Czy Pan Schetyna jest nienormalny czy tylko tak mi się zdaje?

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Bianka napisał:
eśli w Waszyngtonie znowu się coś zmieni, to opcje proamerykańskie w Polsce ponownie zostaną sprzedane. Taki jest efekt służalczej mentalności polskich elit politycznych, czy to proamerykańskich, proniemieckich czy prorosyjskich. Takie siły zawsze będą pionkiem.
Ale jaki z tego wypływa dla Nas wniosek ?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Panie Herbatniczku, temat zaczyna nudzić bo nikt się za owy temat nie bierze.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Przecież stwierdziłeś że jest nienormalny to do kogo Masz teraz pretensje że Nudzisz? Co tu chciałeś jeszcze zawrzeć poza ciągłym
złorzeczeniem na PO?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
już wspominałem że po jakimś czasie bez nowego paliwa każdy temat się znudzi, tak już ludzie mają że stare bodźce już nie działają

przecież wystarczy spojrzeć na komisję śledczą ds. Ambergold, totalna nuda, żadne specjalne newsy już od dłuższego czasu, inna sprawa że członkowie komisji są strasznie nudni, nie będzie już posła Suskiego, który choć powiedział coś zabawnego

ludziom się już znudziło to wyciąganie po raz setny tych samych argumentów o winach PO, zaraz będą 3 lata jak ich pogoniono
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Wałkować trzeba na potęgę w nieskończoność. A po co? Ano po to by murzyńskość nie zapomniała bo jeszcze im odbije przy następnych wyborach.
Gdy zmarł ś.p. Jan Paweł II to zaczęli sprzedawać naklejki na samochody typu: J.P.II nie zapomnimy! Teraz powinni dodrukować "PO nie zapomnimy" i doklejać obok.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale tu właśnie chodzi o to że jak się wałkuje ten sam temat w kółko to się nudzi, potrzebne są nowe tematy a nie odgrzewanie starych

a te naklejki to po prostu taka moda a nie wewnętrzne przekonanie
 
Do góry