Czy s膮 w og贸le zboczone dziewczyny? Czy jest takie zjawisko w przyrodzie? M贸wi臋 o gatunku ludzkim 馃構

PissLover

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
5 Stycze艅 2024
Punkty reakcji
0
Kontynuuj膮c m贸j post w odpowiedzi na post kolegi o portalach erotycznych, chc臋 tym samym powiedzie膰, 偶e obi艂em si臋 o kilka (set 馃槣) kobiecych profili na jednym z nich. I m贸j wniosek jest taki, 偶e nie ma zboczonych dziewczyn. No chyba, 偶e chc膮 zach臋ci膰 m臋偶czyzn臋 do spotkania, tzw konkretnego.

Myl臋 si臋? Kto艣 zna tak膮?
馃槇

Kibic Polski

Sta艂y bywalec
Do艂膮czy艂
18 Kwiecie艅 2018
Punkty reakcji
199
To 偶e kto艣 czego艣 nie spotka艂 nie jest dowodem na to 偶e to co艣 nie istnieje.
Skoro zboczeni mog膮 by膰 faceci to czemu nie kobiety?
Podobno mamy r贸wnouprawnienie.
Tak przy okazji forumowicz od urodzenia jest taki...monotematyczny...czyli "艣wiat si臋 wali" a forumowiczowi tylko d.. w g艂owie?

marioKnZ

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
27 Lipiec 2009
Punkty reakcji
10
Miasto
Milton Keynes, UK
Kobiety s膮 znacznie bardziej selektywne ale maj膮 cz臋sto nawet bardziej rozbudowana fantazje w 艂贸偶ku. W naszym kr臋gu kulturowym jest to niestety publicznie tlamszone wi臋c trzeba si臋 naprawd臋, naprawd臋 dobrze najpierw pozna膰 - cho膰 wiadomo nie zawsze ;P. Pozytywnie zboczonych kobiet jest sporo i nawet jestem 偶onaty z jedn膮. Tak偶e potwierdzam z autopsji. W臋gierki i Portugalki w mojej ocenie najbardziej otwarte i chetne do naprawd臋 daleko idacego eksperymentowania. Podobno te偶 Czeszki ale nie znam osobi艣cie.

tinderowiec

Bywalec
Do艂膮czy艂
10 Sierpie艅 2023
Punkty reakcji
48
Na W臋grzech w tych termach budapeszte艅skich (ale nie tych g艂贸wnych), to si臋 orgie nocami organizuje z tego co czyta艂em (czyta艂em jak szuka艂em do kt贸rych term p贸j艣膰, 偶eby si臋 czasem spermy nie napi膰 niechc膮cy xd)

PissLover

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
5 Stycze艅 2024
Punkty reakcji
0
Kobiety s膮 znacznie bardziej selektywne ale maj膮 cz臋sto nawet bardziej rozbudowana fantazje w 艂贸偶ku. W naszym kr臋gu kulturowym jest to niestety publicznie tlamszone wi臋c trzeba si臋 naprawd臋, naprawd臋 dobrze najpierw pozna膰 - cho膰 wiadomo nie zawsze ;P. Pozytywnie zboczonych kobiet jest sporo i nawet jestem 偶onaty z jedn膮. Tak偶e potwierdzam z autopsji. W臋gierki i Portugalki w mojej ocenie najbardziej otwarte i chetne do naprawd臋 daleko idacego eksperymentowania. Podobno te偶 Czeszki ale nie znam osobi艣cie.
Tak, Czeszki tak, pozna艂em 艂adna nie藕le pokr臋con膮 馃檭. Filmy te偶 maja fajne

PissLover

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
5 Stycze艅 2024
Punkty reakcji
0
To 偶e kto艣 czego艣 nie spotka艂 nie jest dowodem na to 偶e to co艣 nie istnieje.
Skoro zboczeni mog膮 by膰 faceci to czemu nie kobiety?
Podobno mamy r贸wnouprawnienie.
Tak przy okazji forumowicz od urodzenia jest taki...monotematyczny...czyli "艣wiat si臋 wali" a forumowiczowi tylko d.. w g艂owie?
馃ぃ馃ぃ fajnie napisa艂e艣 馃槣
Ja troche liczy艂em, 偶e jak waln臋 w st贸艂 to te No偶yce si臋 odezw膮 馃槇, zaprzecz膮 馃槣, b臋d膮 chcia艂y udowodni膰 馃槣 i um贸wi岷 si臋 wreszcie, 偶ebym nie mia艂 偶adnych w膮tpliwo艣ci 馃槀馃槀
A nie same No偶e tu swoje m膮dro艣ci馃ぃ馃ぃ

No mo偶e jestem troche monotematyczny 馃構, ale w ko艅cu dlatego tu do Was trafi艂em 鉂わ笍

PissLover

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
5 Stycze艅 2024
Punkty reakcji
0
Na W臋grzech w tych termach budapeszte艅skich (ale nie tych g艂贸wnych), to si臋 orgie nocami organizuje z tego co czyta艂em (czyta艂em jak szuka艂em do kt贸rych term p贸j艣膰, 偶eby si臋 czasem spermy nie napi膰 niechc膮cy xd)
Ja by艂em ostatnio z dzie膰mi w hotelu z basenem i dzieci koniecznie chcia艂y po ca艂odniowej wycieczce zd膮偶y膰 na basen. A wcze艣niej pytali艣my do kt贸rej basen jest czynny. Okaza艂o si臋 偶e do 22, ale nikt nie powiedzia艂 co si臋 tam dzieje mi臋dzy 21 a 22 馃槀馃槀
Po pierwsze nie chcieli wpu艣ci膰 zawiedzionych dzieci. A po drugie zacz臋艂y si臋 tworzy膰 r贸偶ne pary homo i hetero.
Wi臋c nie tylko W臋grzy s膮 tacy pomys艂owi 馃槇

Mateusz199

Nowicjusz
Do艂膮czy艂
21 Marzec 2024
Punkty reakcji
0
hej,
Je艣li chodzi o te portale erotyczne, to ja te偶 mia艂em troch臋 do czynienia z nimi. I powiem szczerze, 偶e zgadzam si臋 z tob膮 - wi臋kszo艣膰 tych profili to po prostu fejkowe konta albo boty. Ci臋偶ko znale藕膰 tam prawdziwe osoby, kt贸re faktycznie chc膮 si臋 spotka膰.

Pozdrawiam, Mateusz 馃槉

Do g贸ry