setkom ludzi (np. jakaś scena z filmu czy coś takiego) i nikt nie robi z tego takiej szopki. Chociaż gdyby w to tak nie wnikać i nie starać się tego uzasadnić, to może i jest w tym coś dziwnego.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
niby da sie uzasadnic...ale to nie jest nikt znany...a jadnak wielu osoba na swiecie sni sie On wielokrotnie...polecam poczytanie tej stronki :)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Nie jest to nikt znany, ale zyskał rozgłos, więc teraz pewnie, dzięki temu, przypadków snów o podobnej osobie będzie jeszcze więcej, zwykłe nakręcanie się :)

Po przeczytaniu artykułu i zobaczeniu tej twarzy, zachowane w podświadomości jej cechy charakterystyczne moga wrócić we śnie, ale dzięki mediom doszukujemy sie w tym czegos więcej ;)
 

vajola55

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kłodzko
Kilka dni temu też przypadkowo trafiłam na artykuł o tym mężczyźnie.. Bodajże na wp.pl. Zgodzę się z powyższymi osobami, ponieważ gdy zobaczyłam rysopis tego faceta pierwsze skojarzenie z nim związane to było "a ja go chyba gdzieś już widziałam" ale z pewnością nigdy mi się nie przyśnił.
Może to przez te charakterystyczne cechy.
 

SuckMyDick

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
gdy obejrzymy to zdjęcie i będziemy cały czas o nim myśleć to na 100% nam się przyśni
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Mi się generalnie śnią zazwyczaj znajomi, więc nie wydaje mi się, żebym o nim śniła.
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Nie kojarzę kolesia, nigdy mi się nie przyśnił aczkolwiek teraz kiedy widziałem już foto pewnie zadziała jakiś mechanizm autosugestii i mi się przyśni w przyszłości (lub i nie, mam nadzieje że nie jednak).
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
A mi się śnił. Jestem pewna, że to on tylko że był trochę młodszy. Przedstawił się jako brat mojego kolegi i zapytał czy idę do niego na imprezkę ^^ Miał bluzę z kapturem z jakimś napisem i jasnobrązowe włosy.
 

oto_to

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nigdy mi się nie śnił, gdyż w snach nie widzę twarzy
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o nieznajomych, to mam tak samo jak oto_to. No, może jakieś tam zarysy twarzy widzę, ale nie są na tyle wyraźne, by je pamiętać. Zresztą i tak zazwyczaj śnią mi się osoby, które znam.
 

oto_to

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nawet twarzy znajomych nie widzę. Wiem jedynie podświadomie kim jest osoba, która akurat mi się śni. Albo wiem, że osoba która mi się śniła była bardzo przystojna, miała krzywą twarz, miała coś nie tak z twarzą, ale nie potrafię jej opisać.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado

czy kiedykolwiek przysnil sie wam ten czlowiek, jaki on jest, co do was mowil co robil, w jakim charakterze sie wam przysnil...? zainteresowalem sie tem tematem po przeczytaniu artykulu na wp...powiedzcie cos nim blizej...widdzzialem na mapce na stronie przeznaczonej temu "czlowiekowi" ze ludzie z polski tez o nim snia...wiedz wypowiedzcie sie...

Mnie się nie śnił, ale gościom z firmy reklamowej, która wpadła na ten pomysł. :p

to jest fake.
 
Do góry