Czy powiedzieć o tym przed stosunkiem

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Mam pytanie. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że będzie się miało okazję na stosunek płciowy (obie strony bardzo tego będą chciały), dziewczyna będzie doświadczona, a chłopak nie, to lepiej jej powiedzieć o tym, że jest się jeszcze prawiczkiem? Czy lepiej o tym nie wspominać?
Miałem taką sytuację. Dziewczyna opowiedziała mi swoją historię seksualną i pyta jak z tym u mnie? Kiedy straciłem "cnotę" :p Pewnie już ze sto razy uprawiałem seks... no i właśnie, w tej sytuacji lepiej wyminąć się z odpowiedzi?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Lepiej powiedziec. I tak wyjdzie w praniu jaki jestes beznadziejny. Wiec lepiej niech wie co ja czeka, nie bedzie rozczarowania. Nie ma nic gorszego jak rozczarowana kobieta ;)

A tak jak sie zgodzi to bedzie bardziej wyrozumiala wiec lepiej dla Ciebie :eek:k:
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
A kiedy najlepiej to zrobić, przed samym stosunkiem? Czy powiedzmy, że "w drodze do łóżka"?
W drugim przypadku ona może coś szybko wykombinować żeby się wymigać i lipa :p
Wiesz, w moim przypadku jest tak, że nie narzekam na brak powodzenia, dobrze się czuję przy kobietach, miałem okazję do współżycia, ale jakoś nigdy to nie nastąpiło. Kiedy następnym razem jednak będę chciał to zrobić to właśnie zastanawiam się co zrobić...
 

polkaka

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
61
Punkty reakcji
4
Miasto
Polska-wrc
Lepiej przy najbliższej okazji powiedzieć. Będzie bardziej wyrozumiała i wiedziała jak zachować się w trakcie.
Nie ma to jak powiedzenie w czasie gdy próby są niezadowalające rozczarowanie, ze nie wyszło i nie wiedziała bo mogłaby podjąć inicjatywę lub powiedzieć jak i co. pozdrawiam
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Oczywiście, że lepiej powiedzieć przed pójściem do łóżka
A kiedy? Moim zdaniem ani nie przed samym stosunkiem, ani "w drodze do łóżka", tylko o wiele wczesniej (oczywiście nie palnij tego w trakcie rozmowy o szkole i pogodzie :p ale przy najbliższym poruszeniu tego tematu)
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Tak, ale czasem sytuacja wymyka się szybciutko z pod kontroli i z rozmowy o szkole rozpoczyna się milczenie z przerwami na mlasknięcie, itd. :D Dziewczyna sama wymuszą tę sytuację, przejmuję inicjatywę, robi się gorąco, a tu w głowie - "kurde, powiedzieć czy nie". Z jednej strony lepiej się przyznać, może będzie bardziej wyrozumiała, ale z drugiej "czar chwili" pryska i ciężko go znów odbudować...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ale lepiej jak czar pryśnie przed stosunkiem, bo wtedy co najwyżej odbuduje się go później lub kiedy indziej, niż podczas seksu- wtedy nieporozumień może być o wiele więcej
Poza tym spójrz też na to egoistycznie: jeżeli nie powiesz dziewczynie przed seksem, że jesteś prawiczkiem, to nie będziesz się mógł skupić na odczuwaniu przyjemności, tylko będziesz myślał: A jak się wyda, co sobie pomyśli i tak dalej...
 

peh

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
7
jakie to straszne, co ona sobie pomyśli, wstanie i wyjdzie, burknie coś pod nosem do tego. No ludzie :D Po prostu zrób to jak najlepiej potrafisz. Nie zachowuj się jakby dziewczyna była wyrocznią w tego typu sprawach tylko działaj, myslisz że coś to zmieni jeśli jej powiesz ? jeśli tak to co ?
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Jak nie pyta to nie mow nic, po co sobie komplikowac zycie?!?!
:cenzura: prawda z tym, ze pierwszy raz zawsze jest nieudany. Nie martw sie tez, ze za szybko dojdziesz, bedzie dobrze!

Zerznij ja w koncu jesli tego chce, bo jeszcze ci ucieknie do innego :)
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Ja tam uważam, że lepiej powiedzieć- jeśli nie powiesz a coś nie wyjdzie, to stwierdzi że jesteś 'dupa', a jeśli jej powiesz to raczej nie powinno jej to zmartwić, przynajmniej za pierwszym razem ;)
 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
KatoCity
Mi chłopak mój nie powiedział, ja jemu też nie. Dopiero rano jak wstaliśmy się dowiedzieliśmy. Ale żadne z nas nie miało pretensji. Dodam że do dziś ze sobą jesteśmy.
Moim zdaniem to czy się powie czy nie, nie ma znaczenia.
 

krzywy93

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
co z tego ze to twój pierwszy raz? każdy ma swój pierwszy raz i nie ma o czym wspominać, pewnie sama zauważy, a jak nie to wszystko jedno. tylko se gume kup ;p
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Laska chwaląca się wyczynami łóżkowymi przez kolesiem, który chce ją przelecieć i jest prawiczkiem- ciekawe :D

Kup sobie Durex opóźniające wytrysk i sie ładnie ruszaj to sie stosunek uda...
Osobiście pominął bym fakt, że jesteś prawiczkiem, bo to zbędne. Zaopatrz się w te Durex'y i jedziesz. Sam swój 1 raz w nich przeżyłem i wyszło całkiem nieźle. Oczywiście musiałem się za 1 razem głowić jak tą prezerwatywę się zakłada( co chcieć od 14 latka), ale się udało i nawet trochę pomachałem. Tyle, że mój 1 raz miałem z dziewicą, więc nie słuchałem opowieści o łóżkowych wyczynach panny.
 
Do góry