Czy Robiłyście Już ''loda''?

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie jest to obrzydliwe i z moich obserwacji loda robia czesto dziewczyny ktorych chlopacy brzydza sie przeleciec.

usmialam sie, przepraszam za offtop ale to mnie powalilo na lopatki.
Takie teksty kojarza mi sie z 16latkami czytajacymi bravo.ehh
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
:D :D :D no tez malo z fotela nie spadlem dziewczyna skad ci to do glowy przyszlo
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
otoz to..

powinno powstac jakies subforum "glupie i pstre nastolatki, dozwolone w przedziale wiekowym 10-16 lat"
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Hehe dobre, wyobrażacie sobie taką sytuację : "brzydzę się Cię przelecieć, ale mam ochotę na seks, może zrób mi loda to nie będę chociaż musiał patrzeć na Twoją obrzydliwą twarz!'
 

wioletka1453

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Hehe dobre, wyobrażacie sobie taką sytuację : "brzydzę się Cię przelecieć, ale mam ochotę na seks, może zrób mi loda to nie będę chociaż musiał patrzeć na Twoją obrzydliwą twarz!'

hahaha dobre xD

14-latka do kumpla: zrobię Ci loda za fajke
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Hmm co do smaku spermy-mojemu facetowi (a wlaściwie mi) na smak pomagają ciastka z budyniem i serem...
Natomiast smak się pogarsza przy braniu leków... do niedzieli nie wiedziałam jak smakuje apteka, teraz już wiem... ;)

Jak czytam niektóre wypowiedzi to żal mi dupę ściska....
Nie zrobiłabym dobrze ustami byle jakiemu facetowi-coś takiego rozumiem, ale komuś kogo kocham owszem.

teraz do tej pięknej co to myśli, że loda robi się wtedy kiedy facet brzydzi się przeleciec dziewczynę-a co to od tyłu jej nie może wziąć? albo po ciemnku? no i zawsze może zamknąc oczy
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
"Kochanie ubierz prosze ta papierowa torbe jak bedziemy to robic, bo brzydze sie Toba. Zrobilem Ci otwory na nos i usta, zebys sie nie zadlawila " :bag: :lol:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
"Kochanie ubierz prosze ta papierowa torbe jak bedziemy to robic, bo brzydze sie Toba. Zrobilem Ci otwory na nos i usta, zebys sie nie zadlawila " :bag: :lol:

:lol: Scena ze "Strasznego filmu" się przypomina :lol:
 

lobuziarakrk

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wracając do tematu. Oczywiście, że tak. Dużo dziewczyn ma właśnie wyżej przedstawione podejście, że jest to wielce fuj, obrzydliwe itd. Ale jeśli się kogoś kocha to bynajmniej nie odbiera się tego w ten sposób. Ja sama zaproponowałam to mojemu facetowi(nie nalegał!), chciałam sprawić mu przyjemność. Nie brzydzę się w nim niczego, wręcz to lubię.
 

taka_nettka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ZzZ NibylandiI
dla mnie zrobienie loda bylo obrzydliwe ale jakos sie przelamalam bylismy tak podnieceni ze juz nie wytrzymalam i sie stalo....widac bylo ze mu sie podobalo:)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jedną z zalet korzystania z wersji mobilnej są takie tematy, jak ten pojawiajace się w propozycjach na samej górze.

Ciekawe jest to, jak na przestrzeni kilkunastu lat zmienilo się podejscie ludzi do seksu (oczywiście na lepsze). Myślę, ze dziś już nikt nie uważa tego tematu za "wulgarny".
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, gdzieś Ty tu zabłądził? 😮😮😮


Temat seksu był ogólnie tematem tabu. Dziś rzeczywiście podejście do tego tematu się zmieniło, ludzie otwarcie o tym mówią choć ja osobiście uważam, że co jest między dwojgiem ludzi to między nimi pozostaje.
 
Do góry