czy są jacyś normalni motycykliści czy wszyscy to świry?

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Zapewniam Cię, że są motocykliści, którzy jeżdżą ścigaczami i są normalni. Co prawda nie zaliczają się do tej grupy ci, którzy jeżdża na Hondzie CBR. W końcu skądś się wzięło rozwinięcie tego skrótu jako "całkowity brak rozumu" :)
 

Moscow

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dokładnie nie wszyscy to świry, wiadomo że czasami można sobie poszaleć, tak samo jak samochodem ale trzeba mieć się na baczności, a w ogóle ostatnio szperając w interenecie natknąłem się na motocykle firmy bajaj miał ktoś z nimi styczność ?
 

bluemen

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2018
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moscow napisał:
Dokładnie nie wszyscy to świry, wiadomo że czasami można sobie poszaleć, tak samo jak samochodem ale trzeba mieć się na baczności, a w ogóle ostatnio szperając w interenecie natknąłem się na motocykle firmy bajaj miał ktoś z nimi styczność ?
Słyszałem , że wchodzą na nasz rynek za pośrednictwem Rometa :) Ale jeszcze nie zagłębiałem się w temat. Wyróżnia się czymś szczególnym ?
 

Moscow

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
bluemen napisał:
Słyszałem , że wchodzą na nasz rynek za pośrednictwem Rometa Ale jeszcze nie zagłębiałem się w temat. Wyróżnia się czymś szczególnym ?
teraz wyszedł bardzo ciekawy model za 15 tyś a chodzi mi tutaj o dominara 400 który ma silnik jak KTM Duke 390 :przewraca: :przewraca:
 

bluemen

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2018
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moscow napisał:
teraz wyszedł bardzo ciekawy model za 15 tyś a chodzi mi tutaj o dominara 400 który ma silnik jak KTM Duke 390
kurcze, cena mocno kusząca, no i ma abs ! :D Ciekawe czy można go przetestować..
 

Ziutka54

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja się z tym nie zgadzam. Są pozytywnie zakręceni, odpowiedzialni motocykliści, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Ci, którzy chcą się wyszaleć, lub motocykle to po prostu ich hobby, często korzystają np. z usług firmy MOTOBIRDS. Mam kilku znajomych, którzy wybierają się z nimi na specjalnie organizowane wycieczki motocyklami. Podróżują niemal po całym świecie, zawsze dostosowują ofertę do poziomu zaawansowania i sprzętu klientów. Mają wyszkoloną kadrę, świetnych przewodników i naprawdę dbają o bezpieczeństwo uczestników. Więc to nie prawda, że każdy motocyklista to świr.
 

Tomasz221

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć! Chciałem od siebie dodać, że nie wszyscy motocykliści to świry :p . Uważam, że największymi wariatami nie są Ci, którzy pędzą 180 na autostradzie, ale Ci, którzy jadą 100 w bluzie z nike i z kaskiem do skutera :)
 
Do góry