Czy Robiłyście Już ''loda''?

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
ale zwyczajnie temat jest wulgarny.

Wulgarność rzecz względna. Dla jednych wulgarnym jest splunięcie na chodnik, dla innych seks oralny, czy analny. Kwestia poglądów, ale przez taki a nie inny pogląd nie możesz pouczać innych co dla nich jest ok a co bee...
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
dokładnie, skoro uważasz, że ten temat jest wulgarny omijaj go szerokim łukiem i po sprawie ;)
dla mnie nic co jest związane z (normalnym) seksem nie jest tabu, ani wulgarne ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ale w jakiej objętości jest te 7kcal??? :p

ale jaka zdrowa jest!

kolega kolegi lekarz mowil ze to bardzo wartosciowe bialko oraz inne substancje

jak sie treneruje na silce np. to trzeba uwazac aby nie wyplukiwac z organizmu za duzo cennych substancji :D

podobno dobre tez na cere.. ale nie wiem czy tego sobie nie wymyslili w wiadomym celu panowie :lol:
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Bzdura, gdzieś czytałem że takie porady pisano swojego czasu w "Bravo" Dajcie sobie na luz, nie moja sprawa czy ktoś przenosi dewiacje ze ślizgaczy do sypialni, ale zwyczajnie temat jest wulgarny.


nie czytalam o tym w bravo:).dokladnie tak jak ktos o ananasach pisal duzo ananasow i innych slodkich owocow.jakie dewiacje?to jest dewiacja skoro to dewiacja to policz ile osob odpowiedzialo twierdzaco, i przemysl czy oby napewno dewiacja.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no tak jak sie kobiecie powie, ze cos jest dobre na cere to od razu to polubi :p

kropeczka nie warto sobie zaprzatac glowy jak ktos pisze jakies bzdury i jeszcze krytykuje innych, nastepnym razem usune te posty i bedzie z glowy

a o ananasach to sprawdzona wielkokrotnie prawda :)
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Biedni ci faceci zmuszeni szamać cały tydzień ananasy...

Kropeczka to że większość tak mówi wynika po prostu z zainteresowania drugim człowiekiem, nie moja sprawa jak już pisałem, ale brednie o dietach to jak babcine metody na katar i przeziębienie.

Nika prosze cię...
 

kamilunia

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
a tu i ówdzie
A ja tam nie lubie robić loda i nie lubie jak ktoś mi "jeździ języczkiem" Niby mam z tego przyjemnośc i cieszy mnie jak facet tez jest zadowolony ale mimo wszysko jak nie musze to nie robie. Takie moje skromne zdanie;P
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
nika19 no pewnie ze prawda denerwuja mnie takie niedowiarki ktore nie maja pojecia o czym pisza bo z postow tego pana wnioskuje ze nie ma o tym bladego pojecia. ;)
 

nodiva

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
jestem w szoku niektórycyh wypowiedzi!!
seks oralny jest normalną formą uatrakcyjnienia seksu dwojga kochających siebie ludzi, którzy kochają także swoje ciała , moim zdaniem ludzie nie majacy na ten temat nic do powiedzenia powinni sie nie udzielac !! :mruga:
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z poprzedniczka,nie ma w tym nic zlego ani wulgarnego! A jesli kogos tak strasznie ten temat bulwersuje,to zwyczajnie nie powinien wchodzic na to forum,i juz. Ja seks oralny uznaje za baaaaaaardzo przyjemny,ale trzeba naprawde kochac i znac cialo swojego partnera,zeby umiec sprawic mu przyjemnosc,i jednoczesnie zeby ciebie nie odrzucalo na sama mysl o "lodziku" czy "minetce". To wymaga zaufania i pewnego rodzaju doswiadczenia,dopiero wtedy mozna sobie sprawiac prawdziwa przyjemnosc. Takie jest moje zdanie.
 

nodiva

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
popieram :D
taki seks to super sprawa, jeśli dwoje ludzi się kocha i może wzmocnić swoje doznania...
na pewno inaczej na to trzeba patrzec jesli ludzi nic takiego nie łączy..
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nodiva dokładnie......

po co pisac ze to obrzydilwe itp jezeli sa tu sami zwolennicy tego rodzaju seksu

jak mnie cos nie interesuje to nie czytam, a tym bardziej sie nie wypowidam :]
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
faktycznie, dla mnei wulgarne jest jak ktos pluje na chodnik... ale ten temat jest OK :)
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Jak dla mnie jest to obrzydliwe i z moich obserwacji loda robia czesto dziewczyny ktorych chlopacy brzydza sie przeleciec - jesli nie są oczywiscie w stalym związku Chyba ze lubicie to robcie
 

garden

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie jest to obrzydliwe i z moich obserwacji loda robia czesto dziewczyny ktorych chlopacy brzydza sie przeleciec - jesli nie są oczywiscie w stalym związku Chyba ze lubicie to robcie
Możesz rozwinąć termin 'obrzydliwe'? Jestem ciekaw Twojej opinii ;) .

Jak dla mnie, osoby, która, nie powiem, ma już jakieś doświadczenie w życiu, jest to baaardzo przyjemne. W każdym razie wtedy, gdy się umyjemy :p .
 

kepler

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dla mojej żony też jest to obrzydliwe.
Dla mnie nie, ale nie robimy sobie ani loda ani minetki.
Za to ja mam coraz poważniejsze kłopoty z erekcją.
Mogę bez końca.
Żona jest usatysfakcjonowana.
Ale dla mnie bez finiszu to żadna frajda.
Rozmawialiśmy wiele razy, ale bez rezultatu.

Sądzę, że ona ma moje potrzeby w głębokim poważaniu.

Reasumując

Obrzydliwe czy nie mogą być z tym kłopoty.
I nie chodzi mi tylko o loda!
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
z moich obserwacji loda robia czesto dziewczyny ktorych chlopacy brzydza sie przeleciec

To masz ciekawe spostrzeżenia, takie przenikliwe i merytoryczne :] a podejrzewam, że obserwacje opierają się na opowieściach twoich znajomych, którzy chcąc zaszpanować w towarzystwie pi***lą takie głupoty, a w rzeczywistości dalej zabawiają się sami ze sobą wieczorem pod prysznicem....

kepler - no to faktycznie masz problem, skoro dla ciebie to naturalne, a dla twojej żony obrzydliwe. Jedna z moich byłych dziewczyn miała podobne poglądy i nasze życie erotyczne wyglądało dosyć żałośnie - ja oprócz zwykłego seksu, chciałem jakiegoś urozmaicenia - ona traktowała go jako zło konieczne chyba, a seks oralny był dla niej czymś porównywalnym do zjedzenia czyjegoś pawia. Ja takiego podejścia nie rozumiałem i pewnie nigdy nie zrozumiem, ale jeśli ktoś ma już takie poglądy, to jego święte prawo i gdy rozmowa zawiedzie, to trzeba się przyzwyczaić i je uszanować
 

Vicodin

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
a milion miles away
Tak i to nie raz.

Dlatego, że partnera kochałam obłędnie i absolutnie W CAŁOŚCI i chciałam mu sprawić przyjemność. Nic w tym strasznego nie widzę. Domniemanie, że to obrzydliwe polecam włożyć między bajki. Kto chce niech robie, kto nie - to nie. Prosta sprawa.
 

victoria019

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
RObiłam nie raz i nie ukrywam że mi się podoba. Kto uważa że to brzydliwe niech nie robi ale niech nie gada bajek
 
Do góry