Czy się nadaję

Pitereq_86

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Interesuje się fotografią, uczę się cały czas.
Zastanawiam się jednak, czy nadawał bym się by być po drugiej stronie jako model?
Gdzie szukać takich ogłoszeń ??

kilka przykładowych selfie
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Znam modelki na wózkach i wiem, że w Łodzi zajmują się fotografią osób niepełnosprawnych.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
W foto/modelingu aby na dłużej zostać i zarabiać dobre pieniążki liczy się przede wszystkim dobra pupa (bez względu na płeć). 98% ślicznych kobiet wraca z castingów ze łzami w oczach (mowa o świecie a w Polsce 98% ale ... z bulem pupy...). Okładki czasopism reklamują trolle, dziwadła, pokemonki i inne pupodajki, praktycznie każda dobra uroda przegrywa z pupą. To się nigdy nie zmieni, warto to przemyśleć, można nawet z deka ugryźć aby przekonać się na włsanej du.... znaczy się, skórze i wtedy mamy już jasny całokształt. Modeling to tak jakby coś w deseń celebrytyzmu, to niczym się nie różni, na okładkach czasami jakaś super-pupa, z wyrazem twarzy, niby ładna, niby cacy na czasie a po godzinach wyje do zimnej poduszki z butelką w łapie.
Modeling to jak polityka - robota i Świat dla nawiedzonych/pokręconych a w Polsce, zanim zarobisz choćby na pierwsze Ferrari --- spłacisz kilka innym (pośrednikom, sutenerom, cwaniaczkom i innym dewiantom) no i ... im starsza pupa tym mniejsze dochody, w sumie, na koniec przygody często będziesz już tylko dokładać (jaranie/ćpanie/sponsorowanie) tak aby szybko nie wyszło, że już nic znaczysz i nikt już ciebie nie chce.
Nie przejmuj się powyższym, w modelingu samica lat 22 to już babuszka, zatem, w Twoim wieku z pewnością (bez urazy, dla mnie nie ma znaczenia kalactwo itp. dlatego jadę jak po sobie, jak po innych) .... w Twoim wieku w modelingu to już trzeba myśleć jedynie o pracy w reklamie, głównie trumien :D Daj sobie na luz chłopaku bo panienkę z Ciebie zrobią a i takl wuja na tym przytulisz. Tam trzeba najpierw dobrze płacić aby choćby z deka się wybić, ten świat wygląda całkiem, całkiem inaczej aniżeli o tym mowa w trybie bez tabu.
Ustaw się przed wyborami gdzieś pod urzędem, może jakiś kandydat zechce sesji, oni tak lubują, postawią ze dwa, trzy wózki obok siebie i ze sto kamer przed sobą. Po kamerowaniu ... z pewnością nawet kopa w ... wózek ci nie załadują (w podzięce).
 
Ostatnia edycja:
Do góry