Czy podobają Wam się umięśnieni mężczyźni?

W

wiki9969

Guest
Dzisiaj wyjdzie, że się czepiam, ale co mi szkodzi? :D Zauwazylyście, że panowie coraz częściej chodzą na siłownię i dbają o swój wygląd? Nie wiem jak Wam, ale mnie osobiście to się nie podoba. Nie żeby aktywność fizyczna była zła, wręcz przeciwnie! Ale typowi pakerzy wyglądają przyjemniej według mnie bardzo nienaturalnie. Aktualnie w modzie jest dbanie o muskulaturę, ale czy to rzeczywiście świadczy o męskości?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Wszystko ma swoje granice.
Najgorsze są oczywiście skrajności :p natomiast, to co mieści się w granicach "normy" jest jak najbardziej ok.
Zresztą, czy laski też trochę nie poświrowały na tym punkcie? Z tym, że bardzo umięśniona kobieta, nie wygląda kobieco...

Czy podobają mi się umięśnieni faceci?
Jeżeli tylko tą muskulaturą nie próbują przysłonić wad swojego mózgu, to ok. Aczkolwiek bez przesady. Nie mam jakiś sprecyzowanych oczekiwań, wszystko ma pasować do całości, wyglądać po prostu estetycznie, naturalnie. :)
 
W

wiki9969

Guest
Cześć Rain :buziak:

Tak, kobiety też przesadzają. Wydaje mi się, że w pewnym stopniu próbują dorównać mężczyznom. Choć mogę się mylić. Nastała muskularna moda, wygląd jest najważniejszy, a reszta nie ma znaczenia. ;)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wiki9969 napisał:
:hug: Hej :D

wiki9969 napisał:
Tak, kobiety też przesadzają. Wydaje mi się, że w pewnym stopniu próbują dorównać mężczyznom.
Wiesz co, było by spoko, jakby nie łykały tych odżywek i supli, bo to właśnie upośledza ich ciało. Kobieta biologicznie ma więcej ciałka, więc wiadomo że zmiana natury nie przyniesie dobrych efektów. :p

wiki9969 napisał:
Nastała muskularna moda, wygląd jest najważniejszy, a reszta nie ma znaczenia.
No żyjemy w świecie instant.
Ale ludzie wcześniej, czy później zdadzą sobie sprawę, że to do niczego nie prowadzi. :D
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Jak w takiej kombinacji, to czemu nie? :D

albert-einstein-ideas-are-sexy-too-1024x601.jpeg
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Podobne efekty można osiągnąć pracując fizycznie. I jeszcze za to będzie płacił pracodawca. Nie odwrotnie.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
umiesnieni tak, pod warunkiem ze te miesnie sa pod kontrola a nie jakis tam zle wygladajacy pudzian :p
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
dokładnie, rozsądek przede wszystkim, potem mięsnie :) A serio lubię delikatne umięsnienie, lekko tylko zarysowane
 

karolka123

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2018
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wysportowana sylwetka wyglada fajnie ale facet ktory przesadnie przejmuje sie swoim wygladem i tym czy jest wystarczajaco umiesniony juz fajny nie jest :)
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Podobają się tacy, którzy dbają o siebie, ale bez przesady. Za dużo mięśni moim zdaniem, nie wygląda za dobrze.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Bo czasem to już karykaturalne jest po prostu
 
Do góry