Czy pracodawcy sposnorują Wam szkolenia?

mariuszzz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mój pracodawca sponsorował mi kiedyś drogie szkolenie na administratora sieci z certyfikatem od najbardziej znanej firmy na świecie, produkującej systemy operacyjne. To był koszt około 28 tyś. zł
 
L

lawendowa77

Guest
Szkolenia w firmie powinny się odbywać co jakiś czas - bardzo ważne jest podnoszenie kwaliikacji pracowników, by firma dobrze prosperowała. No cóż tak powinno być chociaż wiadomo, w praktyce często bywa inaczej. Szkolenie przecież daje wiedzę praktyczną i to jest bardzo ważne.
Chciałabym polecić dobre szkolenie dla osób, które chcą się rozwijać, w którym ostatnio brałam udział: trenujsukces.pl/oferta/6-ochrona-danych-osobowych.html. Ochrona danych osobowych to bardzo ważna kwestia, zwłaszcza gdy chodzi o ochronę danych osobowych w internecie. Warto posiadać taką wiedzę, może się ona przecież przydać się również w życiu codziennym. Często ostatnio słychać o naruszaniu tego prawa. Interesujące zajęcia, wymagające aktywnego uczestnictwa i to jest fajne.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
mariuszzz napisał:
Mój pracodawca sponsorował mi kiedyś drogie szkolenie na administratora sieci z certyfikatem od najbardziej znanej firmy na świecie, produkującej systemy operacyjne. To był koszt około 28 tyś. zł
I co podpisywałeś zobowiązanie?
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja właśnie dzięki takiemu szkoleniu z pracy poznałam firmę FSC Management i teraz mam własną działalnośc i często konsultuję się z nimi.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Zależy od firmy, jak proponują odpłatne szkolenia, to tylko świadczy o ich profesjonalnym podejściu do sprawy.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja zastanawiam się czy nie zaoferować swoim pracowników kart Biznes Benefit. Mam mały biznes w Warszawie i słyszałam, że dzięki takim kartom można mieć zniżki aż do 70% w wielu lokalach usługowych.
 
Do góry